PDA

View Full Version : Осъзнах, че няма никъв смисъл



mrazqkindergarten
04-25-2012, 20:55
човек да е добър в тоя живот...

ℬℴℴtY♂
04-25-2012, 21:09
няма смисъл, но като не може да бъде лош какво да се прави

assd
04-25-2012, 21:10
що

дай букви бе

mrazqkindergarten
04-25-2012, 21:16
Еми повечето хора са неблагодарни и не го оценяват...

assd
04-25-2012, 21:21
еми така е ама до следващия. и аз така си мислех преди точно седмица, че всички момичета са неблагодарни да не казвам какви, но се запознах с едно друго момиче наскоро и това ми настроение мина много бързо. :D

PainMonopoly
04-25-2012, 22:08
Много клиширани теми ти се събраха напоследък...

D1esel
04-25-2012, 22:18
Аз много пъти съм си казвал, че от утре ставам тарикат, егоист, гадняр ... Но никога досега не ми се е получило. Просто се раждаме добри или лоши. Така е създаден човека. Накрая ще победи или доброто, или злото. В момента на път е да победи злото. Доказателство за това, което казвам, е това, че в древен китай още решетката на ДНК-то е отбелязана на половина като змия, а на другата половина като някакво бозайниче беше. Т.е. този или тези, които са ни проектирали са ни създали така. Едни от нас наследяват добрият ген и е по-вероятно да имат повече добри роднини, отколкото лоши. Други пък притежават лошия ген. При тях също е по-вероятно роднините им да са по-скоро лоши. В момента злото е надделяло и надделява все повече. Неслучайно умират толкова много добри хора напоследък. Замислете се само колко известни личности починаха от началото на тази година и то все добри хора! Много добри хора изпадат в депресии и се самоубиват. Злото ще победи. Сигурен съм. И за съжаление аз ще съм от тези, които ще бъдат ликвидирани. Успокояващото е, че след като ликвидират нас добрите те няма да могат без зло да правят и ще се изядат помежду си. И така земята ще си отдъхне от хората.

NightGuardian
04-26-2012, 01:46
Има и то много голяма смисъл.Просто хората не са открили доброто.Трябва да се научиш да го познаваш. :)

D1esel
04-26-2012, 08:37
Има и то много голяма смисъл.Просто хората не са открили доброто.Трябва да се научиш да го познаваш. :)

Грешиш. Преди десетилетия много хора са виждали доброто, особено след 2 световна война. Днес обаче всеки гледа как да те прецака, никой никого не обича, освен децата си... все още.

PainMonopoly
04-26-2012, 08:43
никой никого не обича, освен децата си

Това е нормално и е част от човешката природа. Не виждам какво толкова се впечатлявате.

In*The*Face
04-26-2012, 08:47
Еми повечето хора са неблагодарни и не го оценяват...

Добрите хора не са добри, за да бъдат оценени. Те просто са си такива. Ако направиш услуга, за да получиш такава в замяна или за да ти бъде благодарено, значи я правиш с цел да облагодетелстваш себе си и тогава тя не е услуга. Същото е и с добрината. Достатъчно е да чувстваш удовлетворение от себе си и постъпките си. Така си мисля аз.

D1esel
04-26-2012, 08:55
Това е нормално и е част от човешката природа. Не виждам какво толкова се впечатлявате.

Това е част от човешката природа, ама друг път. Навремето моите предци са ми разкавали какви истински приятели с имали. А след 80-те години вече постепенно са ги загубили, защото хората са започнали да се озверяват.

PainMonopoly
04-26-2012, 09:02
Това е част от човешката природа, ама друг път. Навремето моите предци са ми разкавали какви истински приятели с имали. А след 80-те години вече постепенно са ги загубили, защото хората са започнали да се озверяват.

В човешката природа е всяко действие да се ръководи от някакъв дълбоко прикрит користен мотив. Дори и това да обичаш децата си ако го разнищиш ще намериш някакъв егоизъм в него.

Това което са ти говорили е друго явление. Вероятно точно 80те е времето в което за българите започват битовите проблеми. В края на 70те доколкото знам е имало икономическа криза и Тодор Живков започва да тегли кредити от банки за да изпълни плановете за петилетката.

А е факт, че един народ с масови битови проблеми става депресивен и озверял. Това е също част от човешката природа.

D1esel
04-26-2012, 09:08
В човешката природа е всяко действие да се ръководи от някакъв дълбоко прикрит користен мотив. Дори и това да обичаш децата си ако го разнищиш ще намериш някакъв егоизъм в него.

Това което са ти говорили е друго явление. Вероятно точно 80те е времето в което за българите започват битовите проблеми. В края на 70те доколкото знам е имало икономическа криза и Тодор Живков започва да тегли кредити от банки за да изпълни плановете за петилетката.

А е факт, че един народ с масови битови проблеми става депресивен и озверял. Това е също част от човешката природа.

Кефи ме как говориш. Ще се радвам, ако ме аднеш в скайпа :) NaiQkiqt :)

Concussion
04-26-2012, 09:09
Ти бъди добра въпреки всичко и всички. Започни промяната от себе си. Ако всеки си каже така - Ставам гадняр, майната му на всичко, ще тъпча себе си и останалите, тоя свят ще загине... И ние натам сме тръгнали...

Blab
04-26-2012, 10:10
Ти бъди добра въпреки всичко и всички. Започни промяната от себе си. Ако всеки си каже така - Ставам гадняр, майната му на всичко, ще тъпча себе си и останалите, тоя свят ще загине... И ние натам сме тръгнали...
:)

//////////////////////////

DarkTemplar
04-26-2012, 11:11
палави клишенца шаляляляля