PDA

View Full Version : Национално училище по изкуствата гр. Русе - приемни изпити след 7 клас



martina22961
04-30-2012, 23:38
Здравейте. Искам да кандидатствам в това училище в специалност изобразително изкуство след 7 клас. Много моля някой ако е по-запознат да ми обясни по-точно на какви изпити ще трябва да се явявам и какво по-точно ще трябва да рисувам и т.н. Благодаря предварително!

SmilezZz
05-04-2012, 12:30
Училището не е кой знае какво и не изисква чак такива големи знания, и подобни. Останала съм с впечатлението , че даже и никакво образование не получават там, но както и да е.

Изпитът е с изобразително изкуство. Не се знае какво ще те карат да рисуваш. Миналата година мисля, че се теглеше определена тема (или няколко) и си рисуваш. Не съм много сигурна, провери дали имат сайт, там би трябвало да има информация.

SmilezZz
05-04-2012, 12:32
Ето ти сайта http://www.artrousse.com/
Има си доста информация за провеждането за всичко, което ти трябва. Има си график за подаване на документи и подобни.

babatigosho
05-04-2012, 16:23
Ако училището не беше кой знае какво, на първо място нямаше да бъде един от основните организатори на повечето прояви в града, нямаше да се намира в центъра, нямаше да гарантира лични уроци по специалния предмет от преди първи клас чак до 12 (13)-ти, а това че някои хора (най-често художници) се правят на пердета и светът им е крив че са антисоциални, не казва нищо за училището, което им дава знанията за които се постараят. Никoй няма да ти налее уроците по физика в главата, ако единствената ти цел е да препишеш нали?