PDA

View Full Version : Няколко въпроса относно изрусяването



Anonimcheto
04-25-2012, 14:32
Искам да се изруся доста светло русо . (Бих показала снимка , но има някаква грешка в качването на снимката) . Проблема е , че съм с черна къна . Въпроса ми е колко горе/долу блондора трябва да използвам , дали много ще ми изгори косата , дали от къната ще ми опада , дали ще стане светло русо и ако може как да сваля къната ?

inkata96
04-25-2012, 14:40
edna fr be6e s 4erna kana izrusqva se s izrusitel na efterpa korenite i stanaha rusi po nadolo 4erveno i vruh4etata 4erni

marin4itu
04-25-2012, 14:54
Вече има препарат, който премахва къна. Иди на фризьор.

Elinaaa
04-25-2012, 18:04
Наскоро една позната направи тази грешка сама се обезцветяваше с блондор
За 3-4 пъти стана руса,но и остана без коса !!!!
Много е опасно това обезцветяване така че
ако искаш много да си руса иди фризьор.
Недей да рискуваш сама !

Зайче..
04-25-2012, 18:07
Къна + боя - НИКОГА! Взаимодействието води до лоши последствия. Трябва първо да изчакаш къната да се отмие или както казаха по - нагоре - да отидеш на фризьор да ти я махне, защото инак - лошо.. :д

lqlq_
04-25-2012, 18:46
Нека и аз да взема думата..Тъй като и моята коса е черна,и искам да придобия естествения си цвят вчера отидох до моята фризьорка,за да се поинтересувам от цената на изсветляването.Тя ме изгледа направо толкова очудено,че не беше истина ;д.Каза ми дори и да не си помислям за изсветляване...Каза ми,че ако искам да ми остане коса на главата,дори да не се захващам с това нещо..Така че няма смисъл по-добре оставете я да израсте и тогава я боядисвайте вече както искате :)