PDA

View Full Version : Диета с Лимони ?



Himik
04-29-2012, 10:18
Преди няколко дена ми казаха диета в която 1ви ден пиеш сок от 1 лимон и 1 чаша вода, 2ри ден 2 лимона и 2 чаши вода така до 6 след това обратно от 6 надолу, била много ефективна,смятам докато я изпълнявам да ходя на фитнес,лостове ( сериозно трениране) + бягане,та искам да ви питам,дали сте я изпълнявали тази диета и какви са мненията ви по нея,чували ли сте хубави неща ?

Chacho
04-29-2012, 10:20
Не сме, но това са пречистващи диети, които не се правят от раз и не са предвидени за спортисти.

DownloadVirus
04-29-2012, 10:48
Прочиства мозъка.

UNITED2
04-29-2012, 18:30
Диетата е хубава,правих я 5 дни,но не точно както ти си я описал/а,а просто сутринта пих лимон изцеден в топла вода.. резултата беше -1 килограм,но аз едновременно с това тичах и правих упражнения!Освен резултати на кантара обаче ги имаше и в огледалото,корема се залепва за гърба направо.. :D
Иначе тук всеки ще ти каже,че с тази диета нищо няма да постигнеш по простата причина,че в началото всички са били слаби и им се е налагало да качват и никога не са пробвали диети за отлабване!Питай патило.. 100% ще ти помогне,гарантирам ти. :)

DownloadVirus
04-29-2012, 19:47
Кой пък ти каза,че сме били слаби в началото? Това е въпрос до елементарно образование на тази тема,а не до типа тяло. ([екто ендо и мезо] - морф)

awerw
04-30-2012, 05:36
Повече се налага да качваме, но на всеки се е налагало и да сваля все някога...... Както казвам и на други хора, това което казвате общо за някаква общност никога не е вярно за всички в нея.

lqlq89
04-30-2012, 09:44
Преди няколко дена ми казаха диета в която 1ви ден пиеш сок от 1 лимон и 1 чаша вода, 2ри ден 2 лимона и 2 чаши вода така до 6 след това обратно от 6 надолу, била много ефективна,смятам докато я изпълнявам да ходя на фитнес,лостове ( сериозно трениране) + бягане,та искам да ви питам,дали сте я изпълнявали тази диета и какви са мненията ви по нея,чували ли сте хубави неща ?
Пречистваща диета както казаха вече. Ти пак можеш да си я прилагаш, но и да си ядеш нормално.