PDA

View Full Version : последен вариянт



пAteNцЕ
04-25-2012, 17:01
така само да отбележа че това тука което ще прочетете не е истина а просто
искам да видя различни гледни точки и мнения и от двете страни

как ще се почувствате ако сте последния вариант?
или както се казва последната дупка на кавала или последния кавал на дупката зависи :D

какво ще направите в тази ситуация?

как ще се държите?

просто искам да видя сериозни мнения в случай че попадна в нещо такова да съм подготвена и
после да не ви пиша разни глупости и филми :)

limoncho
04-25-2012, 18:49
Как така ,,последния вариант'' ?

пAteNцЕ
04-25-2012, 18:55
ами така
тя/той вече отчаян/а в търсене на половинка и до такава степен ,че поглежда към вас(като преди това сте били само приятели ,близки) все едно сте последната надежда за да не бъде forever alone

blaaablaaablaaa
04-26-2012, 12:52
Още в началото ще знам, че не е заради мен, а поради липсата на други варианти. Ще знам, че това не е истина, но ще бъда до него/нея като добър приятел, пък ако нещата потръгнат и от отчаян/а стигне до сериозен/а в чувствата си, още по-добре.
Бих се радвал да съм последната дупка на кавала, дори и за кратко, въпреки, че самото знание, че не е наистина, ще ме убива, "прибавяйки доста болка към кървящата рана". И все пак, това, че съм последният вариант, значи, че все пак съм вариант, и имам малък шанс.

Glamour92
04-26-2012, 15:05
А,тая няма да я бъде.
Ако ще бъде с мен,колкото да не е без хич,няма да играя.
Колкото и да ми е харесал.
Искам да бъда съзнателно избрана-точно така,както аз избирам.
Иначе в момента,в който се появи по-добра опция(за него),отпадам и ще излезе,че съм си пропиляла времето.
Пък и съм прекалено горда,за да бъда с човек,за когото свиря втора/десета/ен-та цигулка.

ivcheto0o
04-26-2012, 16:34
А,тая няма да я бъде.
Ако ще бъде с мен,колкото да не е без хич,няма да играя.
Колкото и да ми е харесал.


Същото....

SmilezZz
04-26-2012, 17:02
"Последен вариант" - надали има такова, при условие, че някъде по света всеки си има половинка, която рано или късно ще намери.


тя/той вече отчаян/а в търсене на половинка и до такава степен ,че поглежда към вас(като преди това сте били само приятели ,близки) все едно сте последната надежда за да не бъде forever alone

Фактът, че се занимава с мен, заради това да не е сам , ще е причина да не му се връзвам. Безсмислено е , а и губене на време. Не можеш да си заедно с един човек, без чувства, само защото си мислиш, че ще останеш завинаги сам. Мне.

SisiStrange
04-26-2012, 17:46
А,тая няма да я бъде.
Ако ще бъде с мен,колкото да не е без хич,няма да играя.
Колкото и да ми е харесал.
Искам да бъда съзнателно избрана-точно така,както аз избирам.
Иначе в момента,в който се появи по-добра опция(за него),отпадам и ще излезе,че съм си пропиляла времето.
Пък и съм прекалено горда,за да бъда с човек,за когото свиря втора/десета/ен-та цигулка.
Точно това.

anonymous708973
04-26-2012, 18:31
Никакъв шанс. Отдавам сърце и душа в една връзка, очаквам същото.

Hayashi
04-26-2012, 18:55
Няма шанс. Както съм казала, че втора цигулка няма да играя така и няма да съм нечий последен избор.
Не бих имала връзка с някой, който би бил с мен само за да не е самичък.

limoncho
04-28-2012, 17:59
Още в началото ще знам, че не е заради мен, а поради липсата на други варианти. Ще знам, че това не е истина, но ще бъда до него/нея като добър приятел, пък ако нещата потръгнат и от отчаян/а стигне до сериозен/а в чувствата си, още по-добре..

Съгласна съм с blaaablaaablaaa, макар че не вярвам отначало (или вобще) да се стигне до някакъв тип връзка с въпросния човек...
Но от друга страна никога не трябва да казваш никога - всеки има право на 2-ри шанс, ако е объркал предходните, а и никога не знаеш колко голямо нещо може да излезе, от такава незначителна възможност :)

Зайче..
04-28-2012, 18:07
Много зависи. Например ако съм доста хлътнала ще се държа нормално /така де, доколкото е възможно това на влюбено момиче/ и ще се правя, че не знам. Ако имам просто симпатии ще се отдръпна, за да остана с напразни надежди. А ако съм в лошо настроение и човека показва нагледно, че съм последния му вариант ще стане лошо.. :D За други ситуации не се сещам в момента.. :д