PDA

View Full Version : обрязване ??



Ashyr
04-28-2012, 23:14
здравейте съжалявам ако темата се повтаря :) . предстои ми обрязване поради здравословни причини . и така де искам да попитам които е минал през това какво да очаквам ? как премина операцията ? колко време се възтановявахте ? след колко време падат конците ? след колко време имате възможност за полов контакт ? какви са нормалните ефекти след операцията ? как се чувствате с новия instrument хD ? каква беше терапията след операцията и остават ли белези ??

besso
04-30-2012, 16:55
Закво, да му обясняваш как сам да си изреже гема ли?! Ти нормален ли си, има си лекари които да я вършат тая работа, а ако момчето е под 18 години тая манипулация се поема от здравната каса. Пич не ми пиши никакви мейли и не му пращай никакви снимки - или е прост гей или е обратен педофил. Закакво иначе ще пише през половин час постове по темите с капс-лок. Моля ти се. А вие, господа админи, вземете си свършете работата и му сложете на човека един бан да мирне. Че току виж започнал да практикува "на добра воля" обрязване и премахване на гем, че и ще ги вика децата на контролни прегледи после...

draid
04-30-2012, 20:44
Авторе, има си важна тема в този раздел, там всичко пише.

Ashyr
05-01-2012, 13:09
четох важната тема но искам и да чуя хора които са минали през това . за колко време горе долу са се възтановили как е пртекло възтановяването

Ashyr
05-01-2012, 13:10
пък тоя психопат rkec въобще да не ми говори

draid
05-01-2012, 22:27
Човек във важната тема е пълно с хора които са минали през това и споделят мнения, попитай там.

Beroobs
05-03-2012, 19:14
за 2-3 седмици минава ,преди това няма как да топваш :)