PDA

View Full Version : Sad story :)



DuMbErRr
04-25-2012, 19:15
Здравейте на всички! :)

Значи, от много време харесвам едно момиче, което е от моето училище и е една година по голяма от мен. Почнахме да излизаме само двамата, но проблема беше там, че тя си имаше приятел, а аз нямаше как да и кажа, че имам чувства към нея... И тя изведнъж спря да излиза с мен, даже ме блокира в скайп.

Не знам какво да правя, дори и да и кажа ще е безмислено :)

don't say anything.
04-25-2012, 19:52
Извинявай, ама да опитваш да сваляш обвързано момиче, т'ва е......
Много ясно, че ще те блокира, ако е умна и държи на приятеля си.
Радвай се, че не му е казала, да вземе да ти направи малко естествен грим..

prinncess
04-25-2012, 20:45
Момичето си има приятел. Ако е разбрала за чувствата ти може би е искала да прекрати контактите си с теб, за да не ти дава напразни надежди, че може да се получи нещо между вас.

Starless
04-26-2012, 13:50
Don't say anything., това, че е обвързана означава ли, че не може да общува с други момчета ? Да си пишат ? Друг е вече въпросът, че той може би и е показал интереса си... Но и там не намирам нищо лошо - тя решава дали иска нещо с него или иска да е с приятеля си. Все пак не са женени, а и той не е тръгнал да върти интриги и да ги разделя.

Авторе, само ти ли я търсеше ?

Hayashi
04-26-2012, 14:36
Ако съм обвързана и някой навлек ми пише по скайп и аз бих го блокирала.

Тя още ли си има приятел?

SmilezZz
04-26-2012, 17:07
Няма смисъл да се занимаваш с нея, при условие , че е обвързана. Останете си просто приятели и недей да се бъркаш в техните отношения. Тя не е нито първото , нито последното момиче на тоя свят.

blaaablaaablaaa
04-28-2012, 20:55
+1 за SmilezZz (харесва ми начина, по който разсъждаваш - не само тук, а като цяло във форума). Може да те е блокнала, защото е усетила чувствата ти. Може да не е искала да се самонараняваш по този начин напразно. Има си гадже, ти можеш само да седиш и да гедаш (и да се самонараняваш). Не мисли за нея, опитай да я забравиш. Отделен е въпросът дали си такъв мазохист като накои хора (... :) ), че да продължаваш да се самонараняваш и не можеш да спреш... Както и да е, не се занимавай с нея.

balu4ka
04-29-2012, 05:53
Абе,хора?!Откажи се ,бе?!
Защо мислиш ,че има приказката "Там където има двама,няма трети".Много мразя такива навлеци с извинение,много ясно ,че след време щеше да си блокиран ,просто момичето не иска да си навлича проблеми.Обича явно приятелят си ,но явно и ти по никакъв начин не си успял да и привлечеш вниманието,лошо...