PDA

View Full Version : Помощ



Slamdancer
04-30-2012, 17:06
Гаджето ми след 1 седмица става на 18 и искам да ми дадете съвет за подарък и става въпрос за нещо материално , а не жест.Всякакви идеи ще ми бъда от полза ,
благодаря.

Cold_Tearsss
04-30-2012, 17:10
Какъв пол е? Щото сутиен за момче не става... пък и малко повече инфо ще е от полза. ;) Ма прашки ще станат и за двата пола...

xoxi
04-30-2012, 17:13
Някакво бижу.

Slamdancer
04-30-2012, 17:18
Женски пол , иначе за бижу и аз си мислех , но тя сама каза че не иска. Тя ми повтаря как не иска нищо , но тоя номер няма как да стане :D Предлагайте...

msdattt
04-30-2012, 20:00
Огромен букет и уникално бижу според мен е идеален подарък, не знам, не я познавам, за да кажа, но според мен ще й хареса ;) Помисли кои цветя са й любимите и какви бижута предпочита и си готов :)

Cold_Tearsss
04-30-2012, 20:01
Огромен букет и уникално бижу според мен е идеален подарък, не знам, не я познавам, за да кажа, но според мен ще й хареса ;) Помисли кои цветя са й любимите и какви бижута предпочита и си готов :)

Я, как се издаде. Вече знам как да ти вляза под кожата. :)

PullMeCloser
04-30-2012, 20:04
Не за всички бижу е добър подарък. Примерно аз не харесвам бижута, само аз си знам вкуса.
Защо не й подариш някой хубав парфюм? Зависи колко пари си готов да дадеш, де, защото за хубав парфюм под 100лв няма да стане. Тук вече според нейния вкус, няма начин да не си забелязал на какво мирише. И избираш нещо, което би й допаднало. Може да ти препоръчам няколко, които аз лично обожавам, но тук пак си е до вкус.
Това с подаръците е лесно, обаче никой тук не може да ти каже какво да й подариш, ти си я познаваш най-добре, трябва да знаеш какво обича, какво би й харесало.

Slamdancer
04-30-2012, 20:14
Права си , няма как да ми кажете точно какво да й подаря , но ми давате идеи и може нещо да ми дойде на главата :) Препоръчай ми парфюм.

msdattt
04-30-2012, 21:05
Я, как се издаде. Вече знам как да ти вляза под кожата. :)

Еми да :D милите жестовее независимо към кого са отправени могатт да ти отворят много врати ;) Но катоо цялоо е трудно да ми влезеш под кожата, ако аз не искам да го допусна :) лъскави дранкулки и цветя, които след време ще оклюмат не могат задължително да ме накарат да хлътна по теб ;)

msdattt
04-30-2012, 21:09
Права си , няма как да ми кажете точно какво да й подаря , но ми давате идеи и може нещо да ми дойде на главата :) Препоръчай ми парфюм.

А заа парфюм трудноо ще ти помогнем :? тук вече става въпрос за лични предпочитания и вкусове.. мен лично ми харесва на Diesel Fuel For Life Unlimited for Woman ;) споредд мен няма равенн този парфюм, но това е моето мнение :) аа и само да отбележа - все още го нямам! :D цялаа годинаа се надявах някой да ми го подари по някакъв повод при положение, че доста често го споменавах, ама.. :)

Cold_Tearsss
04-30-2012, 21:10
Това е само малка часто от арсенала ми. :)

PullMeCloser
04-30-2012, 21:28
Ами препоръчвам ти, после отивай в някоя парфюмерия и започвай да душиш всичко:

Bvlgari Оmnia crystalline, Bvlgari BLV II (този е невероятен, няма по-прекрасен за мен), Bvlgari Rose Essentielle, Valentino Rock n' Rose, Lanvin- Marry me, Lancome- Hypnose, Calvin Klein- Beauty, Calvin Klein- IN2U, Givenchy- Ange ou Demon, Givenchy- Verry Irresistible, Dolce and Gabanna- Light Blue, Armani- Aqua Di Gioia, Flora by Gucci, Givenchy- Play, Max Mara Le Parfum, YSL- Parisienne, Miss Dior Cherie, Chanel Chance(този вече идва към 200), J'adore- Dior. И Bright Crystal и Yellow Diamond- Versace са хубави. И за още се сещам, но станаха много.
Горните са все изпробвани, все трайни и мноооого хубави, тук вече ти избираш, съобрази се и с вкуса на момичето(!!!), би трябвало да усетиш кое би й харесало.

Cold_Tearsss
04-30-2012, 21:32
Тя след колко време има рожден ден? Може под предлог, че искаш да купиш парфюм на майка ти, да я помолиш заедно да изберете и ще разбереш какъв ще й хареса. Аз така бих действал.

Ай, сега гледам, че е след една седмица.... забрави този номер няма да стане. Успех с налучкването на парфюм.

PullMeCloser
04-30-2012, 21:39
Не мисля, че е тооолкова трудно да се избере парфюм. Ако е обърнал внимание как мирише(няма как да не си, авторе, все си усетил някаква миризма, нещо специфично) или тя е споделяла нещо, което харесва, все ще успее да се ориентира.

Ако ходиш през тази седмица у тях, обърни внимание на парфюмите й и можеш да попиташ консултантка в магазина после.
До сега подарявал ли си й парфюм?

msdattt
04-30-2012, 23:08
Това е само малка часто от арсенала ми. :)

А останалата? ;)

anonymous708973
05-01-2012, 05:37
Сваляйте се другаде, моля.
Парфюм се избира 100 пъти по-трудно от бижу и най-хитрият номер е няколко месеца преди това да я вкараш в парфюмерия под някакъв предлог, тя да си хареса и ти да й го подариш после.

Какво е казала, че й липсва? Излез от шаблона с бижута и парфюми (въпреки че са си много яки, ако човекът ги е избрал правилно) и помисли. Може да се е размрънкала, че няма чанта за лаптоп, например. Е, естествено, не всяко нещо, което е искала, е добър подарък - ще е леко тъпо да й подариш нова коркова дъска или закачалки за дрехи за гардероба (ако старите са се изпочупили).

Какви пари можеш да отделиш?

Slamdancer
05-02-2012, 19:09
Парите не са проблем... още не съм измислил тъпия подарък :Д Искам подаракът да остане за спомен , нещо със сантиментална стойност , но не мога да измисля какво.

Cold_Tearsss
05-02-2012, 20:32
А останалата? ;)

Има няколко начина да разбереш. ;)

msdattt
05-02-2012, 21:15
Има няколко начина да разбереш. ;)

:D Ако държишш да ми покажешш дай на лично ;) :)

Slamdancer
05-03-2012, 18:47
Close. Купих й чанта :d

msdattt
05-03-2012, 19:19
Close. Купих й чанта :d

Дано си уцелил ;) И приятно изкарване на рождения ден, обикновено като навършат 18 правят велики купони! :D