PDA

View Full Version : Въпрос



Brook
04-28-2012, 16:38
Имам едни пъпки зад гърба как мога да ги премахна че много е грозно?Освен това не мога да да си подбера правилните думи но пъпките ми не изчезват а остават с някакъв странен цвят нещо като белег или аз не знам какво.Имам пъпки и между бюста и на бюста и те са така и доста време ги има тези пъпки и не изчезват някакси намаляват но не изчезват също така имам пъпки на лицето и то доста.Какви продукти трябва да използвам за да почна да ги лекувам?Освен това имам друг въпрос на 17 години съм и имам косми на гърба трябва ли да ги бръсна или не?Нямам въжможност да ходя на козметик и бръснети ли се косъмчетата на ръцете?Какъв продукт трябва да се използва за ноктите на краката тъй като имам съмнение че имам гъбички? и имам друг проблем с ноктите си на краката поради обстоятелства сега имам няколко слоя нокти на големия ми пръст надявам се правилно да го обеснявам та подрязах ги няколко махнаха но как мога да махна останалите своя някъде трябва ли да ходя с какво да ги лекувам тъй като докато не ги махна няма да си оправят тези два нокътя и да растат нормално?

xxjust_believexx
04-28-2012, 17:26
Оу имаш доста въпроси.. Според мен Не си бръсни косъмчетата на гърба и ръцете, ще станат повече и ще бъдат по-черни и твърди. Така че сама си причини дали искаш такива косми. Щом толкова искаш да си ги махнеш на ръцете, по-добре го направи с епилатор. ;) Надявам се да ти бях полезна :)

Brook
04-29-2012, 00:28
БЛагодаря за съвета все пак аз нямам епилатор и скоро няма да имам ми се струва.Не си заслужава май макар че наистина е дразнещо не толкова за косъмчетата по ръцете не мисля че някой ще си ги бръсне отколкото тези на гърба винаги съм се чудила дали момичетат си бръснат изцяло на моята възраст как постъпват в такива ситуации.Ако някой може да ми отговори и на другия въпрос относно гадните пъпки.

cheburashka
04-29-2012, 07:14
за пъпките те съветвам да идеш на дерматолог :)

MaLkaTa_LaDy
04-29-2012, 08:39
Фейк?
10букви

bikercheto
04-29-2012, 08:43
ka da prevarna MSWMM оьсв э MPG fail

Dagichka
04-29-2012, 09:37
това за пъпките по гръба и бюста и аз ги имам :/ супер гадното е, но ми е наследствено, гърбът на баща ми целия е в белези, лунички и странни пъпчици, от около година и моя започна да става такъв.. сега на слънце като се печеш малко се махат, но иначе не знам, каня се да ходя на дерматолог от сумати време и все не отивам.. за другото - ползвай епилатор или кола маска, иначе космите ще станат двойно по-гадни, дебели и черни

lqlq89
04-30-2012, 09:09
И на мен ми излизат там пъпчици. Лятото от слънцето ми изчезват.