PDA

View Full Version : Проблем с вписване на Скайп



PzxAHw
04-25-2012, 17:45
Здравейте!
Днес докато играех на компютъра ми угасна тока и после когато го пуснаха се опитах да се впиша в скайп и ми изписва това Отваряне на Скайп е невъзможно.Вече сте вписан.Моля, отпишете се и опитайте отново.
Влязох с другия си скайп и си гледам моя е офлайн не е хакнат пиша съобщение те не се изпращат следователно скайпа е офлайн не е на инкогнито! Моля, ако някой знае как да го оправя да ми каже защото в другия скайп имам важни абонати който ми трябват, а не им знам скайп имената. Благодаря ви!

Wax
04-25-2012, 18:29
преинстал на скайп и чистене на регистри?

PzxAHw
04-26-2012, 10:07
преинстал на скайп и чистене на регистри?
преинсталирал го не става, а това с чистенето на регистрите може ли да ми обясниш по подробно как става че не съм много наясно

Wax
04-26-2012, 18:36
Махаш скайпа
Теглиш CCleaner
Пускаш Registry Tool
Поправяш всички грешки
Рескаш компа
Инсталираш скайп 5.5

PzxAHw
04-26-2012, 18:41
Махаш скайпа
Теглиш CCleaner
Пускаш Registry Tool
Поправяш всички грешки
Рескаш компа
Инсталираш скайп 5.5

не мога да изтрия регистъра излиза ми ето това ? как да го изтрия ? > h t t p :// imageshack .us/f/135/312312i.png/

doomkillerr
04-26-2012, 19:14
не мога да изтрия регистъра излиза ми ето това ? как да го изтрия ? > h t t p :// imageshack .us/f/135/312312i.png/

Ти май не си много на ясно, какво точно се опитваш да направиш!!! "Wax" - ти каза да свалиш програмата "CCleaner"
(можеш да я свалиш безплатно от >> ТУК << (http://www.piriform.com/CCLEANER))

След това стартираш програмата и сканираш регистрите за грешни и празни записи... Програмата ще пита дали да запази резервно копие на сегашния регистър - най-добре да го за запазиш! След това му даваш да поправи всички грешки!

minus273dot15
04-26-2012, 23:31
По-скоро проблема е в:

C:\Users\%username%\AppData\Roaming\Skype\shared.x ml

Нещо, което CCleaner не забърсва. В този тъп xml се пазят невероятно сложни настройки, плановете за превземане на света и тайните рецепти за алкохол на извънземните, които живеят на обратната страна на Луната. Всеки път, когато великолепният скайп се сгромоляса, спокойно изтриваш xml-а(а в някои случай - наложително: цялото съдържание на папката "C:\Users\%username%\AppData\Roaming\Skype\", което води до губене на кешираната хронология). Апропо, това при Win7/Skype 5.8.0.158. Skype генерира xml-a наново, а задклавиатурното устройство стиска палци всичко да мине наред.

ПП. И да, препоръчително е да ползвате версия на скайп след 5.8.0.154, а не стара версия, като 3.8.0.180 в комбинация с Gigabyte-ска лан карта(както правят разни хора). Неприятно, но се случва и Hijack Session(reverse_tcp)+DLL Remote Code Execution...

PzxAHw
04-28-2012, 16:43
Махаш скайпа
Теглиш CCleaner
Пускаш Registry Tool
Поправяш всички грешки
Рескаш компа
Инсталираш скайп 5.5

Направих това което ми каза и все още не мога да си вляза с скайпа... проблема си е същият.