PDA

View Full Version : Само аз САМА..



ves_
04-29-2012, 18:08
Всичките ми приятелки вече си имат гаджета, само аз не! Но да си призная за мен това не беше огромен проблем и даже ми е много добре, но днес излизах с две от моите приятелки и те бяха със своите гаджета и като ги гледах толкова ми стана гадно, че само аз съм сама..и за малко останахме само 3те и те започнаха веднага да ми викат "хайде,трябва да си намериш гадже, не може да стоиш все сама" дрън ,дрън. Ама как да им обясня,че то не става така лесно, не мога да щракна с пръсти и хоп вече имам гадже!! Постоянно искат да ме сватосват с някакви приятели на гаджетата им и непрекъснато "добре, този не ти ли харесва,погледни го сегаа.." Ами не ми харесват,не ме привличат, но всъщност има едно момче,което може би харесвам или се заблуждавам,че го харесвам..преди си пишехме много често и с времето спряхме..аз съм й казвала за него, но те не го одобряват, но на мен не ми пука, то е важно на мен да ми харесва и се чудя да започна ли да му пиша отново..да пробвам ли, защото много се страхувам от това да не би да започна да го харесвам много и после да се разочаровам, но мисля,че трябва да рискувам, нали все пак риск печели,риск губи..

пAteNцЕ
04-29-2012, 18:11
ооо по-добре сама отколкото с някой в който не си влюбена и си с него само защото твоите приятелки имат гаджета
а за въпросното момче хвани му пиши покани го да излезете и го опознай добре и после решавай дали
да пристъпваш към по-сериозни отношения

SisiStrange
04-29-2012, 18:17
Да имаш връзка само, за да впечатлиш приятелките си, е напълно безсмислено. А за тяхното натякване и сватосване нямам думи.

Sh@d0w
04-29-2012, 18:19
Прави каквото ти мислиш за правилно, не слушай приятелките си.

ves_
04-29-2012, 18:23
ами аз си правя каквото искам смисъл съветвам се с тях от време на време, но някак си като ги видях и ми сатна малко гадно за мен

пAteNцЕ
04-29-2012, 18:27
виж са и на мен ми е гадно като ми заразправят приятелките какво правят с гаджетата си и тем подобни да не говоря че дори некви гълъби пред мен като се "засватосват" взимам да се дразня и ги пъда(па кво остава за момче и момиче!)
но пък от друга страна не може да седиш и да се питаш дали го харесваш или не защото така губиш време и някоя мое да ти го грабне по носа :д а и не можеш да чакаш да падне нещо от небето - търси и ще намериш

Chacho
04-29-2012, 18:28
Лепни обява, че си арна мръвка и дириш консуматор, да видиш колко бръже ше влезеш в крак с модата.

ves_
04-29-2012, 18:29
:D :D :D ще почна да търся някой консуматор :D :D :D

пAteNцЕ
04-29-2012, 18:33
ама не аз преди бях некак си срамежлива да кажем са си лепвам едва широка усмивка но за съжаление(аз не съм капризна де) обектите не ми харесват особено но все пак нема лошо едно флиртче :Д

пAteNцЕ
04-29-2012, 18:34
а ти авторке търси и ще намериш :D :D :D :D :D :D :D
звуча като от някой библейски филм

Chacho
04-29-2012, 18:41
Нали знаеш, че като углозгаш месцето, фъргаш кокъла после...

пAteNцЕ
04-29-2012, 18:44
Нали знаеш, че като углозгаш месцето, фъргаш кокъла после...


еее това го правят доста момчета
и то доста безчувствени при това (сама си научих урока) все едно сме некъв предмет (ама айде да не почмам шото и от двете страни се намират такива случаи и истината си е въпрос на гледна точка но за мен е по средата някъде)

Chacho
04-29-2012, 18:46
Мисълта ми е, че толко я е зачешало авторката, че не се усеща. Тва, което вие и повтаряте откакто е отворила темата.

Авторке, ступвала ли си катерицата скоро, че току-виж ти помогне да успокоиш страстите?

пAteNцЕ
04-29-2012, 18:53
мхм само да се се изложиш авторке внимавай каква стока подбираш :д

ves_
04-29-2012, 18:56
ще бъда внимателна..

kuklichka_bg
04-29-2012, 22:47
Не започвай връзка насила,защото другите имат.И обвързаните и необвързаните имат своите плюсове и минуси.

ForzaFelipe
04-29-2012, 22:57
Не бързай,когато му дойде времето...няма как да стане насилствено,но това и не значи нали да си стоиш само в къщи и да чакаш някой принц да се изкачи до терасата ти :)

Hilary_
04-30-2012, 07:56
Страхуваш се или не, рано или късно ще бъдеш наранена .. това няма как да се избегне.
Това не трябва да те спира да изживяваш първата си връзка, първото си момче .. всички онези моменти, които ще те направят щастлива (дори моментно). Ако си сигурна, че харесваш момчето му пиши .. ако не - не бързай с гаджетата само, защото приятелките ти имат. Нормално е като излизаш с двойки да ти става тъпо .. просто излизай с друга компания.

Me4encety
04-30-2012, 08:46
Неди да се притесняваш.Когато излизаш с двойки винаги се чустваш като третото колело (в твоя случеи петото :D ).Обаче това няма значение.Някои ден и ти ще си имаш гадже и ще ти се струва странно,че толкова си се впрягала в търсенето му.Дръж се нормално,не се втилясваи за глупости,оглеждаи се и ще намериш.А ако не е правилният ще има и следващи.Все пак както се казва - проба грешка,проба грешка.

mimess93
04-30-2012, 09:59
Аз съм в същото положение, почти. Всичките ми дружки си имат boyfriends само аз нямам. И мен вечно ме сватосват с некви момчета, не че съм капризна, просто обичам да се влюбвам от пръв поглед , и ако това не се случи веднага.. Няма да се влюбя с този човек, ако ще и 100 години да излизаме. Та исках да ти кажа да не се тревожиш, тайната е в това да спреш да мислиш,как само ти си сама и как нямаш мъж до себе си. Отчаянието кара момичетата да се хващат с момчета, които не харесват само и само да не са сами, за протокола. Така че, live your life и хич да не ти дреме. За всеки влак си има пътници, мацко не забравяй!

Chacho
04-30-2012, 10:09
не че съм капризна, просто обичам да се влюбвам от пръв поглед

Хоби ти е, викаш...

Първоначално те помислих зa Goddess. Добре, че прочетох ника, та отмина разочарованието.

Зайче..
04-30-2012, 10:15
И аз преди се чувствах тъпо приятелките ми като имаха "гаджета", а аз не. И кв'о стана накрая - хванах се с един и 200 пъти съжалих. За тв'а сега съм forever alone! :D :)

mimess93
04-30-2012, 10:28
Хоби ти е, викаш...

Не, че ми е хоби, просто винаги се случва така при мен. :)

Chacho
04-30-2012, 10:31
Сигурен съм.

babity
04-30-2012, 11:13
Аз не мисля, че е толкова на зор. Виждам само страх да не остане по - назад и едно вътрешно нейно усещане, че все още и е време да си играе с барбита. Прави си кефа и не се сравнявай с другите!

ves_
04-30-2012, 13:02
мерси много за съветите :) :)

jghgh
04-30-2012, 14:17
Я си живей живота. Много е готино даже да си свободна, да си сама.
Въобще, животът е така устроен, че е много готино както да си с партньор, така и да си сам. И в двете състояния човек може да извлече много позитивни емоции.
Яко е да си свободна птичка.:) Никой няма да ти забранява да си печеш цялото тяло голо само по монокини : D
Ето ти една добра причина да не искаш приятел.


/randomness

LoveChocolate
04-30-2012, 16:36
Хмм .. аз също съм излизала с приятелки които си водят гаджетата , но това няма никакво значение .. не съм се чувствала сама , ние сме приятели и не се чувствам отблъсната или нещо такова . А това дали искаш приятел или не , си е твое решение и не бива приятелките ти да те притискат да си хванеш гадже само и само за да не си сама когато си с тях . А ако толкова ти е неприятно да ги гледаш двете с гаджетата си излизай по рядко когато са заедно и когато ги викаш да излизате им кажи да не водят гаджетата си.

LoveChocolate
04-30-2012, 16:37
и ако ще си сама бъди сама .. но не и самотна :)

react9902
04-30-2012, 20:19
Споко и аз съм така :) .... За всеки влак cu има пътници .....

valdesbg
04-30-2012, 20:22
Авторке, ступвала ли си катерицата скоро, че току-виж ти помогне да успокоиш страстите?

'ку не си - земи направи нещо по въпроса.

slimbo
05-01-2012, 05:58
По-добре сама вместо зле придружена!!!!!!!

beboliani
05-01-2012, 06:35
Всичките ми приятелки вече си имат гаджета, само аз не! ..

Да не ти пука ! :D

marilyn
05-02-2012, 13:08
Остави ги приятелките ти какво ти говорят.... колкото и да си обичам моите и те са така... натякват ми, че статуса ми бил "ничия", не ми ли било писнало все сама нз си кво си...
Не знам на колко си, ама няма особено значение май. Ако си харесаш някого- не се колебай, заговори го, запознайте се и тн. Ако видиш, че не се получава- оставяш и продължаваш напред. Страхът от нараняване го има всеки. И няма как да го избегнеш в някои случаи. И аз така 3 годинки си правех квото ми е кеф, наранявах хората нищо, че не го правех нарочно... но си живеех както искам... и сега пък мен ме нараниха. Така че не му мисли толкова, не слушай сгаджосаните ти приятелки кво ти говорят, а си гледай кефа и да не ти пука!

sapphire5
05-02-2012, 16:23
На колко си години?

SmilezZz
05-03-2012, 19:05
Прави това, което сърцето ти ти казва да направиш. Да не ти пука за това какво ти казват приятелките ти , като тия въпросните момчета не ти харесват, не си длъжна да се занимаваш с някой, към който нямаш абсолютно никакви симпатии. То тогава всичко се превръща в безсмислено.

Burn94
05-03-2012, 19:49
Не се води по акъла на приятелките си и прави каквото смяташ за правилно! Не те ще ти живеят живота и не те ще носят последствия за грешките ти. И на мен са ми го казвали и мен са ме сватосвали ... еми няк'ви селски пръчки и бекове за какво изобщо да се занимаваш с тях ... С който ми харесва с него ще ходя и с него ще си лягам , на тая логика съм от много време , много грешки съм направил , много правилни неща съм направил , висока цена съм си платил и продължавам напред :) Единственото което мога да ти кажа е да го правиш и ти същото няма да съжаляваш!

inkognito78
05-03-2012, 22:38
Здравейте! Аз съм М. За Бога,дори не знам как да започна... Просто, имам нужда да споделя всичко това, което ме гложди от вътре. Не, че нямам приятелки, ала някак, винаги оставам неразбрана...
Чувствам се самотна, изолирана и неразбрана. Ходя с момчета отдавна, водя полов живот и съм обичала... Ала, след като скъсах с въпросното момче, всичко потръгна в лъжа. Не, че не беше и преди това, ала след като скъсахме, започнах да се отдръпвам още повече от всички момчета и хора, общо взето.
Имах доста кратки връзки, които свършваха една след друга. В началото очаквах, че всичко ще се нареди, ала ето-на, не се. Година след всичко, което се случи, аз просто не мога да си намеря постоянен партньор.
Причината, просто е, че станах твърде повърхностна. Ако не е красив, с атлетично тяло и не е културен, просто трябва да се разкара, колкото и гадно да звучи... Просто станах гадна, безскрупулна кучка. Очаквам, от всеки ъгъл някой да ме нападне, не ми пука за мъжете и какво чувстват. Знам, и те имат чувства, ала някак си не ми пука.
Привлекателно момиче съм, колкото и странно да звучи. Това, до някъде ми помага да съблазнявам момчетата. Флиртът просто ми е в кръвта, и както казват доста хора, просто като погледна момчето и той знае, че трябва да продължи.
Зная, че прекалявам, ала просто не мога да го контролирам, а това е знак за момчето, гласящ "из***ай ме". Не, че правя секс с всеки, ала все го правя с неподходящи. Мога, смело да кажа, че момчетата са, колкото пръстите на едната ми ръка. Не, че е много за похвала, но не е като бройката, която навърта всяка една просперираща к***а.
Имах връзка с момче, на по-голяма възраст от мен, което ми харесваше много, но след време го опознах и причината стана, единствено секса. Казваше ми, че ме обича, ала имах твърде много доказателства, доказващи обратното. Знаех, че ми изневерява и това което ме спираше да се влюбя в него, бе че не е честен и ревността.
Исках да ми споделя, да казва истината, а секса с други не ми пречеше. Той естествено отричаше, което ме караше да му отвърна със същото. Започнах и аз да му изневерявам (което правех за пръв път), защото не се виждахме често, а и ревността, която проявяваше ме караше да се побърквам. Скъсах го скоро, след като ми омръзна от всичко.
Сексът, за мен не е начин да обичаш, а начин да задоволиш инстинктите си. Точно заради това, изневярата не е проблем за мен.
Тръпката във всичко се изгуби. Това ми липсва. Искам просто някаква промяна. Животът ми е прекалено монотонен, аз не живея, аз просто съществувам! Това ме съсипва!
Любов... Това за мен, вече значи, общи интереси. Вярвах веднъж в любовта и единственото, което стана с мен, бе да стана това което съм. Не, че не се обичам в момента, но определено не харесвам някои неща.
Може би, чета твърде много книги, които ми показват едни, или други представи за момчета. Винаги завършват с happy end, а аз се приспособявам с тези представи. Осъзнавам това, ала няма ли един "принц на бял кон" за мен?!Или просто съм една пионка на света?
Искам просто едно момче, достатъчно отговорно, мило, секси, с чувство за хумор. Толкова много ли искам...?!

Chacho
05-03-2012, 22:45
Ще намериш, ма не и с тая нагласа.

granger
05-03-2012, 22:50
АЛА...има нещо много сбъркано в теб,ала какво ли? Искаш момче,което да е отговороно ,мило, секси с чувство за хумор-ок. Има ги такива,ама вместо да си стоиш в хралупата и да чакаш да ти звънне на врата вземи направи нещо. Нали си секси и привлекателна и флиртът ти е в кръвта...
Въпросът е ти дали си достойна за някой като гореописания хубав ,секси и тн. Имаш ли качествата да задържиш такъв мъж. Хубаво ще го намериш , ами след това.
Изгради си ясна представа за това ,което търсиш и за това,което предлагаш. На някои места си противоречиш, гледаш прекалено повърхностно на нещата,дразнещо е да видиш уж зрял индивид да не знае какво иска и предлага, а само мрънка!

blaaablaaablaaa
05-04-2012, 04:02
Ако не пробваш, няма да се разочароваш. Но няма и да имаш шанс за успех. Ако не хванеш ножа, няма да се порежеш, но и няма да си намажеш филия (ммм, дояде ми се филия с шоколад :D ).

ves_
05-04-2012, 14:03
сигурна съм,че за всяко момиче има по един "принц на бял кон", но всичко с времето си, не се отчайвай и продължавай да вярваш, че ще се появи

granger
05-04-2012, 14:28
Принц "Великолепен" няма , най -много да дойде само конят!
Всяко момиченце си мечтае за принца на бял кон, но следизвестно време разбира - няма перфектни хора , няма и да има. Не искам принц на бял кон, а най-обикновен мъж,който да ме прави щастлива <3 (Checked) И сега да не тръгнете да се обяснявате как това е принцът на бял кон - не е ,може би в началото така ще си мислим всички,ама след известно време -бронята ще почне да ръждясва, коня да окуцява , белите дрешки да се позацапват.
Който ,каквото предлага - това и намира!

Burn94
05-04-2012, 18:32
Принц "Великолепен" няма , най -много да дойде само конят!
Всяко момиченце си мечтае за принца на бял кон, но следизвестно време разбира - няма перфектни хора , няма и да има. Не искам принц на бял кон, а най-обикновен мъж,който да ме прави щастлива <3 (Checked) И сега да не тръгнете да се обяснявате как това е принцът на бял кон - не е ,може би в началото така ще си мислим всички,ама след известно време -бронята ще почне да ръждясва, коня да окуцява , белите дрешки да се позацапват.
Който ,каквото предлага - това и намира!

Евала просто! Най-сетне да си дойдем на думата че за да получиш трябва да дадеш!

Chacho
05-04-2012, 18:44
Принц "Великолепен" няма , най -много да дойде само конят!
Всяко момиченце си мечтае за принца на бял кон, но следизвестно време разбира - няма перфектни хора , няма и да има. Не искам принц на бял кон, а най-обикновен мъж,който да ме прави щастлива <3 (Checked) И сега да не тръгнете да се обяснявате как това е принцът на бял кон - не е ,може би в началото така ще си мислим всички,ама след известно време -бронята ще почне да ръждясва, коня да окуцява , белите дрешки да се позацапват.
Който ,каквото предлага - това и намира!

И аз да цитирам

ledenakrasota
05-04-2012, 19:02
И аз съм сама! Идея си нямаш колко ми е весело! :lol: Няма кой да ме ядосва и ограничава или да се вкарваме във някакви филми. :lol:
Половинката ще дойде. Откъсни се от твоите приятелки. Явно това не са хората за теб. Никоя приятелка няма да ти направи такъв проблем, че нямаш другарче до теб. :)