PDA

View Full Version : Относно коса..



KeepCalmAndJustChillin
04-28-2012, 17:38
Здравейте , чувствам се супер тъпо и суетно от факта ,че момче на 15 г. пише за недоволството от косата си ,но няма значение...
Проблема е следния , косата ми по принцип има доста хубав цвят (светло кестенява с блясък) ,НО как да го кажа, нещо между гъста и леко рядка коса с доста тънък косъм имам , която има временен обем и като почна да спортувам (скейт,баскет,тичане, малко лостове т.н) и губи всякакъв обем , става безформена , отива на където си иска и ми седи ужасно. По принцип съм с малко по-дълга коса с лек бретон настрани ,защото така ми отива и се харесвам повече.
Пробвал съм и по късно но идва и най-гадния проблем ,който е винаги. Отзад ми се получават някакви къдрици ,които ми седят много гадно и в профил ,въобще като цяло не ми е по чертите на главата и така изглежда все едно главата ми няма правилна форма , а това не е така. Сега ще кажете подстрижи се 2,3 номер.. Не става имам малко изпъкнали уши и не толкова голяма глава и изглеждам НЕ добре така.
Очаквам някакви съвети за тази тъпа коса , колкото и да си знам ,че едва ли ще променя нещо, все си мисля ,че с времето ще се оправи но...

Зайче..
04-28-2012, 18:04
Може ли твоя снимка, че ми стана интересно каква ти е прическата?
А когато караш скейт можеш да слагаш шапка /такава голяма.. абе сещате се :д/. За другото си нямам на идея.. :д

anonymous708973
04-28-2012, 22:23
Просто кажи на фризьорката си да не ти прави цялата коса еднакво дълга, а да я скъси повечко отзад, така няма да имаш къдрици.

пAteNцЕ
04-29-2012, 18:22
ходи вързан като спортуваш (ако можеш да се вържеш де)