PDA

View Full Version : Oдобрявате ли постъпката на тази майка?



D1esel
04-26-2012, 14:04
http://news.data.bg/2/bulgaria/334976/

Аз си мисля, че е много проста :lol: Само се е изложила :lol: Вместо да се радва, че синчето ѝ не е пеерас и шиба ку*вите, тя тръгнала да ги бие :lol: А и бащата е много прост също :D Не стига че синът му му споделя, а той го порти на майка му :lol:

EinGutesKind
04-26-2012, 14:17
Затова такива неща не се казват на никой :razz:

D1esel
04-26-2012, 14:20
Затова такива неща не се казват на никой :razz:

Може би, ако не беше хетеро и беше нае*ал някой даскал, тогава щеше да е доволна майката, а пък бащата щеше да е бесен :lol: Тоя народ ще ме умори :razz: :razz: :razz:

EinGutesKind
04-26-2012, 14:21
Пак нямаше да са доволни, личният живот си е личен и не се споделя на никой :sun:

ShtrudeL
04-26-2012, 14:30
Ми проста е.
Сина й не е изнасилен все пак.
Всъщност всеки, който си решава 'проблемите' с бой за мен е тъпанар.
Да бъда по-точна де... *всеки, който предизвиква боя

NightGuardian
04-26-2012, 14:43
не ,но това го разбирам.

http://inews.bg/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82/%D0%A7%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D 0%B4%D0%B8%D1%88%D0%B5%D0%BD-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8F-%D0%B1%D0%B0%D1%89%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%9D%D0%B5-%D0%BC%D1%83-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D0%BB-PlayStation_l.a_c.371_i.173814.html

ParadOx
04-26-2012, 15:05
всеки, който си решава 'проблемите' с бой за мен е тъпанар.

....................

БожиятАгнец
04-26-2012, 16:53
На нейно място сигурно бих постъпила по същият начин. 8-) Особено, като знам какви са грозни учителките и как се възползват от децата. 8-)

awerw
04-26-2012, 17:10
На нейно място сигурно бих постъпила по същият начин. 8-) Особено, като знам какви са грозни учителките и как се възползват от децата. 8-)

да бе грозни хД мога да кажа, че 10% от учителките са по-красиви жени от теб

BadAss
04-26-2012, 17:48
тъпия в случая е той щото решил да се хвали на баща си :D

БожиятАгнец
04-27-2012, 10:40
да бе грозни хД мога да кажа, че 10% от учителките са по-красиви жени от теб

Много жени са по-красиви от мен, както и много мъже са по-красиви от теб - не виждам каква е връзката, нито с темата, нито с изказването ми, нито с форумът. Тъпо и безсмислено изказване.

Естествено, че има красиви хора във всички професии, но те не сталкват и не напиват хората, за да спят с тях.
И реално погледнато една ЖЕНА може да спи с който си поиска, за да стигне до там да ебе пияни гимназисти значи нещо не й е наред.
Ако беше мъж всички щяхте да сте на такова мнение, ама ето на - съвременният феминизъм ни донесе все прекрасни неща, спомагащи да си изкривим морала.

А за учителките...Сменила съм повече от шест училища, познавам много учителки от други такива, даже и професорки и съм видяла само две прилично изглеждащи преподавателки. Та, ако един от тези крокозавъри ми пипне детето естествено, че ще му счупя краката. То в България по друг начин няма как да стане. :) Така, че за мен коментара ми си важи, в плевен не знам какви мастии ви преподават.

И все пак се замислете. Ако това 16 годишно дете беше момиче, а 30 годишният учител мъж.Ако той ходеше да я гледа как плува. Ако момичето беше подпийнало, а мъжът се беше възползвал от това. Ако после това момиче беше споделило с майка си, а тя с баща му. Ако после бащата беше отишъл да пребие учителят...На какво мнение щяхте да сте? М?
Ама щом има педофили, жените не трябва да изоставаме, нали? Трябва да кажем "браво, сестро" на всички ебачки на непълнолетни момченца. Супер.

Ermic
04-27-2012, 10:54
Много жени са по-красиви от мен, както и много мъже са по-красиви от теб - не виждам каква е връзката, нито с темата, нито с изказването ми, нито с форумът. Тъпо и безсмислено изказване.

Естествено, че има красиви хора във всички професии, но те не сталкват и не напиват хората, за да спят с тях.
И реално погледнато една ЖЕНА може да спи с който си поиска, за да стигне до там да ебе пияни гимназисти значи нещо не й е наред.
Ако беше мъж всички щяхте да сте на такова мнение, ама ето на - съвременният феминизъм ни донесе все прекрасни неща, спомагащи да си изкривим морала.

А за учителките...Сменила съм повече от шест училища, познавам много учителки от други такива, даже и професорки и съм видяла само две прилично изглеждащи преподавателки. Та, ако един от тези крокозавъри ми пипне детето естествено, че ще му счупя краката. То в България по друг начин няма как да стане. :) Така, че за мен коментара ми си важи, в плевен не знам какви мастии ви преподават.

И все пак се замислете. Ако това 16 годишно дете беше момиче, а 30 годишният учител мъж.Ако той ходеше да я гледа как плува. Ако момичето беше подпийнало, а мъжът се беше възползвал от това. Ако после това момиче беше споделило с майка си, а тя с баща му. Ако после бащата беше отишъл да пребие учителят...На какво мнение щяхте да сте? М?
Ама щом има педофили, жените не трябва да изоставаме, нали? Трябва да кажем "браво, сестро" на всички ебачки на непълнолетни момченца. Супер.

6 училища? бах.. явно си супер малумна или никъде не те харесват :/

БожиятАгнец
04-27-2012, 11:02
6 училища? бах.. явно си супер малумна или никъде не те харесват :/

:lol: Да,бе, не може да е нищо друго. :lol:

Concussion
04-27-2012, 13:24
6 училища? бах.. явно си супер малумна или никъде не те харесват :/

"малумна"... Личи си кой е малоумен.

awerw
04-27-2012, 14:46
ти каза, че учителките са грозни, което не е вярно и на много хора съм казвал, че когато казват неща примерно, че всички мъже, които са работници миришат или в твоя случай всички учителки са грозни - не е вярно..... тъпа пачавра

RagioL
04-27-2012, 18:22
ти каза, че учителките са грозни, което не е вярно и на много хора съм казвал, че когато казват неща примерно, че всички мъже, които са работници миришат или в твоя случай всички учителки са грозни - не е вярно..... тъпа пачавра

Добре и щом беше достатъчно разсъдлив да стигнеш до предните изводи, как не ти стигна мозъка за да проумееш че не върви да наричаш момиче "тъпа пачавра" колкото и да те изнервя.

awerw
04-27-2012, 18:29
тази си го заслужава, а и не ми пука за нея :lol:

RagioL
04-27-2012, 19:16
тази си го заслужава, а и не ми пука за нея :lol:

Не се изхвърляй толкова с обидите все пак.

awerw
04-27-2012, 19:47
ние още от преди си имаме пререкания..... не знам каква ти беше работата да се месиш в това което пиша

RagioL
04-27-2012, 19:55
ние още от преди си имаме пререкания..... не знам каква ти беше работата да се месиш в това което пиша

Издразни ме че нарече момиче пачавра, пред историята не ви я знам.

RagioL
04-27-2012, 20:21
Ако не съм прав докажи ми че греша.

NomNomNom
04-27-2012, 20:27
Аз в тая тема няма да се обаждам, да не изям боя :D:D:D

ohluv
04-27-2012, 20:38
И аз чакам този прекрасен ден да преспя с някоя красива даскалка....

ByK
04-27-2012, 21:58
Аз казах ли ти вече да умреш? :*

NightGuardian
04-27-2012, 22:15
големи сте хейтъри.

БожиятАгнец
04-28-2012, 12:29
ние още от преди си имаме пререкания.....

За какво става въпрос?


тази си го заслужава

Така е. Смърт за мен. Знаете ли каква подла малка кучка съм? Знаете ли какви лоши неща правя? А? СЕГА ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ!.............АЗ ПОНЯКОГА НЕ СИ ПИША ДОМАШНОТО.....НАРОЧНО! МУАХАХХАХАХА! Аз съм самият Сатана!


ти каза, че учителките са грозни,

Като четеш с гъза си така казвам. Хубаво, защитавай си безценните учителки щом ти е толкова болна тема и го взимаш толкова присърце.
Обвиняваш ме, че слагам хора от дадена професия под общ знаменател и само мрънкаш как не ми прави чест, а в същото време правиш същото. Това дали ще е за нещо положително или отрицателно е все едно.

Аз съм реалист, не живеем във филм. Не може всички да са хубави и в това няма нищо лошо, обидно или срамно. Не знам как ти е хрумнало, че съм написала, че ВСИЧКИ учителки са грозни. Да ти еба и лудото въображение. 8-)

Пък и аз пиша от мое име. Не от името на държавата. Не от името на профсъюза. Не от твое име. А ОТ МОЕ ИМЕ. Изразявам своето мнение, да. Така че дори и да напиша, че ВСИЧКИ учителки са грозни, колкото и глупаво, и нелогично да е съставено би било вярно. Би било вярно за мен. И колкото и буквички да изпишеш би останало така. И ти няма какво да направиш.И ако имаш поне малко акъл би го оставил така. Можеш да ме псуваш цял живот, ако искаш. Може и да се псувамЕ. Ама не виждам причина. Нали обичаш учителките? Хайде покажи ни сега, че освен хубост са ти показали и как да се държиш, като нормален човек, а не като селянин. :)

БожиятАгнец
04-28-2012, 12:39
Добре и щом беше достатъчно разсъдлив да стигнеш до предните изводи, как не ти стигна мозъка за да проумееш че не върви да наричаш момиче "тъпа пачавра" колкото и да те изнервя.

Много джентълменска постъпка от твоя страна, обаче...Честно казано не взимам нещата на сериозно, не мисля,че и ти трябва да го правиш. Много ме дреме кой какво ще ми пише по форумите.

Обаче тук обсъждаме дадена новина, даже интересна такава и може да се каже много по въпросът. И човекът вместо да има мнение по случаят, който коментираме има мнение за това коя била красива, коя била пачавра и подобни дребнави, безсмислени, малоумни и повърхностни теми.
Това е много тъжно, показва, че явно тези учителки явно само седи и ги гледа колко са хубави, вместо да научи нещо и да се заинтригува от малко по-смислени неща.
Жалко.

awerw
04-28-2012, 13:10
знам какви са грозни учителките

ето тук го каза...

awerw
04-28-2012, 13:11
няма лошо да изказваш мнение, но като е грешно много ясно, че ще подразниш някой

БожиятАгнец
04-28-2012, 13:20
ето тук го каза...

А ти как стигна до извода, че това означава, че визирам абсолютно всички учителки?

БожиятАгнец
04-28-2012, 13:22
няма лошо да изказваш мнение, но като е грешно много ясно, че ще подразниш някой

Добре, че има такива добри хора, като теб да ни казват кое е грешно и да ни напътстват. Много е тъжно, че се дразниш за такива неща. Явно си едно малко повърхностно селянче. Никой друг не би реагирал така. :)

awerw
04-28-2012, 13:40
сега се хвана за това как съм реагирал, защото разбра, че си казала глупост ? много ясно, че ще реагирам така, такива говеда като теб трябва да ги пускат на полето да пасат, а не в тийн форуми

БожиятАгнец
04-28-2012, 14:20
Дооообре. :lol:

RedArmy
04-28-2012, 14:36
Съгласен съм напълно с LambOfGod. Нали си ти? 8-)

БожиятАгнец
04-29-2012, 11:48
Съгласен съм напълно с LambOfGod. Нали си ти? 8-)

Аз съм. 8-)

ohluv
04-29-2012, 12:21
сега се хвана за това как съм реагирал, защото разбра, че си казала глупост ? много ясно, че ще реагирам така, такива говеда като теб трябва да ги пускат на полето да пасат, а не в тийн форуми

КЗЛ...
/0xA