PDA

View Full Version : Отслабване



iso1998
04-25-2012, 12:36
Здравейте! Момче на 13 години съм.Тежа 81 килограма.Бихте ли ми препоръчали някаква диета или режим за отслабване? Бих искал да отслабна 16-17 килограма,ако може максимално бързо.Надявам се да ми препоръчате нещо.Предварително ви благодаря!

musS
04-25-2012, 13:38
такива теми БОЛ, разрови се малко :)

divacheee
04-25-2012, 13:45
СПОРТ ! НЕ ДИЕТА - СПОРТ ТИ ТРЯБВА !!!

iso1998
04-26-2012, 10:54
А нещо по-конкретно?

DisappointedDreamer
04-26-2012, 10:57
Кардио
///////

anonymous708973
04-26-2012, 12:27
Карай колело и играй футбол.

DownloadVirus
04-26-2012, 14:33
Има едно хиксче горе,дясно...Натисни го.
На 13 години си.Ограничи нормално храненето и не яж боклуци и спортувай ,друго няма какво да ти речем.

BreakingDawn
04-26-2012, 16:09
Има едно хиксче горе,дясно...Натисни го.
На 13 години си.Ограничи нормално храненето и не яж боклуци и спортувай ,друго няма какво да ти речем.
+1 Но да започнеш да спортуваш и да се движиш не значи ,че след това можеш да изядеш 100 тона храна, но най-важното просто не се отказвай !
Знам колко е трудно,но щом аз успях (момиче съм) значи и ти ще успееш ! (:

lolipop_girl_34
04-28-2012, 14:36
аз в момента съм на диета от около месец гледам да не приемам повече от 600 калории на ден ( някои ще кажат, че това е малко, но на мен са ми достатъчни) , но ако на теб ти е малко може да започнеш да приемаш по 1200-1300 калории или повече зависи от организма , но разбира се трябва да ядеш само здравослова храна , трябва да се откажеш от сладкото, газираното , мазното и всички други вредни храни. Разбира се трябва и да спортуваш, аз скачам на въже по 1час на ден и се разхождам пеша поне 1-2часа на ден. С този режим съм свалила за 1 месец около 8-9 кг. Аз исках и да тичам навън, но сама не ми се тича, но ако ти имаш с кого да тичаш няма причина да не го правиш. Също ако искаш може да спазваш и 90 дневната диета тя е лесна за спазване и могат да се приемат всякакви храни, но в различи дни. Надявам се да съм помогнала : )

P.S щом си на 13 най-добре ще е ако започваш диета да гледаш да приемаш всички важни за организма храни :)

divacheee
04-28-2012, 19:01
lolipop_girl_34, правиш го по грешния начин ..

BreakingDawn
04-28-2012, 20:12
+1 ^
8-9 килограма на месец са много ..нормално е по 4 кг всеки месец (поне аз така знам),но ако всички сваляхме така 10 килограма на месец нямаше да висим във форумите и да си даваме съвети (:

lolipop_girl_34
04-29-2012, 07:29
еми не знам аз успях да ги сваля и не мисля , че 8-9 кг са много, ако спортуваме и се храним правилно може да свалим поне 4-5 кг , всеки организъм е различен и за различно време сваля определени килограми. Аз преди време свалях много бавно каквото и да правех повече от 2-3 кг за един месец не можех да сваля, но след това метаболизма ми се засили и почнах да свалям по- бързо килограми : ) a и аз като започнах диета от начало приемах повече калории, но постепенно свикнах да ям по-малко и да не изпитвам глад както ви казах всеки организъм е различен

sexybanichka
04-29-2012, 12:37
Най - важно е храненето ! Ако ядеш чипсове и банички всеки ден няма да стане . Намели тестените и пържените неща . Започна да се стопля , яж салатки и някакви по леки храни . Спортувай ! Ако не ти е комфортно да излизаш да тичаш навън прави нещо вкъщи . Скачай на въже , коремни преси и кардио . На мен кардиото много ми помага .. опитай :) Успех

UNITED2
05-01-2012, 08:22
Без спорт наистина няма да стане!Най-вече тичане.. опитай,в началото е адски трудно,но после става все по-лесно,дори приятно и не можеш без спорта,става като мания.Тичай,яж пилешко,яйца,ДОМАТИ, КРАСТАBИЦИ ,СИРЕНЦЕ без да се ограничаваш от тези неща (с изключение на сиренето) и няма да си гладен,а в същото време ще отслабваш.. няма начин да не отслабнеш,казвам ти го от опит за около 3 месеца успях да сваля 14 килограма,после пак качих 4,но не се забелязват.. в момента пак свалям и не е трудно,стига наистина да го искаш и да си готов на труд и инат от твоя страна!
Успех!!!

Anonys
05-01-2012, 08:26
Тичай. Бягането му е майката. Ходи на танци ако искаш и се спри да ядеш всякакви боклуци. Даже шоколадче на седмица ти е много. Ако искаш ходи на фитнес, за да може да станеш масивен и като бягаш на ден по 30 минути(естествено да увеличаваш), ще станеш машина. След тренировка си направи протеинов шейк - 2 яйца с 3 банана или друг плод, разбиваш и го пиеш. Яж зеленчуци и плодове. Можеш да ядеш пилешко, но не прекалявай. Всичко с мярка. И пак ти казвам, спорт 80%, другите неща 20%.. :)

пAteNцЕ
05-01-2012, 08:29
повече движение и махни боклуците от менюто

DownloadVirus
05-01-2012, 08:38
И все пак на 13 години ако не си хапне вафлата кроасана дюнера поне 1-2 пъти седмично кога ще му е.....

Спортувай просто...

UNITED2
05-01-2012, 14:31
И ти си прав!
То сега не може без тези неща поне 2 дни в месеца,а какво остава на 13,когато всичко живо в стаята яде кроасанчета,чипсчета и т.н,а той стои и гледа в страни ;DDDDDD
А и честно казано организма има нужда от всичко,но все пак стига да издържи,защо да не почне от сега да се храни здравословно? Всичко ни е в главите... :]

diksi
05-01-2012, 19:06
Вече ти казаха основните неща, мога още да добавя да не вечеряш с въглехидрати (ориз, картофи, хляб..) пий поне по 2 литра вода на ден и не наведнъж, а на порции и не по време на хранене (приетата храна ``набъбва`` и излишно разширява стомаха). Храната е точно толкова важна, колкото спорта, не пренебрегвай хранителния режим, прави кардио и гледай да си следиш пулса..мисля, че мазнини се горят ако е 120+..

MiLGaR0sSa
05-02-2012, 20:30
Разделно хранене (или 90 дневната, която за мен си е по-скоро здравословно хранене, отколкото диета) и спорт- времето е хубаво, можеш да бягаш навън, скачане с въже, федербал, събирай се с приятели и играйте баскетбол примерно.. танци, фитнес... толкова много варианти, само че се изисква постоянство :)
Аз от месец и нещо почнах да се храня разделно и да спортувам- не ежедневно, за съжаление, но колкото мога- излизам да побягам, правя си упражнения всъщи, ходя на езда, от време на време и фитнес и свалих вече 6 килограма, перфектно се чувствам. Късмет!