PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми !



dafinka57
05-02-2012, 16:45
Ами моят проблем е че преди близо седмица с приятелят ми бяхме заедно аз съм девствена той обаче си вкара пръстите в моята вагина така и така не се стигна до секс но това не ми е проблема . Проблема настъпи вечерта на същия ден когато започнаха ужасни болки в слабинити и ниско в коримната област . Същите болки изпитвах когато той си пъхаше пръстите . МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА НЕТОЧНИТЕ ИЗРАЗИ !!!!

hralupa
05-02-2012, 16:49
Защо не му каза да спре при положение, че не ти е било комфортно?

Каква е честотата на тези "ужасни" болки? Проявяват ли се при движение?

dafinka57
05-02-2012, 16:54
Да при движение просто има в моменти в които немога да продължа да вървя . Болката се появи когато станаха пръстите 3 . И му казах и затова не се случи нищо .

hralupa
05-02-2012, 17:08
Стимулирането на половите органи е деликатен вид дейност и е препоръчително да бъде практикувана с внимание, нежност и лубрикант. Особено ако към инструментите на удоволствието прибавим пръсти (включително свити в юмрук), вибратори и всякакъв вид нетрадиционни, задоволяващи плътското желание прибори.

В твоя случай най-вероятно става дума за разстягане на вагиналния отвор, имайки предвид девствеността ти и, вероятно, дърводелските умения на твоя приятел.

Защо не отидеш на гинеколог?

dafinka57
05-02-2012, 17:19
Приятеля ми няма вина аз бях много притеснена нормално и наистина бях се стегнала цялата след това взех да треперя супер много от страх да мислех за гинеколог и ако това неотшуми до ден-два смятам да посетя гинеколог защото се притеснявам наистина много .

hralupa
05-02-2012, 17:28
Голяма част от заболяванията и болките се контролират и отприщват от главната навигационна система, позната ти още като мозък. Ако не се настроиш позитивно спрямо случващото се около теб, има голяма вероятност да си навлечеш ненужни грижи и притеснения, които впоследствие могат да прерастнат и във физически дискомфорт. Ако те тресе чак толкова те съветвам още утре да посетиш гинекологичния кабинет.

Успех и знай, че няма нищо страшно в опознаването на собственото ти тяло :).

nekuffff
05-02-2012, 17:41
Защо всеки прибягва към пръсти,не е ли по-добре отварянето да е с пениис,по-качествено е,а болката е по-малка :Х

dafinka57
05-02-2012, 17:57
Ами сигурно е от нагласата мен ме е страх не от това че ще го направя а че ще се изложа

hralupa
05-02-2012, 18:14
Ами сигурно е от нагласата мен ме е страх не от това че ще го направя а че ще се изложа

Дафнике, моме, страхът от излагация при секс е рожба на малоумните обществени разбирания за хорските взаимоотношенията от интимно ниво. На 15 години си и единственото, за което трябва да се тревожиш е поддържането на добра лична хигиена. Нищо повече. Не се влияй от глупостите на простолюдието :).

dafinka57
05-02-2012, 18:23
Много ти благодаря за съветите смятам да бъда с този човек по този начин защото сме заедно от 3 месеца и той до сега не ми е намеквал но го разбирам той е на 18 и нормално е да иска секс

anonymous708973
05-02-2012, 19:50
3 мъжки пръста са много, а болката е продължителна. Пробвайте с пениса му, ще стане по-бързо :)

DragonLady
05-02-2012, 19:54
3 мъжки пръста са много, а болката е продължителна. Пробвайте с пениса му, ще стане по-бързо :)

По мое време се отваряхме с пениси, сега модата се сменила май - с пръсти ... Ей това младото поколение не спира да ме изненадва .....
пс: ако и след като го направите не отмине болката отивай на лекар.