PDA

View Full Version : Целувки след френска



ludata90
04-29-2012, 16:51
Имам един малък проблем....забелязах, че приятелят ми не обича целувките след като съм му правила френска. Досега не ми се беше случвало преди, но ето, че попаднах и на това. Ако някой е имал подобен проблем моля да сподели как го е решил.

SisiStrange
04-29-2012, 16:58
И за двама ни не е проблем с моя приятел, но за много момчета е неприятно. Просто пий вода след френска и тогава се целувайте. Едва ли би имало проблем вече.

stambelan
04-29-2012, 17:02
Спри да му преподаваш френски и ще се реши проблема ;)

granger
04-29-2012, 17:09
И за двама ни не е проблем с моя приятел, но за много момчета е неприятно. Просто пий вода след френска и тогава се целувайте. Едва ли би имало проблем вече.
Ми за някои би било за жалост, бившия ми се гнусеше и ходеш и си миех зъбите веднага, за да ме целуне , не че после пак не си ги миех,ама беше някакси кофти, след секс искам малко да си легна да се погушкам, а иначе трябваше да бягам в баняте...ми кофти си е!
Пий вода , вземи дъвка или бонбон, нз ...

desirebg
04-29-2012, 18:13
На мен не ми е проблем изобщо,нито ми пречи да целувам приятелката си.Все пак тя ми прави хубаво, след това се сменяме и всичко е наред : )

Silent94
04-29-2012, 18:31
ако престанеш да го задоволяваш орално рано или късно ще се ,,отгнуси''

marilyn
04-29-2012, 18:44
Ами кажи му, че ти е неприятно... и на мен би ми станало тъпо ако след като му гълтам примерно не иска да ме целуне... тъпо би се получило...

awerw
04-29-2012, 18:48
ти се "престрашаваш" да Му Го лапаш, а той не иска да те целуне, дори да е гнуслив, не може след като ти си го лапала да не иска да те целуне, просто или ще те целуне или му кажи, че и тебе те е гнус

Eclipsercho
04-29-2012, 18:54
Спри да му преподаваш френски и ще се реши проблема ;)

Бахахах, злобнооо. :D

NomNomNom
04-29-2012, 19:25
Егати, да те е гнус от себе си.

granger
04-29-2012, 19:28
Именно!Да те е гнус от собствените ти сокове едва ли не.

DragonLady
04-29-2012, 20:24
Егати, да те е гнус от себе си.

Всякакви луди ги има ...
По темата: Нито за мен, нито за приятелят ми това е проблем, целуваме си се след като аз съм му правила френска ( с това изключение, че не гълтам, а свирката е само за прелюдие ), или след като той ми е правил на мен френска. Просто при нас такава думичка като гнус няма.

anonymous708973
04-29-2012, 20:52
Ми за някои би било за жалост, бившия ми се гнусеше и ходеш и си миех зъбите веднага, за да ме целуне , не че после пак не си ги миех,ама беше някакси кофти, след секс искам малко да си легна да се погушкам, а иначе трябваше да бягам в баняте...ми кофти си е!
Пий вода , вземи дъвка или бонбон, нз ...

Пхах, как го изтърпя?! Просто си представям как някога изобщо ще види свършване от френска, ако ме накара да си измия зъбите преди да ме целуне.

ForzaFelipe
04-29-2012, 21:10
Тва пък е ебахти тъпото...не стига че му правиш хубаво ми...кажи му че тебе пък те е гнус да му го лапаш и толкова...
Аз лично не го разбирам това и никога не ме е било гнус да целуна момиче което ми е правило френска...

stambelan
04-29-2012, 21:20
ти се "престрашаваш" да Му Го лапаш, а той не иска да те целуне, дори да е гнуслив, не може след като ти си го лапала да не иска да те целуне, просто или ще те целуне или му кажи, че и тебе те е гнус

Алоооо, това не е отровна змия, че да се престрашават жените да я правят каквото и да е било.

MaLkaTa_LaDy
04-30-2012, 06:37
О боже... Нещо напълно нормално е да не иска да те целуне след френска. Вие пък голям проблем го направихте. Ако свърши в устата ти - гълташ, пиеш вода и си взимаш дъвка. В противен случай - само дъвката.

sapphire5
04-30-2012, 07:55
Алоооо
Да, кажи ? ;д

ПТ. кажи му кво мислиш, ако продължава да се гнуси от себе си ( :lol: ) спри да му лапаш.

magita
04-30-2012, 11:01
честно ше ми е доста тъпичко да ми откаже целувка след френска. 1-во, че го е гнус от него си и 2-ро, че все едно съм му няква курва, която е там само за да си свърши работата.

NomNomNom
04-30-2012, 11:09
О боже... Нещо напълно нормално е да не иска да те целуне след френска. Вие пък голям проблем го направихте. Ако свърши в устата ти - гълташ, пиеш вода и си взимаш дъвка. В противен случай - само дъвката.

Повърхностно е, тъпо е и прави лошо впечатление.
Още малко ще започне да пищи от червей, или мишка.

kalpazanka
04-30-2012, 12:05
С времето ще му дойде умът. ;)

Наталия Кобилкина беше казала нещо много подходящо за случаи като тези: "Сексът не е за гнусливи."

pandiflysche
04-30-2012, 19:36
Същия проблем го имам и аз! Може би си мисли, че един вид сам си целува оназ му работа. Знаеш ли го. Иначее аз не съм се справила - просто свикнах, а и напоследък той дори не се усеща, ами сам напира да ме целуне. Тъй че, ако от скоро му правиш френска, с течение на времето всичко ще поотмине и може би сам ще иска да те целува. Просто ще спре да му прави такова впечатление.

DragonLady
04-30-2012, 19:43
С времето ще му дойде умът. ;)

Наталия Кобилкина беше казала нещо много подходящо за случаи като тези: "Сексът не е за гнусливи."

По-точно от това няма на къде!!! Който го е гнус да си ходи в стерилната стая, а не да ми прави секс.

straus
05-01-2012, 04:40
Федерки правиш ли му?

awerw
05-01-2012, 05:13
Алоооо, това не е отровна змия, че да се престрашават жените да я правят каквото и да е било.

то за това съм го написал в кавички

anonymous708973
05-01-2012, 05:49
О боже... Нещо напълно нормално е да не иска да те целуне след френска. Вие пък голям проблем го направихте. Ако свърши в устата ти - гълташ, пиеш вода и си взимаш дъвка. В противен случай - само дъвката.

О, Боже. Напълно ненормално е да не иска да я целуне... нещо повече - напълно нормално е да я целува всеки път след френска. Голям проблем си е. Как очаква да му духа, след като него го е гнус от самия себе си?
Как ли пък няма да си замъквам дъвки всеки път до леглото...

SisiStrange
05-01-2012, 05:52
И на мен би ми станало тъпо, ако моя приятел имаше този "проблем", но не бих се обидила. Хората са различни и всички си имаме малки странности.

UniCoWN
05-02-2012, 09:16
Мале, ако ми се случи ще има санкции, направо ще му спра свирките :D
Това за мен е направо нелепо, не разбирам, ти целуваш ли го, след като те е лизал?
Никога не съм се гнусяла от това и никога не съм попадала на някой, който се гнуси, слава богу. :)

umri
05-02-2012, 10:48
..........( с това изключение, че не гълтам, а свирката е само за прелюдие )............Просто при нас такава думичка като гнус няма.
Щом не гълташ, значи има.

пп. Не ми пречи. Почти нищо/нищо не се усеща, а ако се усети не е кой знае кво.

drumhead1
05-02-2012, 13:19
Ми за някои би било за жалост, бившия ми се гнусеше и ходеш и си миех зъбите веднага, за да ме целуне , не че после пак не си ги миех,ама беше някакси кофти, след секс искам малко да си легна да се погушкам, а иначе трябваше да бягам в баняте...ми кофти си е!
Пий вода , вземи дъвка или бонбон, нз ...
ами ако му ... правиш френска преди секс какво казваш чакай 2 мин и тичаш да си миеш зъбите ли? :D :D :D

granger
05-02-2012, 15:58
Ем...шанс :D Свърши вече , немам дертове :D

DragonLady
05-02-2012, 20:01
Щом не гълташ, значи има.

пп. Не ми пречи. Почти нищо/нищо не се усеща, а ако се усети не е кой знае кво.

Не гълтам понеже не искам, а дори и да поискам, той няма да се съгласи ( говорили сме на тая тема ).

ShtrudeL
05-02-2012, 20:17
той няма да се съгласи

Защо?

дстбкв

DragonLady
05-02-2012, 20:38
Защо?

дстбкв

Не ми е казвал точна причина.

anonymous708973
05-03-2012, 06:11
Сбъркана работа.

stambelan
05-03-2012, 07:31
Не гълтам понеже не искам, а дори и да поискам, той няма да се съгласи ( говорили сме на тая тема ).

А защо не искаш?

umri
05-03-2012, 16:04
А защо не искаш?

гнус => 'думичката гнус' я има в речниците.

ShtrudeL
05-03-2012, 16:13
Няма логика, ако е й е свършвал в устата, след това да я е гнус да ъъ преглътне. А и тя не е казвала, че тя не иска, за да я е гнус, а че той не иска. :>
И не е странно, че някой от двамата не иска. :>

бръм

anonymous708973
05-03-2012, 16:46
Нямало логика... Сума ти неща нямат логика.

SmilezZz
05-04-2012, 13:57
Тъпо ми се струва. Все едно го е гнус от самия себе си.
Не знам, поговори с него ако искаш.

Furious?
05-04-2012, 17:40
Никакъв шанс след френска да я целувам

ShtrudeL
05-04-2012, 17:45
Никакъв шанс след френска да я целувам

Ако говориш сериозно, защо?

Furious?
05-04-2012, 21:59
Изглеждам ли ти като някой , който би се шегувал в сериозна форумна тема ? Как бих могъл да oчаквам някой да взема мнението ми сериозно тогава ? Ми мн ясно , че ме е гнус след като и е духала да я целувам , луди ли сте ? Тва е все едно да те питам искаш ли 3 негра да те размажат едновременно ? Що не искаш ?

granger
05-04-2012, 22:01
Гнус те е от собствения ти сок, но не и да я шпакловаш...
Що за хора сте бе,да се гнусите едни от други,още повече от самите себе си...

ShtrudeL
05-04-2012, 22:13
Изглеждам ли ти като някой , който би се шегувал в сериозна форумна тема ? Как бих могъл да oчаквам някой да взема мнението ми сериозно тогава ? Ми мн ясно , че ме е гнус след като и е духала да я целувам , луди ли сте ? Тва е все едно да те питам искаш ли 3 негра да те размажат едновременно ? Що не искаш ?

втф?! Сравнението ти е тъпо.
Все едно да ми влезе между краката и после да ме е гнус да ми влезе в устата.
Като те е гнус не правиш секс.
Ако ти бях приятелка, щях да се обидя сериозно.
Разбирам да е като олигавено бебе, ама да не си й свършвал в устата и да те е гнус...

***(чувствам се НЕдетенце като говоря тъЙ, не ме предизвиквайте бе) ^

Furious?
05-05-2012, 10:23
втф?! Сравнението ти е тъпо.
Все едно да ми влезе между краката и после да ме е гнус да ми влезе в устата.
Като те е гнус не правиш секс.
Ако ти бях приятелка, щях да се обидя сериозно.
Разбирам да е като олигавено бебе, ама да не си й свършвал в устата и да те е гнус...

***(чувствам се НЕдетенце като говоря тъЙ, не ме предизвиквайте бе) ^


Странна си ми много.Или просто си наивно човече.Нейсе , ще се опитам да ти обесня така , че да разбереш.Ако излъжеш случайно някой твой приятел да те клати и му пуснеш анално без презерватив , значи ли тва , че ще се навиеш веднага след това да му духаш или пък вагинално ? Нещо и теб те е гнус от самата себе си , а ?

granger
05-05-2012, 10:38
Грешно сравнение, едно е да те е гнус от собствените ти сокове, друго да те е гнус от лайна!(което в случая няма да е точно така,но да приемем ,че щом си газил в калта, за тва говориш).

ShtrudeL
05-05-2012, 10:53
Грешно сравнение, едно е да те е гнус от собствените ти сокове, друго да те е гнус от лайна!(което в случая няма да е точно така,но да приемем ,че щом си газил в калта, за тва говориш).

Абсолютно да.

ShtrudeL
05-05-2012, 11:01
Странна си ми много.Или просто си наивно човече.Нейсе , ще се опитам да ти обесня така , че да разбереш.Ако излъжеш случайно някой твой приятел да те клати и му пуснеш анално без презерватив , значи ли тва , че ще се навиеш веднага след това да му духаш или пък вагинално ? Нещо и теб те е гнус от самата себе си , а ?

Ще се опитам и да го кажа така, че да разбереш, защото сравнението ти е наистина тъпо. Все едно да сравняваш краставица с домат.
Ако момче прави френска на момиче, все едно после момичето да не иска да го целуне. Същото е. Тъпо е.
*оф наистина се чувствам НЕдетенце като говоря тъй ^^* но все едно да ме чукат вагинално и после да не искам да ми влезе в устичката, щото разбираш ли ме е гнус от мен си и от това, че е бил в мен.
Ти си странния, не аз.

Furious?
05-05-2012, 12:03
странният* , но не ти си странна.Чудно ми е ако не го признаваш , лол.Френска на момиче не правя поради същите гореспоменати причини.Гледам с теб не може да се разбере чуек , затва ше ти кажа , че кат се навиеш да праиш с някого сичко , тогава ше лафиш.

ShtrudeL
05-05-2012, 12:11
О.О Понеже съм наистина разбрана, няма да те обиждам.

Аз ли да се навия да правя всичко с някого? Теб те е гнус от себе си и от момичето с което си?!?!??! Аз ли да се навия?!?? омг
Не заслужаваш да ти доставят това удоволствие.
Та защо казваш, че не правиш на момиче?
Не те е гнус да си вкарваш оная работа на същото място, от което те е гнус да си сложиш езика, а?
Разбирам момичето да не иска, но представи си, че сериозната ти приятелка го иска и ти и заявиш, че те е гнус.

horacio
05-05-2012, 12:20
Furious? - значи може някоя да ти лапа пишока или да ти гълта ТВОЕТО нещо, а ти не можеш собственото, дето дори не е като да ти го изплюе цялото в устата не е и като да е отишло от теб директно в устата ти... Може на теб да ти се доставя удоволствие, ама ти на момичето - не. За да взимаш трябва и да даваш. :)

ShtrudeL
05-05-2012, 12:24
За да взимаш трябва и да даваш.

С това последното ме изгуби. Не трябва да даваш, очаквайки, че ще получиш. Когато даваш, не искаш нищо в замяна. Даваш, защото искаш. Той не иска. Това е.

horacio
05-05-2012, 12:31
С това последното ме изгуби. Не трябва да даваш, очаквайки, че ще получиш. Когато даваш, не искаш нищо в замяна. Даваш, защото искаш. Той не иска. Това е.
Да, така е, но все пак е гадно... Това той да не й прави френска ок, но дори да не я целува след като тя му прави...

tonique
05-05-2012, 17:51
По-хубаво да си измие първо зъбите .. :D

ShtrudeL
05-05-2012, 17:53
омг :>
Ако тя те накара да го направиш, как ще се почувстваш?

tonique
05-05-2012, 18:49
ще я разбера, няма проблем .. :D
това си е неин избор.. :)

DragonLady
05-05-2012, 19:14
Сбъркана работа.

И кое му е сбърканото?


А защо не искаш?

Просто не ми идва от вътре, а като не ми идва от вътре, няма смисъл да правя половинчати неща.


гнус => 'думичката гнус' я има в речниците.

Не, не е от гнус, както казах и по нагоре не ми се е приисквало затова.


Няма логика, ако е й е свършвал в устата, след това да я е гнус да ъъ преглътне. А и тя не е казвала, че тя не иска, за да я е гнус, а че той не иска. :>
И не е странно, че някой от двамата не иска. :>


Той ( както и другите с които съм го правила ) не ми е свършвал никога в устата, че да има какво да гълтам ;)
Иначе не го намирам за странно това, че не ми свършва в устата, не гълтам и тн, след като и двамата сме на едно мнение.

SisiStrange
05-05-2012, 19:20
Мисля, че казва, че не иска заради теб и душевния ти мир.
Така обясняваше с месеци гаджето на една приятелка. Колко гадно му се виждало и не би и го направил. Сега го правят редовно.

ПП. Току що осъзнах, че редовно ми споделят какви ли не неща. о.О

DragonLady
05-05-2012, 19:24
Мисля, че казва, че не иска заради теб и душевния ти мир.


Хахаха, ако моя ми беше казал подобно нещо, много щях да му се смея. Душевният ми мир .... :D:D:D:D:D

jghgh
05-05-2012, 19:25
С това последното ме изгуби. Не трябва да даваш, очаквайки, че ще получиш. Когато даваш, не искаш нищо в замяна. Даваш, защото искаш. Той не иска. Това е.

аре стига с'а
хората се стемят към някаква реципрочност за добро или за лошо.
може би за лошо, щото не е особено благородно, ама хората не сме благородни и добри, а сме просто себе си.

SisiStrange
05-05-2012, 19:53
Хахаха, ако моя ми беше казал подобно нещо, много щях да му се смея. Душевният ми мир .... :D:D:D:D:D
Не съм казала да ти го заяви в прав текст. Просто не иска да ти е кофти, че не правиш нещо, което му се ще и затова ти казва, че не му харесва.

ShtrudeL
05-05-2012, 21:13
Иначе не го намирам за странно това, че не ми свършва в устата, не гълтам и тн, след като и двамата сме на едно мнение.

Ама не го намираш за гадно/отвратително/гнусно, нали? Всмис... какво значи 'не ми се е приисквало'? На мен ако не ми се приисква, ще го направя заради него,защото ще искам да му е хубаво, ако не го намирам и за *гореспоменатото*. Няма да е и без желание, защото ще искам на човека до мен да му е хубаво. Т.е. може да ми е все тая от психологическа гледна точка, но ще ми се прииска да направя нещо хубаво за този до мен и от това ще се чувствам ок с всичко и ще ми е добре и на мен.
Преди време бях провеела следния разговор:
Той: Няма да го правя на човека, който обичам. (ставаше въпрос за свършването в устата и т.н.)
Аз: О.о *стана ми мило, но и не бях съвсем съгласна* Ама мислех, че ви харесва.
Той: Ти луда ли си?! Т'ва е просташко/етц. (нещо в тоя ред на мисли)

Тъй че всеки с предпочитанията и нагласата си де...

anonymous708973
05-06-2012, 20:54
Ако излъжеш случайно някой твой приятел да те клати и му пуснеш анално без презерватив , значи ли тва , че ще се навиеш веднага след това да му духаш
Да, значи. Правила съм го. И кво - мно'o ли си отворен?
Малоумни сравнения правиш. Що нямало да ме изкефи трима негри да ми свършат отгоре?! Ми, представи си, едно е приятелят ми, друго са трима негри. Това е приятелката ти, не някоя долна курва.

Ениуей. Съчувствам ти, след като разгледах мненията ти. Ще се оправиш някой ден.

ilikeitdirtyX
05-07-2012, 00:10
Това е ок според мен.
Хората които не го харесват, не разбирам... от собственото им тяло ли ги е гнус?

Furious?
05-07-2012, 00:16
Да, значи. Правила съм го. И кво - мно'o ли си отворен?
Малоумни сравнения правиш. Що нямало да ме изкефи трима негри да ми свършат отгоре?! Ми, представи си, едно е приятелят ми, друго са трима негри. Това е приятелката ти, не някоя долна курва.

Ениуей. Съчувствам ти, след като разгледах мненията ти. Ще се оправиш някой ден.

увстваи се спеицална ина4е не бих ти лафил ама днес ми е ден ис ъм в настроение просто форца уве от мен да знае тва с негрите беше сравнение 6тот о си4ки моми4ета които ми напомнят на теб маи са някви които са имат за красавици а не са и су6тите те искат да ги клатят по3ма наеджнъх някви извратени тройки свингове и нз си кво о6те 4е вие искате да ви изнасилват и нз си о6те кви фантазии имате ама типримерноне искаш да те размажах 4ма аманяма дда им даде6 да те омажат влицето нали хаха 6то 6тто не иска6 аре поздрави от мен и седни да зубкс6 4е май си 12 клас и има6 мадурка хаха
п.с наистина ли вярава6 4е 6е се опрая маина мс мн ама си ми ску4на и няма лафя поеч е стбее

ShtrudeL
05-07-2012, 03:07
п.с наистина ли вярава6 4е 6е се опрая маина

Аз лично след тоя ти пост изгубих 'сяква вяра, майна.
Подозоирах, че имаш няк'ви скрити таланти, ама чаак пък толкова.
Сега си обяснявам всичко.

PetarN
05-07-2012, 04:56
Не изчетох всичките коментари, но аз такива скруполи нямам. И хора...отпуснете се бе, ако на някого не му харесва нещо, той е в пълното си право да не го харесва, не нападайте всеки :D

Jessie
05-07-2012, 05:37
Не би трябвало да има проблем... но щом има... значи нещата не са добре. Някой по-горе беше цитирал Кобилкина, при това с много добър израз. ;) Щом се гнуси - няа прави секс и тва е. ;д

magita
05-07-2012, 08:00
ще я разбера, няма проблем .. :D
това си е неин избор.. :)

ама нали се сещаш, че тия "детски игрички" ( наричам ги така, защото половината в тая тема разсъждават като деца) са преди самия полов акт. Кво ше и кажеш " а не не ходи да си измиеш зъбките" сещаш ли се че пишлето ше ти спадне докато се върне?! освен ако не се заблъскаш сам ...

JustX
05-07-2012, 12:36
Ако не съм и свършил в устата - естествено, че ще я целуна. Но ако съм - НИКОГА. Тва за мен е все едно си свършвам в моята уста...кво толкова се възмущавате? Освен че ме е яко гнус, то тва го възприемам и като педерасщина - все едно съм духал на някой и ми е свършил в устата(отвращавам се дори докато го пиша). Щом не ви прави впечатление, сипете си от вашите сокове и отпийте? Ето едно колкото правилно, толкова и неправилно сравнение: Ако направите салата с лук на половинката си, дали щи ви е готино да ви целуне след като я изяде?

ShtrudeL
05-07-2012, 13:12
Разбирам те до някъде. Т.е. сигурно не е яко, но по начина, по който се изрази, звучи като че... момичето ти може да има в устата си нещо, от което теб те е гнус и за нея не е проблем, ама за теб е...
Ако момичетата свършваха винаги по начина, по който го правят момчетата, щяхте ли да им гълтате течностите?
*въх тваЙ леко изкривено, ама се сетих ^^*

JustX
05-07-2012, 14:08
Емиииии, да кажем че ще ме е по-малко гнус от колкото да си пробвам мойто...И като цяло не мисля, че на болшинството жени им е приятно да гълтат...по-скоро се снижават само и само да угодят на мъжете. Ние сме все още далеч по-горди и власт-имащи, за да направим същото за вас ;) Като цяло, колкото и да не си го признават жените, все още имат комплекса на малоценност, че са създадени и длъжни да задоволяват и угаждат на силния пол.

ShtrudeL
05-07-2012, 14:12
Сигурно си прав. Обърках се. :>
^

JustX
05-07-2012, 14:16
от какво ?:D

istorika
05-07-2012, 14:29
Темата е интересна,но според мен това са строго индивидуални неща,ако приятелката ми иска защо да не я целуна,всяка жена иска нежност,просто така е устроена

anonymous708973
05-07-2012, 16:28
от вашите сокове и отпийте?
Ако направите салата с лук на половинката си, дали щи ви е готино да ви целуне след като я изяде?

И двете съм ги правила. И?
Сериозно, супер зле сте. Ако приятелката ти не иска да й свършваш в устата - краят на света, разбираш ли? Ама ако трябва да целунеш ТВОЯТА приятелка след като е лапала ТВОЯ хуй и ТИ си свършил в устата й - в никакъв случай. Гнус те е от самия теб?
На всички пикльовци с това мнение им пожелавам най-искрено да попаднат на момиче, което не духа, какво остава да гълта, да се влюбите до уши в нея и да ви се катери на главата и да скача отгоре. Смешковци.

granger
05-07-2012, 16:39
^Хахаха , Indeed!
И от двата съм пробвала, не се гнуся нито от себе си,нито от партньора си...dafuq. Не ви разбирам честно , мисленето ви е някакво себично...

DragonLady
05-07-2012, 20:01
И аз съм ги пробвала и двете неща и сега какво? И мене ли ще изкарате извратена?
Да те е гнус от самият себе си, или от човека, който обичаш е нелепо.
пс: Пантерке какво проклятие им изкара само ей .... бива си те проклинаш някой :D

ShtrudeL
05-07-2012, 21:24
http://media.tumblr.com/tumblr_lk1ugtiLSD1qafrh6.gif

heartshapedbox
05-07-2012, 21:30
Не ви разбирам..как може да ви е гнус от самите вас и по същата логика,
щом сте "гнусни", защо момичето също да не се погнуси?

Странни сте... :D

tonique
05-07-2012, 21:54
http://media.tumblr.com/tumblr_lk1ugtiLSD1qafrh6.gif

XAXAAXAXAXAXAXAXXAAX - :D:D:D:D:D:D:D:D

fenkaaa
05-14-2012, 10:12
Нямаме този проблем.Не го е "гнус" да ме целува..

edDinstVenNa
05-14-2012, 12:22
ахах това не би трябвало да е проблем .. никога не съм го имала и не смягам за нормално въобще да го има :)

Scarface_
05-14-2012, 16:26
не мерси ... може би малко по-късно :Д

Furious?
05-14-2012, 20:21
Странни сте ми момичетата.Точно в момента нямам сериозна приятелка .Доскоро се виждах с 1 момиче само за секс и познайте какво - ако не ми духаше пак щях да си я чукам , защото е мн яка и не прави проблеми.Така , че за тея странните индивиди , които не приличат на жени и изказват странни мнения кой какво бил длъжен да прави и кви компромиси в една връзка , много здраве им желая.Като ги минат 5ма негри наведнъж , щото мъжът им искал , да лафят тогава.Иначе си остават жалката картинка ,проповядваща глупости

ShtrudeL
05-14-2012, 21:05
щото мъжът им искал , да лафят тогава.


кО речИ!?
Човеко, т'ва го употребяваш не веднъж, поясни се, моля.
Никой не е задължен да прави нищо и именно тук идва хубавото, защото го правиш по собствено желание всичко, защото си с твоето човече и искаш да му е хубаво, а от неговото хубаво на теб ти е двойно по-хубаво.
Бил си с няква само за секс... и?
Правиш наистина абсурдно ГЛУПАВИ сравнения. Кой говори за негри, та чак пет?! Дори и образно казано да намесваш тая простотия, говорим за двама души, които се предполага, че има някакви чувства по между си.
Честно, имам чувството, че си умствено изостанал. (без да се обиждаш)

Ilikeliljon
05-14-2012, 23:04
Предполагам, че на никой от момчетата след като са правили френска на момичетата, последните на са ги отблъсквали като се опитат да ги целунат....

anonymous708973
05-15-2012, 05:38
Странни сте ми момичетата.Точно в момента нямам сериозна приятелка .Доскоро се виждах с 1 момиче само за секс и познайте какво - ако не ми духаше пак щях да си я чукам , защото е мн яка и не прави проблеми.Така , че за тея странните индивиди , които не приличат на жени и изказват странни мнения кой какво бил длъжен да прави и кви компромиси в една връзка , много здраве им желая.Като ги минат 5ма негри наведнъж , щото мъжът им искал , да лафят тогава.Иначе си остават жалката картинка ,проповядваща глупости

А ти когато минеш фазата на "чукам я, щото е мн яка и не прави проблеми", тогава "лафи".
Много моля... да целунеш приятелката си след като ти е направила удоволствие е нормално, но никое нормално момче не иска да чува за приятелката си (или за което и да е момиче, което има някаква стойност за него) и петима негри в едно изречение. Схващаш ли разликата?

Brook
05-15-2012, 05:48
Така първо да кажа че някой хора доста се палят наистина няма да е лошо да се поуспокоите малко имам чувството че още малко ще се хванете за гушата.Относно това наистина както каза момчето преди мене си е доста индивидуално нещо но-повечето биха отказали да целунат приятелката си след като тя им е оправила това и са свършили в устата.Добре според мен трябва да се прави компромиси ако иска да продължи дадената връзка включително и в това.Дмисъл момичето може да и е гнус да прави орална а направо да се отвръщава но все пак да позволи приятеля и да свърши в устата тъй като иска да му достави удоволствие и да не го обиди първоначлно никак няма да и добре от факта че я кара да прави това което не иска но прави компромис.И накрая не мога да си представя ако въросното момче когато тя се кане да го целуне и отвърне че му е гнус да я целуне понеже и свършвал в устата и как мислите ще се почувства момичето ами използвано като курва и никак приятно.Смисъл дори и да е гнусно това трябва да се съобрази все пак за разлика от мъжете жените искат нежност след дивия секс внимание и прочие да не казвам клишарани неща докато те или повечето не обръщат гръб и почват да хъркат като свине или пушат си цигарката без да докоснат приятелката си и да я целунат е даденото момиче ще се почувства като парцал с извинение.JustX е много прав жените доста бързо подаме и уж казваме че никога няма да направим нещо че предпочитаме да умрем и ала бала но рано или късно го правим за да задоволим нужните на любимия си се премеряваме е навярно не всички са така и на някой момичета им харесва това но мисля че има такава част от жените които не им харесва.Но това което ти кажа е напълно вярно и заради това мъжа не иска да направи това но трябва да се съобрази малко а не да изцепи някоя тъпотия с която да засегне дамата си.А аз лично да бих целунала приятеля си ако е ял чесън или лук сравнението е малко неуместно както и да е .Аз лично ако попадна в такава ситуация ами бих се засегнала но в никакъв случай няма да вдигам сканадали или да се държа детинско и да протестирам като не му пускам това е напълно излишно само ще се изнервя както и него и ще стане дълга и широка наистина доста тук са чувствителни но вярвам че в подобна ситуация може да се намери решение.Смисъл момичето може само да му прави орална а гаджето и да не и свършва в устата и да я целуне ако така му се стори по-поносимо или изгодно но това си зависи от човека някой мъже не биха приели и този вариант.А да освен целувката по устата има доста варианти чрез който момчето може да покаже нежност и прочие като си я прегърне и нежно нежно и почне да и опсипва с целвуки гърба и врата ,челото и бузите и чрез милване и това взаимно надявам се да ме разбрахте.Доста първично риагирате бих казала прекалено но жените сме си доста темепераметни явно.Навярно и аз бих се засегнала отначалото ако ми отказе но повече бих се засегнала ако не ми покаже след секс някаква нежност това ми е по обидно ще го разбера че го е гнус ама да ме игнорива след това не.За мъжа и без това може да мине но за жената просто и е вградено в психиката това за нежноста и прочие .

Ilikeliljon
05-15-2012, 09:15
Хаха, Брук браво:))Разбиваш ме с разсъжденията

SisiStrange
05-15-2012, 10:24
Мисля, че като цяло малко прекалено реагирате. Аз го нямам този проблем, но и да не искаше да ме целуне веднага след като ми е свършил в устата, нямаше да вдигна див скандал и да го скъсам. Всеки си има дребни предразсъдъци и странности. Нали затова е любов? За да си уважаваме и малките идиотски принципи и да не се мусим при първия "недостатък". Големия праз, че ще мина през банята преди да се сгушим. Няма да ми стане кой знае какво. Не, не бих го скъсала за такава простотия, определено.

heartshapedbox
05-15-2012, 18:18
^ Е нормално,че няма да го зарежеш, ама би ми станало малко криво.

SisiStrange
05-15-2012, 19:08
Сигурно от първо и аз не бих се зарадвала. Но после човек свиква. Това са дреболии. Не е като да отказва секс, да си пада по диво садо мазо или да иска да му ближеш задника. Тук някои хора се изказаха прекалено крайно.

nymphadora
05-15-2012, 19:30
Аз пък много обичам да го целувам след като ми е правил френска! :D
Обаче аз ако съм му правила първо минавам през банята,самата аз не искам да го целувам преди да се измия,без значение какво то ми е говорил.

bootyboy
05-15-2012, 19:38
кака нимфетка ме изумява

anonymous708973
05-15-2012, 20:19
Абе, Сиси, теоретично съм съгласна с теб. Само че на поредния път, в който ми се дръпне с извинителна усмивка и ме прати да си измия зъбите... ще го пратя по дяволите мислено. След което ще си намеря "нормална" причина да го зарежа. Това е типичен пример за ситуация, в която нещо малко става егати тръна в очите.

SisiStrange
05-15-2012, 20:29
Е, зависи кой как гледа на нещата. :) Аз доста бързо бих спряла въобще да обръщам внимание и да ми прави впечатление.

anonymous708973
05-15-2012, 20:41
Абсолютно съм съгласна, че зависи от човека.
За мен е неуважение. Не мога да го преглътна.

jghgh
05-15-2012, 21:12
^много ясно!

Ronnan
05-17-2012, 06:17
Абсолютно съм съгласна, че зависи от човека.
За мен е неуважение. Не мога да го преглътна.

Тоест трябва да те целуне от уважение, а не защото той иска?
Ако нещата стигнат до там че свирката, шпаклата, както и последвалите целувки, да са компромиси от уважение, нещата не вървят на добре.

SexyBody
05-17-2012, 11:20
Давам да ме целува след като ми е правила френска..........

aniga
05-17-2012, 11:24
А моя даже обожава да ме целува. Или съм много добра или е нещо сбъркан. ама май е първото:)

edDinstVenNa
05-17-2012, 12:20
А моя даже обожава да ме целува. Или съм много добра или е нещо сбъркан. ама май е първото:)

определено не е сбъркан .. нормално си е ;)

ShtrudeL
05-17-2012, 12:29
А моя даже обожава да ме целува. Или съм много добра или е нещо сбъркан. ама май е първото:)

и скромна :3

SexyBody
05-17-2012, 14:21
определено не е сбъркан .. нормално си е ;)

Ща скъсам :)

edDinstVenNa
05-17-2012, 17:41
:-D ......