PDA

View Full Version : Проблем с анти-вирусна



NarutoShippuuden
04-28-2012, 11:18
Значи проблема е следния: Нещо ми стана на компютъра и монитора стана черен и го реснах. ОК, но после ми откри вируси и то много. Бях с Аваст безплатна версия и реших да я изтрия и да изтегля някоя по-хубава анти-вирусна от замунда, защото там има регистрирани. И тръгнах да тегля, но като започна да инсталирам дадената анти-вирусна спира инсталацията и си оставам без защита. Сигурен съм, че съм изтрил предишната напълно!

torVPN
04-28-2012, 13:37
=Бях с Аваст безплатна версия и реших да я изтрия и да изтегля някоя по-хубава анти-вирусна от замунда=

Не смятам да си губя времето с теб, а по-хубава от Аваст е само задклавиатурната защита, която на теб ти липсва.

npp
04-28-2012, 15:45
nis 2012 е добра защита: http://www.multirama.bg/product/10304/softuer-norton-internet-security-2012.html

torVPN
04-28-2012, 15:50
Най-ценната функция е LiveUpdate - опресняваща вирусните дефиниции директно от сайта.

Щом най-цената и функция е нещо, което 90% от антивирусните имат да питам ли друго?

npp
04-28-2012, 16:41
Най-ценната функция е LiveUpdate - опресняваща вирусните дефиниции директно от сайта.

Щом най-цената и функция е нещо, което 90% от антивирусните имат да питам ли друго?

ако имаш предвид nis, добър е защото спира атаките още преди да са успели да засегнат информацията, при него не може да се получи ефекта с многото заразени файлове, и има най-добрата активна is/firewall защита, която сканира интернет трафика чрез дефиниции срещу всички вече излязли наяве хакерски протоколи

torVPN
04-28-2012, 17:04
ако имаш предвид nis, добър е защото спира атаките още преди да са успели да засегнат информацията, при него не може да се получи ефекта с многото заразени файлове, и има най-добрата is/firewall защита, която е с аткивна сканираща защита чрез дефиниции срещу всички вече излязли наяве хакерски протоколи

Нямаш работа и си решил да се включиш с толкова измислици ли?
Спира атаките само в някоя богата фантазия, а най-добра стена може да се ползва само, когато говориш за комодо.Чак пари ти искат за нея, а Аваст Free е безплатна и сто пъти по-добра.

NarutoShippuuden
04-28-2012, 18:40
До преди 3 часа не ми влизаше в нета и бях с ESET. Имам сигурно някакъв вирус. Предложете някоя антивирусна, която ще изтрие повечето вредни вируси, моля ви.

npp
04-28-2012, 19:56
До преди 3 часа не ми влизаше в нета и бях с ESET. Имам сигурно някакъв вирус. Предложете някоя антивирусна, която ще изтрие повечето вредни вируси, моля ви.

без да деинсталираш антивирусната, инсталирай тази: http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=download&id=183

направи update на антивирусните дефиниции, след това ако искаш можеш да деинсталираш другата за да ускориш бързодействието на системата, и направи пълен скан

npp
04-30-2012, 08:23
Нямаш работа и си решил да се включиш с толкова измислици ли?
Спира атаките само в някоя богата фантазия, а най-добра стена може да се ползва само, когато говориш за комодо.Чак пари ти искат за нея, а Аваст Free е безплатна и сто пъти по-добра.

zonealarm предлага по-добра is/firewall защита от comodo и avast, но nis e най-добрата

NarutoShippuuden
04-30-2012, 09:35
Проблема е разрешен, темата е за лок! :D