PDA

View Full Version : изрусяване на косата с кислородна вода



cherryup
04-28-2012, 17:29
Четох из форумите, че косата може да се изруси с кислородна вода.Казват, че е по вредно отколкото боята дори.Но не съм много навита с боя да си я правя и аз не знам защо, може би просто искам леко изсветляване а не боядисване.Моля някой който е наясно да ми обясни как се прави и дали наистина е толкова вредно колкото се говори. :)

Зайче..
04-28-2012, 17:31
Това ми звучи невъзможно или прекалено бавно. Не съм пробвала и не знам, но определено мисля че няма да има блестящ ефект.. :д

sarin4eto
04-28-2012, 17:44
Според мен няма да има ефект ... или най-много да станеш жълто-рижава или нещо такова ... супер гадно ще е по-добре недей да пробваш :)

lolipop_girl_34
04-28-2012, 17:58
една приятелка си изруси един кичур с кислородна вода и аз я питах след колко време ще и се възвърне стария цвят на кичура и ми каза, че няма да се махне ако не си отреже кичура не знам до колко е вярно това но тя вече около 1-2 години стой с този кичур и си е все рус ..

MaLkaTa_LaDy
04-30-2012, 06:28
Виждала съм резултата от изрусяване с такава вода. Става доста добре, даже сякаш на леки кичури и стои евектно. Но момичето имаше тъмно руса коса и я изсветли до нормално русо.

granger
04-30-2012, 06:32
Могат да се получат големи гафове , ако прекалиш с това изсветляване , ще станеш рижава... Има си изсветлтители на пазара , повечето от които вече не са и толкова вредни.