PDA

View Full Version : Петно на дънки .



LoveChocolate
04-28-2012, 10:07
Начи проблема е следния .. връщам се от училище примряла от глад и не се преобличам а директно сядам на масата да ям :D и свинята аз си изцапах дънките със салата .. и то не веднъж ... а 3 пъти :D ( свиняяяя :D) И сега тея шибани петна не се махат .. 3 пъти дънките в пералнята .. не излизат ;d майка ми каза че може да пробваме с обезмаслител , но аз си мисля ако и с това не стане да ги скъсам там където са петната или да ги протрия .. офф и ааз не знам ;d Кажете ми някакъв начин не да се справя с петната , а да си протрия дънките или нещо от тоя сорт ;д

nIkEnCeTy_bE
04-28-2012, 10:26
Накиснете ги. Ако и тогава не стане, съдери ги, готино ще се получи. ;)

Goddess
04-28-2012, 10:59
Трябваше да сложиш сол след като си се окапала и после да ги пуснете в пералнята с Вениш. :) Иначе не знам с какво можеш да ги протриеш/скъсаш...пробвай с макетно ножче..

chikitaaa
04-28-2012, 11:30
пробвайте с обезмаслителя, аз съм същото прасе и си окапах любимите дънки на 5 места. след 3 пранета+ обезмаслител преди всяко се изпраха :)

HiddenSmile
04-28-2012, 13:54
За мен решението в такива случаи, понеже също редовно се капя, е на медикс обезмаслител, който изобщо не е за дрехи принципно, а за чистене на печки ли и аз не знам какво е,но действа безотказно колкото пъти съм пробвала.Друг вариант е - има в кръгла синя кутия, нещо като паста за петна е, Doctor power пише отгоре - с него успях да изчистя дънки намазани с разредител за маслени бои и лак за дърво :D