PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ - преждевременна еякулация! ПОМОЩ!



smechurko
04-30-2012, 18:38
Здравейте!

Правя секс от 1 година и почти всеки път се случва да свърша преди партньорката ми (и 2-мата правим секс от 1 година), до сега се е случвало много малко пъти тя да изпита оргазъм по време на акта преди мен (около 5) и ми е много гадно как се излагам, и ми се иска да реша този проблем, защото не искам да я лишавам от нищо представям си колко й е неприятно... тя ми каза, че за нея това не е важно и да не пия хапчета, но аз искам.

Пробвал съм всякакви методи - дюрекс перформа, броене, но не помагат ... искам да реша този проблем веднъж завинаги.

Моля ви, някои които са имали този проблем да ми кажат как мога да го реша... чувал съм, че има хапчета. Ако знаете някои които биха ми помогнали... споделете. Аз бях чел за ПАРОКСАТ и Ejacutrol.

Anonys
04-30-2012, 18:46
Мастурбираш ли често ? Защото ако е така, в кърпа ти е вързано, че ще свършиш по-бързо от нея.

smechurko
04-30-2012, 19:00
Мастурбираш ли често ? Защото ако е така, в кърпа ти е вързано, че ще свършиш по-бързо от нея.

Спрях от както съм с нея. ;)

Anonys
04-30-2012, 19:03
Спрях от както съм с нея. ;)

Работиш ли, претоварваш ли се, има ли стрес ? Това пак са неща, които могат да навредят на половия живот. Мисля, че трябва да отидеш на психолог, за да установиш дали проблема е психически или физически. Не избързвай с хапчетата, защото може и да не е от организма ти, а от психиката.

smechurko
04-30-2012, 19:05
Работиш ли, претоварваш ли се, има ли стрес ? Това пак са неща, които могат да навредят на половия живот. Мисля, че трябва да отидеш на психолог, за да установиш дали проблема е психически или физически. Не избързвай с хапчетата, защото може и да не е от организма ти, а от психиката.

Нито работя, нито се претоварвам, нито нищо.

Anonys
04-30-2012, 19:08
Може да е и от мързел :D (в кръга на шегата). Остава вариянта с психолога.

smechurko
04-30-2012, 19:10
Може да е и от мързел :D (в кръга на шегата). Остава вариянта с психолога.

Ми, когато мастурбирам свършвам по-бавно.

Anonys
04-30-2012, 19:18
Хм, тази партньорка прекалено много те възбужда :( Казах ти моето мнение, не знам с какво друго да помогна. Все пак успех !!

DragonLady
04-30-2012, 19:37
Хм, тази партньорка прекалено много те възбужда :( Казах ти моето мнение, не знам с какво друго да помогна. Все пак успех !!

Съгласна съм, че и превъзбудата може да е фактор.

smechurko
04-30-2012, 19:40
Съгласна съм, че и превъзбудата може да е фактор.

Дам, така е...

anonymous708973
05-01-2012, 06:00
Винаги ми е било смешно, като чуя, че "олее, сигурно много те възбужда, затова така се получава". Моля, не оправдавайте собствените си гаджета по тоя смешен, самопохвалващ се начин. Останалите, кво, не възбуждаме приятелите си, щото не свършват за 5 минути ли? Я се стегнете.

Авторе, като усетиш, че ще свършваш, намали темпото или смени позата. Ако тя може да свършва в повече от една поза - идеално. А за какво свършване говорим?