PDA

View Full Version : Не мога да си активирам TIMELINE :@@



bbbbPleasure
04-30-2012, 13:00
Значи в предишния ми профил без проблем си направих профила на дневник, но сега съм с нов профил ииии не мога да си го направя.... Примерно преди като влизах в профила на някой с дневник отгоре ми излизаше нещо от сорта 'вземете си дневник' но сега с тоя профил няма нищо подобно. Надявам се някой да ми каже някакъв начин да си го активирам. Чакам вии !! :-*

BlizeR
04-30-2012, 15:21
www.facebook.com/about/timeline

от тука пробва ли?

bbbbPleasure
04-30-2012, 21:23
ДА , никъде не ми излиза тва да активирам тимелине.. :@

Jessie
05-07-2012, 06:29
Лелеее, мнозинството реве ПРОТИВ това нещо, ти си заритала да си го активираш ... :O ...

ilikeitdirtyX
05-07-2012, 17:23
Лелеее, мнозинството реве ПРОТИВ това нещо, ти си заритала да си го активираш ... :O ...

И аз това викам.
А толкова ли ти е важно, нали и без това ти работи нормално сайта...

zeifod
05-09-2012, 15:17
Все още timeline-a не е достъпен за всички. Просто трябва да изчакаш да ти дойде момента. Може все пак да се пробваш с писмо до ФБ, че се чувстваш дискриминиран, но не е сигурно какъв е ефекта от това.

anonymousx
05-12-2012, 18:40
Лелеее, мнозинството реве ПРОТИВ това нещо, ти си заритала да си го активираш ... :O ...

Съгласна съм! Какво ли не давам за старата версия <3
Иначе той не е достъпен все още за всички, скоро може да ти се появи. Имаше слухове, че на 1 Август абсолютно всички ще са с дневник.

xXWinnerXx
05-13-2012, 20:50
Съгласна съм! Какво ли не давам за старата версия <3
Иначе той не е достъпен все още за всички, скоро може да ти се появи. Имаше слухове, че на 1 Август абсолютно всички ще са с дневник.
ебаси гадното, толкова си ме кефи сегашния, дневника е супер тъп!!!