PDA

View Full Version : Какво да правя?



alencety
04-27-2012, 11:15
Имам един проблем.Аз съм обратна.Дам,харесвам момичета,а просто супер много ме е страх да кажа на някой.Много от приятелките ми са били с момичета и т.н. и т.н.Да,чувствам се много зле.Просто не знам как да постъпя.Знам,че звучи странно и че повечето ще ми кажат,че съм объркана или луда.Но аз не мога повече.Имам нужда от някакви съвети какво да направя.Искам да споделя на някой.Ужасно се чувствам и се чудя какво да направя.Искам съвет моля ви.
П.С.-на 16 почти 17 съм.

SmilezZz
04-27-2012, 14:28
И ние какво можем да направим, и как можем да ти помогне? Не ми стана много ясно, та затова питам. И защо ли ми се струва, че реално погледнато не си обратна, а просто си го внушаваш по една или друга причина.

granger
04-27-2012, 14:45
Не си нито побъркана , нито луда, а си объркана. В смисъл ,че живеем в среда , в която да си "хомо" е едва ли не непростим грях , а не е така. Опитай да поговориш с някоя близка приятелка, имам приятелки ,които са лесбийки и ги разбирам. Намерили са се ,харесват се, няма нищо лошо. Щом си сигурна ,че харесваш момичета - ок. Може би някои момичета ще се отдръпнат,но това си е право на избор. Сигурно и аз бих била объркана на твое място,просто говори с някого.

faith29
06-13-2012, 23:50
Аз също съм на твоите години и в края на 7 клас се ''осъзнах'', в 8 вече бях в друго у-ще и всичко си беше наред, докато някой не пусна слуха, че си падам по момичета иии оттам всички съученички се отдръпнаха от мен, наложи се да ги излъжа, че съм си хетеро и уж повярваха. Тази година вече казах на 4,5 момичета от класа ми, които са ми най-близки, че съм 'би' и го приеха доста добре бих казала, нямат нищо против това, не странят от мен и т.н и след като те ме приеха такава, каквато съм, спря да ми пука какво ще кажат хората, като разберат и не го крия от никой(освен от родителите ми). - Просто не обръщай внимание на хорското мнение ! Много по-добре ще се чувстваш ти и много по-добре ще гледат хората на теб, ако се гордееш с това, което си, а не те е срам и не се чувстваш виновна :)

Доктор Кой
06-14-2012, 00:30
Имаш подкрепата на цялото мъжко съсловие- не е тайна, че нямаме нищо против жените да са нежни една към друга :)

А сега сериозно- харесваш момичета-ок. Единственото лошо, което се сещам, е че родителите като цяло харесват идеята да видят децата си след време в брак и да имат внучета.

А и като се замисля, много момичета имат фантазия да пробват с друго момиче- така че даже има немалък шанс да си намериш някоя, която да е до теб. Всички глупости, които ще чуеш че си сбъркана не трябва да ги приемаш сериозно. Прави това, което те прави щастлива.

pritesnena96
06-14-2012, 18:41
и аз ядох боб снощи