PDA

View Full Version : Въпрос относно една добавка,по какъв начин да се оттърва от нея? ;DDD



UNITED2
05-01-2012, 15:01
Здравейте момчета!
Абе да ви питам,тук в нас имам една добавка SUPERMASS2100 от BIOGAME с вкус на банан :DDDDD (Егати,т'ва дори няма значение) и си седи така от доста време,даже не знам защо я купих.. та въпроса ми е,ако я пия ще надебелея ли от това?Ясно ми е,че е SUPER-MASS,обаче не разбирам дали се предполага,че ще ми нараснат мускулите или ще кача килограми и ще изглеждам дебел(отново)? (Естествено,че успоредно с пиенето на добавката,ще тренирам... )
Малко тъпо зададох въпроса,но се надявам да сте ме разбрали.. ако мислите,че от това няма да надебелея да го взема за 5-6 дни,и без това 500 грама за толкова ще ми стигнат,но ако има и най-малката вероятност да надебелея ми кажете за да го изсипя в коша..
Благодаря!

awerw
05-01-2012, 15:36
Щом не е SUPER-FAT го пий............

DownloadVirus
05-01-2012, 15:46
Марката е фейл
Гейнърът е фейл
Изпий го и не си вземай повече..Резултат няма да видиш само от няколко кг захар ,гарантирам ти....

UNITED2
05-01-2012, 15:58
Не звучи добре,по-добре да го предложа на някой друг.. аз ще си набавям протеини от храна и т'ва е!
И без т'ва тоя гейнер има повече въглени от колкото протеини.Това ме притеснява :\\\\ Най-големият ми страх е да не стана пак предишното прасе,не го искам.. :DDDDD
Благодаря ви за отговорите!