PDA

View Full Version : Интернет сигурност



maistorluk
04-29-2012, 13:52
Искам да попитам има ли някакъв начин да скрия изцяло компютъра с в интернет? Разбрах че може с Tor Browser ама не ми скрива изцяло компютъра. Не знам как просто а искам не защото ще се занимавам с някаква хакерска дейност ами искам да съм сигурен когато използвам интернет защото сега съм повече от несигурен. Ако някой може да ми обясни как да си скрия изцяло компютъра само с Tor Browser защото ми изглежда най просто. Мерси предварително и се надявам да не съм нарушил някой от правилата на форума защото аз не искам да върша нещо лошо а само да се защитя.

Wax
04-29-2012, 18:10
Питай Оборската Тор - Явно трябва да е запознат :lol:
Силно се съмнявам де :d

maistorluk
04-29-2012, 18:49
разбрах че си падаш шегаджия ама аз не се шегувам. тва си е напълно сериозен въпрос и ако някой има сериозно мнение по въпроса нека се изкаже.

Wax
04-29-2012, 19:04
А аз сериозно искам да видя доколко е "запознат" с VPN.
80% е шанса в момента да търси в Гугъл инфо :lol:

MrCreeper
04-29-2012, 19:12
Цък (http://www.scribd.com/doc/75954723/How-to-Secure-Your-Computer-and-Surf-Fully-Anonymous-BLACK-HAT-STYLE)

НирванА, не те знам, момче ли си, момиче ли си, но съм убеден, че грам не вдяваш от информатика и ИТ.

Сега ТОРния червей, трябва да започне да ме убеждава, как порт 29853 остава открит и може да бъдеш проследен от там.

maistorluk
04-29-2012, 19:47
имаше една игра анно откъдето можеш да играеш само от един акаунт пробвах да направя втори с тор ама не стана. аз така си го обяснявам. а към нирвана мога да кажа само че въпреки че и грам понятие си нямам от мрежи не се правя на някой професионалист за разлика от тебе. можеш да не ми спамиш в темата. май е вярна работата за американския руския и българския форум защото питам напълно нормален въпрос за който бивам обиждан от всички dafuq happened with the forums!!!

NomNomNom
04-29-2012, 19:52
Цък (http://www.scribd.com/doc/75954723/How-to-Secure-Your-Computer-and-Surf-Fully-Anonymous-BLACK-HAT-STYLE)

НирванА, не те знам, момче ли си, момиче ли си, но съм убеден, че грам не вдяваш от информатика и ИТ.

Сега ТОРния червей, трябва да започне да ме убеждава, как порт 29853 остава открит и може да бъдеш проследен от там.

Ооо, догодина да те видя на състезанието по мрежи, планираме още по-мощни резултати.

Иначе - най-лесно да си харесаш някой прокси сърв от нета, с Тор бразузера съм работила само веднъж, като правихме гаргара със форума, по спомени май спеняше на някакво време прокси сървъра, през който ти прекарва трафика //защото гледах, че на всеки 15 минути имах различен ай пи адрес.

Иначе, Тора да се изказва по темата, ние, останалите, и понятие си нямаме от секюрити, така да знаеш :Д

kofti_nick
04-29-2012, 23:27
Ползвай прокси сървъри за други акаунти! :)

BlizeR
05-01-2012, 09:08
Има си онлайн проксита за тая работа.

npp
05-02-2012, 07:06
най-доброто, което зная по отношение на сигурността в интернет е nis 2012

http://www.multirama.bg/product/10304/softuer-norton-internet-security-2012.html

другото е zonealarm

http://www.zonealarm.com/

torVPN
05-02-2012, 07:22
Направо си умирам от кеф да давам на сульо и пульо начините, а те да ми товарят връзката с някви смотани игрички или дори да теглят торенти.
Tor не подържа флаш/новите му версии го имат, но за сметка на това не стават за нищо и само неграмотниците ги ползват/ за да го ползваш за играене на игри.
wax за първи път чу от мен за VPN, а иначе се мисли за поне малко знаещ.Всичко, което може да се прочете в гугъл/само дебилите ползват подобна спамерска търсачка и продуктите/ го знам, но не смятам да го споделям.

MrCreeper
05-03-2012, 18:22
Направо си умирам от кеф да давам на сульо и пульо начините, а те да ми товарят връзката с някви смотани игрички или дори да теглят торенти.
Tor не подържа флаш/новите му версии го имат, но за сметка на това не стават за нищо и само неграмотниците ги ползват/ за да го ползваш за играене на игри.
wax за първи път чу от мен за VPN, а иначе се мисли за поне малко знаещ.Всичко, което може да се прочете в гугъл/само дебилите ползват подобна спамерска търсачка и продуктите/ го знам, но не смятам да го споделям.

Лололо, дори Anonymous използват тор :Д

torVPN
05-04-2012, 20:43
Да, а също така се смеят на постовете ти, в които много често липсва смисъл.
Точно те ползват много по-различни начини, които изключват на 100% вероятността някой да им прегледа връзката.

MrCreeper
05-04-2012, 21:31
Оборска тор, аз вече пратих линк с начин чрез който можеш да се прикриеш на едни 99.(9)% в интернет.
Дори никнеймът ти съдържа "tor" или "The Onion Router".
За твоите 9хх мнения, не съм видял дори едно, което да има смисъл и да е помогнало на някого.
Можеш ли да покажеш по-сигурен начин, за прикриване в интернет или само спамиш?
Би ли си дал скайп-а, за да си поговорим малко. И да си измерим пишките и кой колко разбира от компютри?

torVPN
05-05-2012, 13:27
Да помогна, за да ми забавят връзката ли?
Преди година бях достатъчно глупав, за да уча хората на много неща, но като започнат да ти серат в чинията, преосмисляш действията си.
По въпроса за анонимните ще ти кажа само, че хора, които действат срещу щатите не биха направили грешката да ползват нещо, което е създадено от техните военни-TOR.
Нямам нерви да помогам на хора, които ползват боклуци, а след това питат защо машините им смърдели/държат се/ на умряло.

maistorluk
05-05-2012, 15:36
Да помогна, за да ми забавят връзката ли?
Преди година бях достатъчно глупав, за да уча хората на много неща, но като започнат да ти серат в чинията, преосмисляш действията си.
По въпроса за анонимните ще ти кажа само, че хора, които действат срещу щатите не биха направили грешката да ползват нещо, което е създадено от техните военни-TOR.
Нямам нерви да помогам на хора, които ползват боклуци, а след това питат защо машините им смърдели/държат се/ на умряло.

И ако не е тайна как аз по точно ще ти забавя връзката? Ако само ще пишеш глупости и простотии по добре си замълчи че такива като тебе хейтъри има много и за жалост ще продължавате да ставате повече и повече. В тоя форум сме да си помагаме в крайна сметка. Какво ми се цъклиш насреща. Като нямаш желание ми помагаш недей поне да спамиш в темата. Аман от такива които прочели няколко книги понаучили няколко неща и се правят на всезнайковци. Щом си толкова добър защо не си известен а? Добре умен си а къде са ти парите? Не всеки знае всичко от раждането си, нали? Въпроса е кой иска да се научи. Аз искам да узная нещо а ти ми се правиш на оборотен. Тогава си ми повече от безполезен!

torVPN
05-05-2012, 16:56
Ти ако искаше да научиш нещо нямаше да си губиш времето с игрички, в което няма нищо лошо, ако не те притеснява факта, че затъпяването върви с тях.
Да се закача към твоята мрежа и да свалям торенти, а ти след това се чуди защо връзката ти е бавна.

MrCreeper
05-05-2012, 17:54
Човек, моля те, СПРИ.
Бълваш все повече и повече простотии!

torVPN
05-05-2012, 18:11
Притесняваш се, че скоро ще те надмина ли?
Спокойно, ти, wax, шадоу/който току що видях, че просто се е осрал, когато признава, че слага теми на XP/ , npp и още десетина сте на много голямо разстояние пред мен и няма начин да започна да измислям подобни простотии.

maistorluk
05-05-2012, 18:26
Ти ако искаше да научиш нещо нямаше да си губиш времето с игрички, в което няма нищо лошо, ако не те притеснява факта, че затъпяването върви с тях.
Да се закача към твоята мрежа и да свалям торенти, а ти след това се чуди защо връзката ти е бавна.

Кога съм казал че се занимавам с игрички? Това което по горе написах че преди време се пробвах да използвам тор за нов акаунт в една игра не означава задължително трябва да я играя и до ден днешен. Или ти няма как да го знаеш защото нали другите са на светлинни години пред теб по простотия и ти си най умния и най оборотния. Какво да говоря с човек от който съм по прост така да се каже. Няма смисъл просто, нали?