PDA

View Full Version : Малък въпрос



danielzafirov
05-02-2012, 15:12
Косата ми е суха и гъста. Има ли шампоан, гел или все нещо което да ми омекоти косата. Някак много е досадно. Аз както искам да я пускам дълга и е гадна и чуплива незнам направо. А и другото забелязал съм, че косата ми е гъста. В фризьорския салон като ме подстригваха ме правиха с някаква ножица дето скуби и била за премахване на гъстотата. Има ли шанс ако зема тази ножица да се направя на нищо?
П.С:момче съм :)

msdattt
05-02-2012, 15:19
100% ще се направиш на нищо ;) просто отиди в някой фризьорски салон и ги помоли да ти препоръчат нещо за косата, няма да ти откажат :)

danielzafirov
05-02-2012, 15:36
Мерси за отговора, но аз ходих на фризьор и той ми препоръча някакви боклуци и файда няма от тях.. Косата пак стърчи на всички посоки и е отврат.. само за да ми махне сгъстението може да отида, затова питам тук.

msdattt
05-02-2012, 15:38
Еми не знамм :? Според менн през бая боклуци трябва да мине човек преди да уцели каквото му трябва и по-важното: да има ефект ;)

msdattt
05-02-2012, 15:41
ААА междувременно косата ти ще е вече толкова изтощена от неуспешни опити, че вече няма да имаш и сгъстение .. . примерно :D

danielzafirov
05-02-2012, 15:47
Ай дано да намеря нещо подходящо, че да не ставам плешив на младини ;d

3oPuTy
05-02-2012, 16:21
На пазара има толкова много серии за суха коса ... Това,че не пише "for men" не означава,че не можете и вие да ги ползвате.А що се отнася до филирането (това с ножицата,която те скубе :D) - по-добре не се мъчи сам,защото на нищо няма да приличаш после.

пAteNцЕ
05-02-2012, 16:24
тази ножица къде са те клъцкали е за филиране....не ти трябва такава
има голямо разнообразие на пазара от продукти
а и радвай се докато ти е гъста косата че после ще оредее :cool:
по-добре да ти е така отколкото неква скапана рядка и мазна нали?