PDA

View Full Version : Ще кача ли след НВД



waller12345
05-01-2012, 19:35
Интересно ми е, как ще ми се отрази, когато спра НВД режима. Сега, когато съм на НВД - приемам по 65-70 въгл. на ден(г/д 1 гр. за телесно тегло) и когато спра диетата въглехидратите сигурно ще ми скочат двойно, може и повече(НЕ, ЧЕ ЩЕ ЯМ КАТО ПРАСЕ) (ВИНАГИ ЩЕ СИ ВНИМАМ С ХРАНАТА И КГ-тата ще се следят постоянно)... Ще кача ли веднага някакви килограми или ще си остана на тези след режима(така четох, че няма да се променят кг-тата)? Или просто за енергия ще изразходвам въглехидрати, вместо мазнини(както става при режима) и няма да мръдна на горе по кг-тата(при внимаване разбира се)?

DownloadVirus? :D

Chacho
05-01-2012, 19:38
Зависи колко време си бил на НВД, колко строго, колко време ще преминаваш на друг режим и на какъв, колко ще тренираш, т.н. Ако искаш да си запазиш килограмите и направиш всичко плавно, ще ти се получи.

waller12345
05-01-2012, 19:43
След седмица ми става 1 месец, откакто я правя... Свалих 1-2 кг. и съм доволен. Леко по леко ще качвам храната - например при режима ям макс. 2 филийки(ПЪЛНОЗЪРНЕСТ хляб), а когато спра ще ям например 4 макс... И т.н.

Chacho
05-01-2012, 19:45
Ми то не е до бройка, а както си го усетиш. Въпросът е да си имал достатъчно време да се пригодиш, за да не ти се е отразило стресово. Времето ще покаже, 1 месец не е кой знае колко време, но пък 1-2кг показват, че може би си я спазвал като хората.

waller12345
05-02-2012, 18:38
Ми целта ми беше именно да намаля подкожните мазнини на корема и бедрата - еми доволен съм, тъй като вече на корема ми се показват леко плочки, а бедрата не са толкова големи, както преди, но все още има за махане... Е, те вече да се махат с внимаване на храната... Няма да мога да продължа режима, тъй като излиза доста скъпо и 1 месец ми е достатъчно - все пак съм доволен... Днес се мерих на кантара и точно 2,5 кг. разлика има, откак я започнах. Имам още 1 седмица и сигурно ще чукна 3 кг. за месец, което си е достатъчно, защото знам че до 5 кг. е здравословно

Chacho
05-04-2012, 15:32
Не спирай с кардиото след диетата.

DownloadVirus
05-04-2012, 21:44
Би трябвало като спреш НВД-то да качиш някое друго килце,нормално е като минеш в основен,но зависи до каква степен си изхвърлил водата .. С тая вода на ден аз качвам и свалям по 2 кг....Че кво ми говориш като го спреш напълно :D
Иначе ако можеш покачвай всеки ден с малко въглените като спреш,а не днес 50-60 утре 250-300
А 120-130 въглехидрати ще са ти малко предполагам дори за РБД,но ако си склонен към омазняване (ендоморф с широка талия и тн) може да ги орежеш,ама не чак толкова.

waller12345
05-05-2012, 10:31
Ми ще си следя кг-тата и ще си правя тренировки(бягане и упражнения вкъщи) и така... Па, ще видим

Все пак, както казах, когато спра няма да ям като някаква свиня и пак ще си внимавам, но ще си ям от всичко по-малко...

В момента ужасно много ми се яде - спагети, боб, ориз, някакво сладко... ама ще потърпя още 5 дена и после по-малко, по-малко ще се яде от всичко :D:D

Жалко, че нямам и аз бърз метаболизъм - да ям всичко и да не качвам, ама няма... Трябва постоянно да внимавам :)