PDA

View Full Version : Това дали е цистит или не?



banalka
04-29-2012, 20:42
здравейте
отскоро правя секс, 7-8 пъти, до сега нямаше никакъв проблем, но след последния път изпитвам болка след уриниране. първото нещо, което се сетих е да не би да е цистит.... ситуацията беше такава - правихме го, изчистих се с интимни кърпички, защото нямаше как да взема душ - след 5-6 часа взе да ме боли нещо отдолу и като се изпишках изпитах дискомфорт, защото ме караше да пишкам, но нямаше какво повече да излезе и ме болеше. помислих си, че се е разранило нещо и урината е раздразнила раната и затова ме щипе. но днес пак е същото - не ме кара да пишкам, но веднага като се изпишкам и няколко минути след това ме боли/пари в нея област - не знам дали е пикочния мехур или е заради разкъсването на ципата... на някой случвало ли му се е нещо подобно или знаете ли какво може да е обяснението?

mimess93
04-29-2012, 20:50
Не мисля, че е цистит. В началото е възможно щом правиш секс от скоро , да усещаш дискомфорт. Но най-добре иди при лекар, ако това продължи. На дали някой тук ще може на 100% да ти даде точен отговор. Посъветвай се с лекар. :)

banalka
04-29-2012, 20:51
забравих да напиша, че първия ден (вчера) по хартията имаше светло розов оттенък, ако има значение

DragonLady
04-29-2012, 21:09
Щом има и следи с такъв розов цвят, най добре иди при личният ти лекар и поискай направление за специалист.

marilyn
04-29-2012, 21:43
Ходи на лекар. Все пак ние в тоя форум не можем да ти сложим диагноза.

MaLkaTa_LaDy
04-30-2012, 06:39
Отивай на лекар. Попринцип това много напомня на цистит. При него има и тежест ниско долу в корема. Но няма как да си сигурна преди да отидеш на лекар.

granger
04-30-2012, 06:46
Леко розовото течение , болките при уриниране са признак за цистит, но може да са признак и за друго заболяване или инфекция.
Внимавай като се бършеш с кърпички да не са на спиртна основа.