PDA

View Full Version : Проблем !!



nikita94
04-26-2012, 19:23
Как да разбера дали ме харесва ? Държи се мило с мен, закача се ,уж на базик ме прегръща, но не знам дали ме харесва . Чувала съм разни подмчтанич от другите момчета за това , че ме харесва , но все пак от тогава минаха 2 години възможно ли е все още да ме харесва ?

Зайче..
04-26-2012, 19:34
Е, ти за две години не го ли познаваш този човек, че сам/а да прецениш. Ние не сме гадатели или поне аз не съм. Може да те възприема като приятел/ка, може да те възприема като нещо повече от приятел/ка - ние няма как да знаем. Говори с него/нея или попитай някой негов/неин по-близък дали винаги се държи така с момичетата/момчетата /което мисля, че трябва и сам/а да си забелязал/а/ или не.

qkakukla2
04-26-2012, 19:49
Хах :lol:
Питай го, намеквай му, подходи по различен начин, а не както през тези две години.

Nakadah
04-27-2012, 05:28
По очите!?

blaaablaaablaaa
04-28-2012, 21:34
Очите понякога казват много неща, понякога нищо. Но въпреки, че много често могат да покажат чувствата на притежателя си, още по-често човек вижда в тях собствените си чувства и има шанс да се излъже.
Ако те е харесвал преди, значи, ако сега няма друга, още имаш голям шанс. Въпросът е дали те харесва. Подмятанията са 50% верни и 50% на бъзик. Ти го познаваш по-добре от нас. Отвръщай на закачките му и му направи някакъв знак за чувствата си. После го затвърди с друг знак. Ако ти отвърне, ок. Ако те блокне, сама се досещаш. Ако се държи все едно нищо не си направила, или се опитва да се измъкне без да отговори на така измъчващия те въпрос, или не е разбрал намека. Във всички случаи е 50/50.

balu4ka
04-29-2012, 05:49
Защо например не го/я попиташ?Не мисля ,че за толкова време не си успял/а да събереш кораж.Не е толкова трудно,но това другото чувство да се питаш цели 2 години има или няма нещо,определено е по-досадно и по -гадно (:.

SmilezZz
04-29-2012, 05:54
За през тия години въобще ли не го опозна тоя човек , че да можеш сама да прецениш за неговите чувства към теб? Защото ние в случая няма как да ти помогнем - за съжаление нямаме гадателски умения. Може да те има за добра приятелка, може да иска и нещо повече от тебе: само той си знае. Започни да общуваш по - честичко с него, излизайте на разходки , дрън дрън. Намекни му , че го харесваш и виж как ще се развият нещата.