PDA

View Full Version : Iphone 4s



atractive
05-01-2012, 09:12
Някой който има iphone 4s може ли да ми каже какво е предимството му пред останалите телефони, защото се колебая между него и Nokia N9 ??

BlizeR
05-01-2012, 11:02
Вземи си Lumia

NomNomNom
05-01-2012, 15:59
Айфона е по-секси според мен :D:D

JungleJaguar
05-04-2012, 09:27
Ами зависи за какво ше го ползваш.Ако ше е само за ало,чао,sms,камера и музика-тва всеки телефон го може и не е нужно да даваш над 1000 лв за телефон.

Айфона има известни плюсове,но и фрапиращи минуси.
Лично аз не бих си го взел.Типичната американска глупост,напомпана до небесата с агресивна реклама.Същото се отнася и за Айпад.

Защо не пробваш с някой топ андроид?
Има и 3D андроиди,които се гледат без очила,снимат 3D снимки и видео.

cheburashka
05-06-2012, 11:35
iPhone 4s или някое HTC от One серията, които сега пуснаха? X или S?
S се очаква в близките седмици май, а X вече го има, V-то нещо не ме кефи

може ли някой разбирач да ми разясни плюсове/минуси?

K_O_L_E_V
05-07-2012, 17:04
iPhon-а разбира се. Има два вида телефони iPhone и останалите. Колкото и да го плюете 4S e машина. Да не говорим за 5-цата, която се надявам да излезе на есен, която ще има процесор като на iPad 3, който процесор бие PS Vita по производителност в игрите.

Ако не iPhone, изчакай Galaxy III. Quad core на 1.4 ще рулира.

xXxAngerfisTxXx
05-07-2012, 17:07
най-добрия тел за тея пари е Galaxy S II

ilikeitdirtyX
05-07-2012, 17:16
iPhon-а разбира се. Има два вида телефони iPhone и останалите. Колкото и да го плюете 4S e машина. Да не говорим за 5-цата, която се надявам да излезе на есен, която ще има процесор като на iPad 3, който процесор бие PS Vita по производителност в игрите.

Ако не iPhone, изчакай Galaxy III. Quad core на 1.4 ще рулира.

Прав си.
iPhone също е много удобен телефон и за бизнес, общо взето за всичко заради мнoгoто си applications B app world.
iPhonе 4С също има Siri, което го прави уникален сред другите телефони.

Камерата му също е много добра.
Любители на фотография могат да се радват на приложения като instagram достъпни само за android и iOS потребители.

cheburashka
05-07-2012, 22:42
ох, не знам, нещо не ме кефят много тия айфони.......

JungleJaguar
05-08-2012, 08:24
Мани тез Айфони.
Изчакай за Самсунг Галакси S3.Ше избиеш рибата с него.

Друг вариант е Самсунг Галакси Nоtе.
Да,малко на таблет бие,но е уникална машина със супермного възможности.
Ако не,НТС Оnе Х също е много як телефон,ама помисли за Галакси S3.

cheburashka
05-08-2012, 22:26
тия самсунЗи не ми Аресват

JungleJaguar
05-09-2012, 11:12
Самсунг и на мен преди години ми бяха свръхпротивни.Но в момента това е абсолютна топ марка,правеща върхови модели,които изпреварват почти всички останали и ако има марка,която да си съперничи със "недостижимия" Айфон,тва са топ моделите на Самсунг и НТС.

Ми взимай НТС-то и си готова.Доста добра машина е.

sasha_lopez
09-07-2012, 21:25
HTC !!! според мен :)

black pearl
09-07-2012, 21:32
Аз си чакам Samsung Galaxy S3 за Коледа , иначе съм се влюбила в Iphone ама реших самсунга дз що :D

Djudjinku
10-07-2012, 09:57
АЗ трябва да си взема изпита по немски , който е на 20 декември и тогава чакам Самсунг с3 , направо съм влюбена в него !!!!!!!!11

mlakniwe
10-07-2012, 10:00
Само Андроид признавам

h323
10-07-2012, 12:04
Ябълкарите са силно религиозни. И консерви 250гр. боб да пуснат по $99.95 вЕрващите ще си поръчат предварително, "щото е много cool и лично Стив преживе е опитал боба и е казал, че това е бъдещето". По същество - всеки си има глава на раменете да прави избор. Apple манията си е 95% маркетинг. Android телефоните от висок клас според мен са много по-добра сделка. Но пък, ако НЕпритежаването на играчка с лепенка на ябълка ще разстрои психически някой - по-добре да се погрижи за здравето си. Имал съм три модела iPhone и доста андроиди. От 2 години не си купувам нищо епълско. В момента около 6 месеца съм с HTC One X. Предпочитам да си давам парите за функционалност и производителност, не за маркетинговите харчове на някой, които ги харчи за да внушава на паството си, че са специални, защото му дават парите си ;) Всяка прилика с традиционните религиозни секти е случайна :)