PDA

View Full Version : Хранителен режим



Rar3
04-27-2012, 11:40
Здравейте. Писах и зимата, но бях прекалено мързелив, за да се захвана. И така на 16 съм 1.82 висок 95 килограма. Искам да отслабна или по-точно да се оформям постепенно. Ходя на лостове, тичам и играя баскетбол. Гледам има известен напредък. Оформям трицепс, бицепс и гърди и съм свалил 2 килограма. Правя 3х2 набирания 3х5 кофи и 3х10-15 за корем Играя почти всеки ден. Тичам по 1-2 пъти в седмица, защото много се уморявам от игра и тичане. Да предложите някакъв хранителен режим, защото ако огранича яденето се чувствам слаб и уморен.. И ми казаха, че така отслабвам на мускулна маса. Предложете режим или ако може да ми обясните какво да ям, какво не.

bathory
04-28-2012, 23:04
С тези лостове нищо няма да направиш, ако 6 набирания и 15 кофички са тренировка, ама както и да е... хах
За месец поне се опитай да спазваш НВД, после мини на РБД. До обяд можеш да приемаш въглехидрати (овесени ядки, пълнозърнест хляб, кафяв ориз, сладки картофи), а след обяд минаваш само на протеини, мазнини и не забравяй зеленчуците. С плодовете също се внимава. Един приятел отслабна много с тази диета и се изчисти, в дните с кардио хапваше само салатки и пилешко или телешко месо... :))

Rar3
05-01-2012, 08:12
Нямам толкова време за НВД. Преди време опитах разделно хранено, по-точно 90 дневната диета. Спазвах я около месец и имаше ефект. Мисля пак да я почна и ако може да ми кажете в различните дни какво да правя като упражнения или няма значение?