PDA

View Full Version : И сега какво правим ?



Torn
04-25-2012, 19:10
Момичето , което обичах ме заряза заради друг , но го преживях. А сега се влюбвам в момичето , което ме успокояваше или най-добрата ми приятелка ... Тя е уникална всичко , което някога съм искал от момиче , но ако и кажа съм почти 100% сигурен , че ще прецакам всичко. И наистина ми трябва някакъв съвет какво да правя :)

valdesbg
04-25-2012, 19:15
Ми кажи и на нея. Явно по трудния начин ще се учиш как се придърпват девойчета.

ledenakrasota
04-25-2012, 19:31
Преди бившата ти познаваше ли най-добрата си приятелка? Защото мисля, че сега и преди да срещнеш бившата си, момичето е била същата- уникалната, всичко, което искаш от едно момиче, но си бил сляп. Ако тогава си гледал в другата посока, тя явно е приела да имаш връзка с предишната ти. Което говори, че те познава достатъчно добре. :) Поговори си хубаво с нея за преди и сега, ако нещата стоят по описания от мен начин. :)

don't say anything.
04-25-2012, 19:50
Всеки е уникален, перфектен, невъобразимо добър, красив, докато не го опознаеш напълно. Тогава осъзнаваш, че нещата не са толкова розови, колкото са ти се виждали в началото. Всеки има недостатъци, лоши навици етц. Ако смяташ, че ще развалиш всичко, ще я загубиш като гадже и като приятелка. По-добре недей.

Hilary_
04-25-2012, 20:09
Сигурен ли си в това, което изпитваш към нея?

SmilezZz
04-26-2012, 14:59
Най - добре е докато не си сигурен в своите и нейните чувства, да не действаш. Причината я знаеш.