PDA

View Full Version : Вирус



my.soul
04-27-2012, 20:38
Здравейте! Имам един проблем и то е с някакъв вирус. Изтеглих си една програма и по време на инсталацията ми засече вирус, който постоянно заразяваше и други папки (поне толкова разбрах, не съм много на "ти" с технологиите). Като се опитах да затворя дадената папка нещо се бъгна и дадох рестарт. После като си влязох деинсталирах от контролния панел програмата и всички папки свързани с нея, които намерих, освен една. При задаването на изтрий ми изписва:
"Трябва ви разрешение, за да извършите това действие
Поискайте разрешение от Administrators, за да направите промени в тази папка" Пробвах отново и отново, но без резултат. А и когато дам сканиране с антивирусната не ми засича вируса, нито сега, нито преди деинсталирането, но при влизането в папката (преди) ми изскачаше прозорец за вирус, сега - не. Как мога да го изтрия това?

draid
04-27-2012, 20:50
С какъв windows си ? XP ?

my.soul
04-27-2012, 21:52
7, а антивирусната е AVG, ако има значение.

npp
04-28-2012, 08:48
без да деинсталираш антивирусната, инсталирай тази: http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=download&id=183

след като я инсталираш можеш да деинсталираш avg, направи и update и направи пълен скан и почистване с нея