PDA

View Full Version : Раздвоена



CrAzY_FeNkA
04-25-2012, 19:25
Работя в дискотека в София и съм на само на 19г. Финансово съм добре ,но този нощен труд ме съсипва.Не знам заслужава ли си да си късам нервите с пияници всяка вечер.Да роша здравето си заради пари , които ще давам по късно ,за да си го върна.Имам и проблем с единия управител който си изкарва всичко на мен незнайно защо , а другия си е живо ангелче,чак ми е жал да си тръгна от там заради него.Лятото няма да има толкова работа в тази дискотека и се чудя да отида на морето.Приятели ме викат на Слънчев бряг, но нямам уредена работа. Днес ходих и дадох предизвестие за напускане на работа ,но ми е много объркано да не да сбъркам с избора си. С това море дали ще изгубя ,дали ще спечеля?Дали изобщо ще намеря ли работа там :( После като се върна в София дали ще успея да си намеря отново работа. Имам проблем и с квартирата трябва да я напусна до месец и това ме навежда също на мисълта да замина за морето а не да търся наново квартира ,защото са много нерви повярвайте ми! Моля Ви , дайте ми някакво мнение ако сте на мое место какво бихте направили в София или на морето. Да си стоя на сигурната работа или да пробвам на морето може да изкарам някои лев повече.Знаете ,че по това време не е лесно никак . Има ли някой който да е бил в моето положение?

kofti_nick
04-29-2012, 23:47
Да си заебеш работата и да идеш на морето? Чи там колко ще работиш? 3-4 месеца! После? Помисли пак : )