PDA

View Full Version : Вярно ли е, че ...



AilinBaby
05-02-2012, 18:33
Вярно ли е, че когато тичаш по-лесно се свалят килограми, когато си увиеш проблемните зони с фолио ?
И за тичането - полезно ли е да се тича всеки ден и по колко време ? .. и попринцип, когато тичаш сваля ли се вътрешната страна на бедрото ?

besso
05-02-2012, 19:37
Отговарям ти само щото си хубава <3 :D Като се увиеш с фолио се потиш повече, което няма много общо с изгарянето на мазнините, освен, че повишава температурата на зоната. Сваленото е вода а не мазнина. А когато тичаш и сваляш мазнини се сваля от цялото тяло, не само от една зона или около тренирания мускул. Просто от някои места се сваля най-трудно, при всеки чувек е различно - най-често са дупе, корем, бедра. Но само от тичане не става, трябва да се внимава и с храненето.

DisappointedDreamer
05-02-2012, 19:50
Отговарям ти само щото си хубава <3 :D

Само дет профилната и снимка е на друго момиче.

Anonys
05-02-2012, 19:54
Това за фолиото ми се вижда малко странно, защото то само затопля мястото и повече се потиш, но тази пот не е от самосебе си, а изкуствена. Тичането е най-добрият начин за сваляне на килограми. Започни първо с бягане - 30 минути. После ги увеличи на 1 час с 1 или 2 почивки. Никога не се претоварвай ! Трябва да практикуваш аеробни упражнения (в интернет има доста клипчета за 5-10 минутни тренировки); каране на колело на 12 скорост или 18 (оформя мускулите на бедрата), клякане с отскок (но наистина да го правиш както трябва) - започни с 50 на ден и увеличавай с 10 всеки ден. Купи си едно въже за вкъщи (ако не е хубаво времето, да скачаш на него) и скачай, докато бедрата започват да ти се схващат. Всеки ден увеличавай скоците с 10 (също не се претоварвай, колкото можеш - толкова). Яж пълнозърнест - черен хляб и забрави за всякакви превози (таксита, автобуси, коли) ! Успех :)

AilinBaby
05-03-2012, 11:24
Само дет профилната и снимка е на друго момиче.

хаха споко да е друго, честно казано ми е все тая кво мисли някъв си/няква си :Д .. ии мерси :)

AilinBaby
05-03-2012, 11:25
Това за фолиото ми се вижда малко странно, защото то само затопля мястото и повече се потиш, но тази пот не е от самосебе си, а изкуствена. Тичането е най-добрият начин за сваляне на килограми. Започни първо с бягане - 30 минути. После ги увеличи на 1 час с 1 или 2 почивки. Никога не се претоварвай ! Трябва да практикуваш аеробни упражнения (в интернет има доста клипчета за 5-10 минутни тренировки); каране на колело на 12 скорост или 18 (оформя мускулите на бедрата), клякане с отскок (но наистина да го правиш както трябва) - започни с 50 на ден и увеличавай с 10 всеки ден. Купи си едно въже за вкъщи (ако не е хубаво времето, да скачаш на него) и скачай, докато бедрата започват да ти се схващат. Всеки ден увеличавай скоците с 10 (също не се претоварвай, колкото можеш - толкова). Яж пълнозърнест - черен хляб и забрави за всякакви превози (таксита, автобуси, коли) ! Успех :)

ще пробвам, мерсии :)

Anonys
05-03-2012, 14:43
Няма проблем. Ако искаш някакви други съвети, пиши :)

DisappointedDreamer
05-03-2012, 15:03
хаха споко да е друго, честно казано ми е все тая кво мисли някъв си/няква си :Д .. ии мерси :)

Познавам момичето на снимката. Тя тук профил няма.

AilinBaby
05-03-2012, 17:16
то честно казано ''всеки'' ме познава, с една подробност-аз не знам това :)

aleto_1124
06-01-2012, 21:22
ами да спортуваш е много полезно така не само сваляш килограми а и правиш нещо добро за здравето си