PDA

View Full Version : Събиране с класа



EinGutesKind
04-26-2012, 21:41
След 3 години решиха нашите ентусиасти от гимназията да се събираме. Въобще не искам да ходя, а ако не ида, цяла вечер аз ще съм им темата на разговор ... що не съм отишъл, какво правя, кво уча и т.н ... какво да правя :(

D1esel
04-26-2012, 21:52
еби ги .... :D :D

Furious?
04-26-2012, 22:03
Защо не ти се ходи ? Ако има основателна причина , недей отива.От думите ти се разбира , че не си в добри отношения с тях.

EinGutesKind
04-26-2012, 22:06
Защо не ти се ходи ? Ако има основателна причина , недей отива.От думите ти се разбира , че не си в добри отношения с тях.

Не че съм в лоши отношения, просто не съм ги виждал отдавна, имам нов кръг от приятели и фаворити, и със стария клас ще се чувствам като с някви познати, дето няма кво да си кажа :( откъснал съм се тотално от училищните години

Wax
04-27-2012, 04:06
Просто е педерас и в стария клас явно доста са го малтретирали за това и не иска пак да се вижда с тях, щото като не е в даскало може и да го пребият.

D1esel
04-27-2012, 08:50
Просто е педерас и в стария клас явно доста са го малтретирали за това и не иска пак да се вижда с тях, щото като не е в даскало може и да го пребият.

Ми и това да е причината - отново тия от класа му са гадовете, защото никой няма право да малтретира другите затова, че не са му симпатични. 8)

EinGutesKind
04-27-2012, 14:58
На никой не съм давал отчети дали съм педераст, асексуален, хетеро и прочие :lol: и не, никой не ме е малтретирал, винаги сме били в добри отношения :grin: