PDA

View Full Version : Аз, той и тя..



rusoto_baby_f
04-25-2012, 19:41
Историята на кратко
Живея извън България..Имам си приятел от около година..Преди той е ходил с една румънка, но тя си е заминала и прекратили връзката си, но поддържаха само приятелски контакт..Сега аз си дойдох в България за 2 седмици, а тя се е върнала..От около 2 години не се бяха виждали..Но сега той ми каза, че се виждат и излизат и са заедно, както и с мен също ха ха и стана голяма каша....По негови думи не я обичал, просто имал изгода от нея, че тя ще му направи документи за някаква фирма и т.н... Но тя го обича и иска да е с него и няма да го остави.. Тя знае за мен и аз за нея..Била казала, че като се върна ще ми направи живота черен..Както и да е..Та проблема ми, обичам го, искам да съм с него, но да го деля, било то заради изгода или не - няма да стане..Искам да му покажа по някакъв начин, че ако ме изгуби ще съжалява.. Всички му го казват, че ще е най-голямата му грешка ако направи така, че да го оставя.. а той винаги отговаря - Обичам я, каквото и да ми каже, че иска да се разделим, няма да я оставя..
Не знам какво да правя и как да се отърва от нея..Във всички случай няма да правя циркове и да и падам на нивото, а на него да му вдигам самочувствието...
Дайте ми някакъв съвет!
Години:Аз- 21, той-27, тя 23 или 24

crowberry
04-25-2012, 19:46
Мани го. Ако наистина те обичаше, тая щеше отдавна да я е оставил зад гърба си..

don't say anything.
04-25-2012, 19:47
Как така тя се връща от нищото и започва да се намесва в живота на един обвързан мъж?
Откъде накъде? Пази си своето. Той, ако е умен, ще остане с теб, не с нея. Приеми го като изпитание за него, като вид тест. Ако наистина държи на теб, ще си запазите досегашните отношения, ако ли не - не си е струвало.

rusoto_baby_f
04-25-2012, 20:11
Да ама той ми поставя някакви срокове от типа, ще съм с нея само още един месец за да получа документите и после, ще съм само с теб...А такива при мен не вървят, защото сме достатъчно големи да не се лъжем - че води полов живот с нея..Но в същото време не искал да ме изгуби...И човека си е седнал на два стола както се казва.
Как ще се прибера, ще го погледна в очите и като знам, че със същите устни целува нея, иска да те целува и мен...да не говорим за секс..Просто вътрешно колкото и голямо желание да имам и да го искам, ако си затворя очите, все едно унижавам себе си...

Hilary_
04-25-2012, 20:12
Ама защо другите трябва да му го казват? Кажи му го ти. Тук не става въпрос за "повдигане на самочувствието му", а за запазване на връзката ти. Изясни му как стоят нещата и ако тогава не спре да се занимава с нея си прави изводите ..

don't say anything.
04-25-2012, 20:32
А такива при мен не вървят, защото сме достатъчно големи да не се лъжем

Кажи му го. И смятам, че е време да си търсиш друг, уж голям мъж, пък не знае какво иска.
Мани го, щом не си струва..

Зайче..
04-25-2012, 20:37
Изобщо не се занимавай.. тоя се опитва да ви върти на малкия си пръст. Сигурно и на нея обяснява колко я обича и как няма да я остави. Не бъди толкова наивна! Приключвай с този.. :д

rusoto_baby_f
04-25-2012, 21:07
Тва е, че няма да ме остави на мира..Познавам го много добре какъв е и ако му кажа да ме остави на мира, че не искам да му играя по свирката..Ще идва всеки ден, ще звъни, ще праща смс-и..Номера с нова карта, не става, защото всички които излизаме в една компания са му приятели и лесно ще се сдобие с новия номер...И сега като съм си в България, се опитвам да направя по голяма дистанция между нас, като ограничих смс-ите до 2-3 на ден..И то общи приказки..Или той като ми напише смс, че излиза еди къде си..Иска да ме накара да се нервирам и да ревнувам..Но колкото и да ми е гадно от вътре, му отговарям приятно прекарване..което не е характерно за мен, защото той знае, че се паля бързо и се дразня..Но след един такъм мои смс, следва обаждане с куп обяснения от негова страна и така нататък..Но вече виждам, че колкото повече се опитвам да го отдалеча, той толкова повече звъни..Сега ни разделя разстоянието, но после нищо не може да го спре да ми досажда..офф

rusoto_baby_f
04-25-2012, 21:13
От една старана не искам да се разделяме..11 месеца сме заедно, преживяхме толкова много..
От друга, ако се гледам от страни, все едно съм глупачка, която се унижава все едно е последният мъж на Земята.
Една приятелка ми каза - Тя няма да го остави, защо искаш да и направиш услуга като го оставиш ти..Толкова лесно се отказваш..

don't say anything.
04-25-2012, 21:16
Да, приятелката ти от една страна е права..
Ама има ли смисъл да се '' бориш '' с нея, след като си личи, че гаджето ти е лекенце ?
Извинявай, ама моето 16 годишно гадже, е 345972599 пъти по-умно от твоето 27 годишно и не прави такива гадни номерца като твоя..

DragonLady
04-25-2012, 22:27
Изобщо не се занимавай.. тоя се опитва да ви върти на малкия си пръст. Сигурно и на нея обяснява колко я обича и как няма да я остави. Не бъди толкова наивна! Приключвай с този.. :д
+1
Ако трябва " направи и услуга на румънката " ама ще е лоша услуга! Тоест не ти трябва такъв мъж тип мекотело и така и вака. Да си го дондурка тя, накрая и на нея ще и направи тоя номер с някоя друга, за изгода за някакви си други документи.

SisiStrange
04-26-2012, 05:48
Оф, не знам малка ли си, но не си от най-умните. Какво като не те остави веднага? Да си звъни. Да си пише смс-и. Рано или късно ще му писне. Ти вземи се откачи от тая гнусна история. Толкова голяма мазохистка ли си? То ситуацията е повече от ясна. Дори няма за мислене. Кви документи, кви 5 лева. Ако те обича си е с теб! На него май много много не му се седи на 1 стол и те баламосва. А ти как търпиш не ми е ясно. Зарязвай го, докато не си хванала някоя венерическа болест от тая.

DisappointedDreamer
04-26-2012, 06:07
Щом знаеш че води полов живот с въпросната румънка, защо не си го разкарала веднага? Разбирам, заедно сте вече 11 месеца, но не искаш да се разделяш с него, защото вече така си свикнала, а не защото сте преживяли много. Разкарвай го този, не знам откъде намира смелостта и нахалността да ти каже че спи и излиза с нея, но и да продължава да казва че те обича и никога няма да те остави.
Колкото до това, което приятелката ти е казала... Съветвам те да го погледнеш от друга страна - разкараш ли такъв лъжец от живота си, ти си тази, която прави услуга на себе си. Махай го и повече не се занимавай.

ledenakrasota
04-26-2012, 06:46
Той един вид вече се е отказал от теб с лека ръка, щом въпросната "дама" вече се е върнала. Нищо не го оправдава. Особено нещо толкова дребно като някакъв документ и бла бла. Това се нарича мъжка путка.

Не приемай скъсването с подобен тип буквално. Ако го скъсаш сега, ти ще излезеш по-силната, ще го уплашиш и той ще разбере, че не може да си играе така с теб. Ти си човек със собствени чувства. Ако те познаваше достатъчно добре, щеше да не ти казва, дори просто да е спал нея. Това, че ти е казал говори, че очаква разбиране от теб все едно прави нещо нормално или просто го гризе съвестта.

SmilezZz
04-26-2012, 17:14
Кажи му го.

Въпреки , че на мен ми се струва, че той се опитва да ви върти на малкия си пръст и си измисля различни оправдания. За пред теб за изгода, пред нея - същото.

Той ако си е умен и държи на теб, въобще нямаше да се занимава с нея, независимо каква изгода има. В живота той все някак си може да се оправи , за да си изгради бъдещето както трябва. Но ти си го познаваш най - добре, така че сядаш и говориш с него.

rusoto_baby_f
04-26-2012, 19:37
Мерси за всички директни отговори които получих, а не увъртания или обиди..
Знам, че най-доброто решение за мен самата е да се разделим..Събирам сили, защото смятам това да стане, като се върна след 1 седмица..Аз вече му казах, че като се прибера искам да си поговорим на четири очи..Въпреки неговия отговор ,,Знам, какво си мислиш - ама няма да стане,,
Някои от вас бяха много прави - ще звъни, ще пише, и накрая ще му омръзне.. (да се надяваме)..