PDA

View Full Version : Проблем!



derpina1
04-25-2012, 18:55
Здравейте. Имам си приятел и утре става 1 година, откакто сме заедно. Аз му купих подарък, но той няма този навик и ми е малко кофти, когато на св. Валентин и 8 март всички се разхождаха с букети, а аз... не. Можете ли да ми помогнете как да му намекна, че поне едно цвете може да ми подари?

FuCKkK13
04-25-2012, 19:00
просто му подхвърли ''издай ми поне мъничко какво ми взе'' .. и от там да потръгне разговора и направо си му кажи,че ти е кофти.. да,има хора,които трудно избират подаръци и поради тази причина са се отказали от такива действия и още ред причини,но все пак...

derpina1
04-25-2012, 19:05
аз му казах, че съм му взела нещо и той ми каза "ох, защо ми взе.." пък и знам, че не ми е взел нищо, няма как да му кажа да ми каже какво ми е взел ;д

don't say anything.
04-25-2012, 19:54
Трябва малко сам да се усеща. На мен ми е толкова приятно само като знам, че ще го зарадвам много..
Няма смисъл да заобикаляш темата. Давай направо.

ledenakrasota
04-25-2012, 20:12
Това, че няма този навик, не му е извинение. Къде са майките, които трябва да възпитават децата си?! омг
Познавам един такъв индивид и е много странен. Щом можеш да свалиш момиче и да тръгнеш с него, тогава можеш и да се държиш като момче, което си има приятелка. Например да й подариш подарък, дори да е един лист с целувка за рождения й ден. Това е показателно за възпитанието му. :?

Просто му кажи. Не трябва да си траеш. От малките неща се тръгва към големите. :)

SmilezZz
04-26-2012, 14:58
Просто му кажи, че не ти е приятно така и някак си не се чувстваш желана. Все пак сте заедно от една година и няма как поне веднъж да не се сети да ти вземе нещо, мъничко, но романтично и сантиментално.