PDA

View Full Version : За или Против мъжкото обезкосмяване



Anonys
04-30-2012, 17:17
Повечето от приятелите ми вече са се обезкосмили навсякъде, а някои само крака, подмишници etc.. Та въпросът ми е основно към женската част, дали обичате мъже, които са с косми навсякъде, дали обичате "Голи охльови"- т.е. да са епилирани навсякъде или мъже, които си епилират някои части от тялото. Та кой вид предпочитате, привличат ви и не бихте се срамували да вървите по пътя с тях. (Аз съм избрал какво да направя, но ще кажа след като чуя малко отговори)

Hayashi
04-30-2012, 17:19
Има места, на които трябва - като подмишници например.
Но има места, на които ми е чак смешно като видя обезкосмен мъж - например ръце и крака.

Anonys
04-30-2012, 17:29
Има места, на които трябва - като подмишници например.
Но има места, на които ми е чак смешно като видя обезкосмен мъж - например ръце и крака.
Първата жена се изказа, чакам и други мнения :)

Nutella♥
04-30-2012, 18:13
Аз пък предпочитам да си обезкосмяват краката,корема,подмишницит е! :)

Anonys
04-30-2012, 18:20
Аз пък предпочитам да си обезкосмяват краката,корема,подмишницит е! :)
Не мислиш ли, че космите на корема предават повече сексапил ?

AliceSw
04-30-2012, 18:31
мишници - гладки...около члена - гладко или с машинка минато...краката ги преживявам и те да са минати с машинката, ама да не е гладичко като след кола маска; гърди и гръб - ако е тежко положението и се налага, да

eskimoska210
04-30-2012, 19:15
Според мен трябва да се обезкосмяват, по принцип е по хигиенично. Подмишниците според мен са задължителни, все пак лятото жега, пот не е много приятно да видиш едно руно подмишниците.Около интимните части също е желателно поради същата причина пак заради хигиената.За другите части от тялото всеки сам избира, но за мен гърдите и коремчето също трябва да се обезкосмяват.

Anonys
04-30-2012, 19:17
А аз си мислех, че лентичката косми по корема, спускаща се надолу я смятате за по-сексапилна :D

sugargirl94
04-30-2012, 19:42
Интимните части и мишниците-ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ!
Гърба,корема и гърдите-само ако е тежко положението.

bReAk3R
05-01-2012, 11:05
Такива, дет се бръснат по тялото са ми супер противни, щото е гейско. За лятото е хубаво с кола маска, ама да са като кифли... И аз имам известна нужда на краката, но не правя нищо, квото искат мнение да имат другите. Пък са ми много...

SunT
05-01-2012, 11:10
А аз си мислех, че лентичката косми по корема, спускаща се надолу я смятате за по-сексапилна :D

Аз да.. :)

MaLkaTa_LaDy
05-01-2012, 11:36
Харесва ми да има малко косми по гърдите и корема, нормално количество по краката и ръцете. Прекалено много косми не ми харесват, но и без хич също е гадно. На другите места, ако се налага обезкосмяване - да го прави.

Anonys
05-01-2012, 11:37
Такива, дет се бръснат по тялото са ми супер противни, щото е гейско. За лятото е хубаво с кола маска, ама да са като кифли... И аз имам известна нужда на краката, но не правя нищо, квото искат мнение да имат другите. Пък са ми много...

Смятам, че гейското е да си бръснеш крака, ръце, гърди и корем или пък с кола маска. Моите косми са малко, но ти за мис свят ли ще се явяваш :D Бяхме на море за 2 дни с един приятел и той си епилирал краката и ръцете и като го погледнах, без да му гледам мускулите сякаш някое момиче стои до мен..

FuCKkK13
05-01-2012, 12:13
1во има 1000 такива теми.. 2ро - зависи,но определено не обичам мъже/момчета с по-гладки крака от моите ! т.е. на някой места.. и все пак ако е с косми не ми пречи де..и не,не ме е срам да вървя с момче с косми..

3oPuTy
05-01-2012, 13:09
Не харесвам голите охлюви :? Подмишниците и интимната област - окей,но крака,ръце,тяло ... :? Айде ако окосмяването е гъсто и прекалено много може да се мине с машинката,но да е с по-гладки крака/ръце от моите - неее!А лентичката на корема и аз я смятам за готина ;)

brokeback
05-01-2012, 14:04
На мен ми е смешно мъже с крака по- гладки от моите. А да не говорим колко е смешно когато започнат да изникват, ако са бръснати. Познавам момчета, които са си махали космите по краката и сега са като на горила. Или пък гладки крака и космати ръце. Няма да коментирам повече. :D

strawberry88
05-01-2012, 15:48
Има места, на които трябва - като подмишници например.
Но има места, на които ми е чак смешно като видя обезкосмен мъж - например ръце и крака.

Съгласна.
...

sarin4eto
05-01-2012, 15:51
Аз съм за мъжкото обезкосмяване на мишници,интимни части и крака :) за мен е секси

ronyrony
05-01-2012, 19:29
Против!!

Стига педалски истории ..

msdattt
05-01-2012, 19:40
Абе... едно хубаво, стегнато и оформено мъжко тяло нямам нищо против и да има косми стига да не е цяла гора, но задължително гърдите и долу траа да е обръснат.. в този случай де :D (особено долу - понеже мен лично ми е гнусно :? добре, че поне не ми се е случвало с космати отдолу :? ) ааа отпуснатите ... не знам, обикновено нямат косми като се замисля по гърдите а-у :? Но: долу и гърдите - задължително да се чистят! ;)

Glam0rous
05-02-2012, 08:46
Не обичам обезкосмени крака и ръце за мъж - смешно и гадно ми е. Да го докосна там и да е гладък като бебе. Обаче всички други части, по които му поникнат държа да са гладички. Бях забравила за корем и гръб - задължително и там. Отвратително е.

paradosou
05-02-2012, 10:37
мишници - гладки...около члена - гладко или с машинка минато...краката ги преживявам и те да са минати с машинката, ама да не е гладичко като след кола маска; гърди и гръб - ако е тежко положението и се налага, да

Същото.
Линийката под пъпа е е ок, дам. :)

Hilary_
05-02-2012, 11:20
За мен е ок ако са определени части от тялото, които са си задължителни.
Останалите - само ако космите са прекалено много, иначе ми е неестествено.

пAteNцЕ
05-02-2012, 12:10
Има места, на които трябва - като подмишници например.
Но има места, на които ми е чак смешно като видя обезкосмен мъж - например ръце и крака.


ее и аз казвам същото-иначе ако е орангутан нека се обезкосмява че да не хване въшки :Д (ама за мен не ми е зор толкова едните косми а личната хигиена! )

vassy
05-02-2012, 13:30
омг, к`ъф е тоя образ на идеален мъж, който има повече косми от вас?! Подкрепям единствено мишници и интимна зона при това не задължително...

ShinySmile
05-02-2012, 14:29
Не харесвам голите охлюви :? Подмишниците и интимната област - окей,но крака,ръце,тяло ... :? Айде ако окосмяването е гъсто и прекалено много може да се мине с машинката,но да е с по-гладки крака/ръце от моите - неее!А лентичката на корема и аз я смятам за готина ;) Напълно съгласна! :)

Anonys
05-02-2012, 15:03
Благодаря за отговорите :)

krasawichka
05-02-2012, 21:38
Навсякъде! Но лента от пъпа надолу много ми харесва.. ;xx

alleyy
05-04-2012, 19:02
Ммм аз предпочитам момчето да се поддържа и да се бръсне иначе ми прилича на горила , изобщо не ми харесват космати момчета където и да е.С изключение на брадата , на някой им стои много секси , ако си я пуснат леко с бакенбарди.

Rebirthing
05-04-2012, 23:03
А аз си мислех, че лентичката косми по корема, спускаща се надолу я смятате за по-сексапилна :D

Да, аз смятам че е секси.

Колкото до темата, ако естественото му окосмение е черно и гъсто, направо сама взимам и го обръсвам :D.
Добре де, ако трябва да съм честна, гърдите е добре да са гладки, другото мога и да го преживея ако мъжа е адски секси ;д !

tonique
05-05-2012, 18:04
Незнам поне ги скъсявай с машинка като не желаеш да ги премахваш напълно... :D
Аз изобщо немога да издържам никъде с косми :D
Ръце, крака, корем всичко ... :D
а и така се чувствам по-добре :)

mlakniwe
05-05-2012, 18:31
Никъде не съм чул и видял в другите държави мъжете да се обезкосмяват, само в България се счита за нормално "мъжете" да се обезкосмяват навсякъде и да си скубят веждичките за да изглежда фйешън за пред момиченцата
и това с обезкосмяването започна след 2000 и някоя си година-преди това всичко си беше нормално, и аз съм си правил кола маска на оназ работа но това беше отдавна и сега въобще не ми се занимава пък и няя смисъл от такива глупости

tonique
05-05-2012, 18:47
Никъде не съм чул и видял в другите държави мъжете да се обезкосмяват, само в България се счита за нормално "мъжете" да се обезкосмяват навсякъде и да си скубят веждичките за да изглежда фйешън за пред момиченцата
и това с обезкосмяването започна след 2000 и някоя си година-преди това всичко си беше нормално, и аз съм си правил кола маска на оназ работа но това беше отдавна и сега въобще не ми се занимава пък и няя смисъл от такива глупости
а тва за веждите просто, ми бяха дебели за тва почнах да ги махам ...
аз не го правя за да съм фиешън, а просто така много по-добре се чувствам ...
е пак некой процент за нежната част.. :D - ама все пак...

Glam0rous
05-05-2012, 19:38
Значи видя ли го с космите като тракторист...и тези по корема, за които не се бях сетила - излита. Да си показва "пътя към щастието" на по-хипарски настроени и те да му ровят из космите да търсят каквото им трябва :D

justasmile
05-07-2012, 13:51
Подмишници... и интините. Корем и гърди - НЕ!!! Крака и ръце също не ;)

godfather33
05-07-2012, 13:54
А така. Ако един мъж си бръсне краката/ръцете/гърдите т.н. , значи е обратен.

tonique
05-07-2012, 19:35
http://4.bp.blogspot.com/-qWhA3Yty4fM/TZkmEMlBgRI/AAAAAAAAKuM/aUCWhR8RGys/s1600/Epic_Facepalm_by_RJTH%2525255B1%2525255D%255B1%255 D.jpg

heartshapedbox
05-08-2012, 11:40
Само долу и подмишниците.
Крака-ръце-не, изобщо не ме привличат такива момчета.
Аз също намирам лентичката под пъпа за много секси. :)