PDA

View Full Version : Помощ !



monika__9797
04-30-2012, 15:22
Ами при мен историята е че баща ми стана адския тъпанар в последните години. Всичко почна откакто започнах да не уча
и тогава цитирам ''той се отказа от мен ''. И така той почна да се дразни с мен по цял ден и аз му отговарям защото супер много ме напряга а и аз съм си горделива и не мога така да ме дразни и обижда и аз да си мълча. Така де мина фазата със дразненето и нещата стана по сериозни почна да ме заплашва че ще ме бил пребиел, смачкал и темп подобни.И понеже той е по силен от мен и само ми се прави на много як аз трябва да си мълча и пак казвам аз съм си горделива и мълча до едно положение и после пак почвам да отговарям. И тука от близо месец той почна да ме удря е не много силно но за мен е защото все пак съм момиче и аз гледам да не рева пред него защото пак казвам не мога така някой да ме гледа как рева и аз само да подсмърчам като малка госпожичка и да чакам да ме съжаляват ........

Та съвет как да избягам от този ад защото не издържам вече !!

Послепис: На 14 години съм .

DisappointedDreamer
04-30-2012, 15:31
Съвет как да избягаш от този ад, защото не издържаш вече: бий си два шамара, седни си на тъпия, детски, горделив задник и УЧИ.

Баща ти е напълно прав.

Chacho
04-30-2012, 15:33
Ми малко безсилна постъпка от страна на баща ти, ма все пак си проста на гъдулка, след време ше разбереш, че си го заслужаваш. Тия горделивите, дето са с акъл на мишки, обществото най-много ги обича. Аре успех тама в неученето!

Clown
04-30-2012, 15:42
Над темата ти има отговор - линк (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/326031-%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%97%D0%90%D0%9A%D0%A0%D0%98%D0%9B%D0%90-%D0%9D%D0%90-%D0%94%D0%95%D0%A2%D0%95%D0%A2%D0%9E-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0%B8-%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B8-%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8)

draid
04-30-2012, 20:58
Ето какво е станало. Тая отраканата и горделива госпожица (дете) е влязла в пубертета, след това е решила, че е много велика и никой нищо не може да и каже. След това е решила, че е много голяма и всичко знае и няма как някакъв "тъпанар" като баща и дето я е отгледал от сперматозоид (жалко, че точно тоя е спечелил надпреварата) да и казва кво да прави. Вероятно на всяка дума или изискване на баща й, тя започва да отговаря и да обяснява как няма да направи тва и тва и как няма начин той да и казва. В резултат на всички тия неща баща и :

1-во - Изпитва огромно разочарование от нея.
2-ро - Пробва последния възможен начин да защити себе си и да и набие в простата глава малко акъл.

Nakadah
05-01-2012, 06:23
Глупендер!

Пожелавам ти баща ти да те изхвърли на улицата за 2-3 седмици, че да ти дойде малко акъла.

Ukhtar
05-01-2012, 06:44
Наистина не мога вече да разграничавам троловете от хората, които просто са глупави.

Не знам дали е за добро.

thegreenzombie
05-01-2012, 10:12
значи ти отговаряш на баща си, не учиш, правиш се на голямата работа като се мислиш за горделива.. и очакваш той да те търпи? .. хм?

guMss
05-01-2012, 13:49
Аз да бях на мястото на баща ти нямаше да те удрам лекичко,щях да те пребия честно!Бил се правел на много голям...ми тип пък каква си-14 годишно лапе...Не знам дали си обърнала внимание колко ъпсурдна и просташка е тази тема...Продължавай всъщия дух-някой ден като седнеш да просиш пред някой минимаркет дълбоко ще съжаляваш.Айде мн позадрави на баща ти :)

SmilezZz
05-08-2012, 17:57
Ти си виновна, но все пак той не би трябвало да се опитва да разрешава проблеми с физическо насилие. Та, какво да правиш ли? Сядаш си на гъ*а и преставаш да се правиш на велика/интересна, и си учиш.Та, ти си само на 14 години, нямаш ли някакви амбиции относно бъдещето си ? Да не би да си мислиш, че мама и татко непрекъснато ще са до тебе и ще те хранят, обличат и подобни. Е, ако е така , жестоко се лъжеш , момиченце. Вземи се в ръце, докато не е късно.