PDA

View Full Version : Промоутър Слънчев бряг



BamByNa
04-30-2012, 18:55
Здравейте, много ми се иска да поработя лятото в Слънчев бряг. Първоначално исках на рецепция, но ми е доста трудно да си намеря работа, искат опит, два езика и така нататък, заплащането не е толкова високо. Предложиха ми работа като промоутър на една дискотеката там Iceberg се казва, 30 лв на ден като се работи 6 дни от седмицата, осигуряват ти квартира, договор, осигуровки.. Да, обаче до сега не съм работила и като почнах да коментирам с познати те ми казват, че за такава работа да раздавам листовки по 30 лв на ден било доста, да не би работата да включвала и друго и тем подобни, та мисълта ми е някой по-запознат ли е с работата в Слънчев бряг на тази длъжност, има ли някой който ще ходи да работи там тази година?

inverno
04-30-2012, 23:20
Ми точно Айсберг-а и 30 лева на ден..много съмнително (при положение ,че и всичко е включено). Каквато и да е работата съм научил едно - 200 лева повече или по-малко ,няма значение.Гледай да си изкараш хубаво и безаварийно.А за Сънито - от 8 (1999) до 2010 имам преки наблюдения за курорта..и мнението ми е крайно негативно.Всяка година се изсипва всякаква сган (разбирай освен туристите и откъм работна ръка).Такива неща като морал и ценности се загърбват още след като влезеш в района и тн и тн.Простотий на всяка крачка (от социален и работен характер).Та единственият ми съвет е..прочети пак 2рото ми изречение на поста и късмет в избора ти :)

kuklichka_bg
05-15-2012, 20:40
За мен това не е работа,вървиш и буташ в ръцете на хората флаерчета,те те подминават.30лв са добре,аз взимах по-малко,но не знам не и хубава работа.За Слънчев бряг няма какво лошо да кажа,поне купонът си става,но ако си отишла с цел да изкараш пари,няма смисъл.