PDA

View Full Version : момче съм - имам само момичета приятелки (не гаджета)



xXWinnerXx
04-26-2012, 19:47
Чувствам се много странно, като излизаме с тях и ако ни срещне няква група момчета и ми става неудобно, не знам защо, просто че аз съм с момичета - приятели докато те са си по мъжки и т.н. не че не се разбирам с момчета просто ми е малко awkward, има някакви общи тем ипомежду ни, но са МНООООГО малко, докато с момичета (зависи все пак) намирам мн по лесно общи теми и се сприятелявам. не е като да съм гей, харесвам момичета не ме влекат момчета но не мога да общувам с тях. какво бихте ме посъветвали за да си намеря някакви момчета приятели, не само в женски кръгове да се въртя :Х:Х плюс това в новото даскало се образува вече групичката момчета които са малко сдухани ама все пак... но доста трудно прпускат някой друг
ПС: случвало ми се е момичетата с коит оизлизам да се обединяват, и да се защитават една друга, да си излизат по женски или ако някой ги прибира а сме на купон или нещо такова да не ми казват че ще си тръгват, ако ги карат до вкъщи да не ми предложат с тяк да си ходя, докато го предлагат взаимно една на друга и от това мн ме боли че един вид не съм толкова близък с тях колкото са те една с друга а вече немалко години се познаваме :Х ХЕЛП

Dieyoung
04-26-2012, 20:03
Няма какво да се срамуваш,че излизаш само с момичета..ако някой ти каже нещо просто му се облещваш,че той и да иска няма да е толкова добър фр с момиче..измисляш нещо..аз по принцип излизам и с 2та пола..не обръщам внимание..няма смисъл да делиш на момичета и момчета..дели се на приятел и познат.Както казах се събирам и с 2та пола и съм забелязала,че то нормално да не намирате общи теми..та те говорят за пълни простотии,.една тема не можеш да отвориш..докато с момичета..можеш да говориш за музика,филми,спорт..абсолют но всичко..можеш само да се радваш,че са те допуснали до себе си..а това,че тръгват без теб по някога..не трябва да ти пречи ;)

xXWinnerXx
04-26-2012, 20:12
права си, за всичко :) мерси за мнението

Nakadah
04-27-2012, 05:15
Когато някой ти натъкне нещо по въпроса му удари 1 лек шамар, кажи му "простак", обърни се и си тръгни...

FantaMen
04-27-2012, 10:17
По тази логика момчетата който излизат само и единствено с други момчета трябва да се притесняват с кво око ги гледат околните и че нямат почти никакви контакти с момичета.Не плащайте данък обществено мнение :)

ColdColdNight
04-29-2012, 19:46
Не е ли по-готино да те видят сред женска компания, тип "say hello to my bitches" :D Само го давай по-спокойно и всичко ще е наред

Lucho
04-29-2012, 20:32
My son, ти имаш голям проблем, но е важно, че си се осъзнал! С помощта на форума се надявам да се оправиш.

Вярно е, че насила хубост не става, ако те "бие у лево", нека така да е, но ако искаш да не те мислят за такъв (сещаш се къкъв) е хубаво да се опитваш да се сприятеляваш и с момчета - най-вече с тези от твоят клас, с други - на по-късен етап. Общите теми са купони, напивания, дискотеки, барове, момичета, футбол, политика (последното на отделни места). Това са изцяло мъжки теми като поне по една от тях трябва да намериш обща приказка с друго момче или група момчета. Няма лошо в това да се влачиш с много момичета, но е хубаво ако понякога излизаш и само с мъжки компании, за разнообразие.

И още нещо, на колко си? Поне от мнението ти се подразбира, че си 8 или 9 клас, или бъркам?



По тази логика момчетата който излизат само и единствено с други момчета трябва да се притесняват с кво око ги гледат околните и че нямат почти никакви контакти с момичета.Не плащайте данък обществено мнение :)

Момче с мъжка компания е добра комбинация.
Момиче с женска компания е добра комбинация.
Момчета и момичета в обща компания е добра комбинация.

Момче с женска компания НЕ Е добра комбинация (почти винаги такова момче бива смятано, че има наклонности в ляво).
Момиче с мъжка компания НЕ Е добра комбинация (почти винаги такова момиче бива смятано за "леко").

Наистина логиката ми е изключително тъпа, но такава е тя на голяма част от юношите. Иначе да, хубаво е да не плащаш данък обществено мнение, но на практика не се получава никога. Всеки човек в малка и в голяма степен "плаща" този данък.

Radko222
04-29-2012, 21:00
братле аз,ти и всички чели тази тема знаем че си леко педал че кво да се прави това е просто примири се и некой като ти каже що ходиш само с момичетата кажи еми харсват ма квото казваш че ти е тъпо че не те викат да се прибираш с тях еми тва е примирявай се .. аз така правя .

ronyrony
04-29-2012, 21:06
оуу не ти си гей хахаххахаххххаааахааааааа аааааааааааааааааааа ее ня е