PDA

View Full Version : Английска диета..



lolipop_girl_34
05-01-2012, 16:41
Искам да попитам дали някой е спазвал тази диета и какви резултати е постигнал, ако я е спазвал

Диетата е с продължителност 20 дни. Важно е да следвате последователността и да изключите от менюто си захарта, солта и алкохола.

Последователност: 2 "гладни" дни - 2 белтъчни дни - 2 зеленчукови дни - 2 "гладни" дни и т.н.


След изпълнението на диетата може да преминете към нормален режим на хранене, но в продължение на 10 дни се стремете да консумирате по 250г извара за задържане на резултата.

ГЛАДЕН ДЕН

1л прясно мляко
1 домат (или 1 чаша доматен сок“
150г черен хляб

БЕЛТЪЧЕН ДЕН

Закуска: 1 чаша кафе, 1 филия черен хляб, 1/2 лъжица краве масло, 1/2 лъжица мед
Обяд: 1 чаша месен бульон, 50г варено месо, 2 с.л. грах, 1 филия черен хляб
Следобедна закуска: 1 чаша прясно мляко
Вечеря: 1 чаша кисело мляко, 50г шунка (или 2 сварени яйца)

ЗЕЛЕНЧУКОВ ДЕН

Закуска: 2 ябълки или 1 портокал
Обяд: 1 чаша зеленчуков бульон, 200г задушени зеленчуци, 1 филия черен хляб
Следобедна закуска: 1 чаша кисело мляко
Вечеря: 150г зелена салата, 1 чаша зелен чай

ето това представлява диета

FuCKkK13
05-01-2012, 16:47
мен ми звучи като гладуване,но аз като цяло съм си против диетите де.. и все пак ще ти препоръчам някоя по-дълга диета и по как да кажа.. нормална,защото за мен това си е гладуване..още повече,че мн килограми за кратко време не е хубаво да се свалят.. това е моето мнение,но все пак да се включат и по-компетентните по въпроса :)

lolipop_girl_34
05-01-2012, 16:53
аз не искам да я спазвам аз си свалих наскоро 8-9кг повече не ми трябва да свалям, но ми е интересно какъв резултат може да се постигне с тази диета, а и на мен ми се струва,че е голям глад :D

FuCKkK13
05-01-2012, 16:55
предполагам сваляне на вода само.. и то резки килограми + целулит.. друг ефект едва ли ще има.. от 20 дневна диета и то такава не знам какво друго може да се очаква... естествено не съм много запозната,но все пак...

lqlq89
05-01-2012, 16:57
+1
Точно така