PDA

View Full Version : ПОМОЩ за NOKIA!!! Спешно!!



kinkygirl
05-03-2012, 08:15
Здравейте! :) Пиша тук със следния проблем..Имам Нокиа N97mini oт декември миналата година.Преди имах на телефона си някакви приложения от Ovi store и също нямах проблеми (чух че обичайно от там идвали) ..Досега нямах оплаквания,но се оказа че батерията ми е била фалшива и затова си закупих нова.Снощи по заръка ми казаха да го оставя 12 часа аз го оставих дори 24..проблемът е че когато е пуснат в зарядното онази лампичка отстрани не свети а изведнъж ми светва нокиа на бял фон и до там..пробвах всички методи да го рестартирам и с зарядно и без и не тръгва..Възможно ли е проблема да е от телефона ?? ..ще се радвам да споделите мнение и мерси предварително :)) П.С : четох за много подобни проблеми.. Изкажете и мнение за тези модели моля! :)

blahblaah
05-03-2012, 08:37
пробвай със старата батерия за да знаеш дали е от телефона или от нея

kinkygirl
05-03-2012, 16:35
starata otdavna e sdala bagaja..daje e reciklirana veche :D no mi stana qsno che shtom s novata pravi problem shte go nosq utre..nqkoi ako ima predpolojeniq da kazva..

fr3ak
05-03-2012, 17:12
еми първо трябваше да използваш новата батерия докато не падне
и после да го зареждаш 12 часа, а не 24 :)
според мен може дна си си изгорила тела или най- вероятно е от батерията

kinkygirl
05-03-2012, 20:01
еми първо трябваше да използваш новата батерия докато не падне
и после да го зареждаш 12 часа, а не 24 :)
според мен може дна си си изгорила тела или най- вероятно е от батерията

Как да я използвам като я слагам за 1ви път да зарежда и показва само логото на нокиа,отделно като натискам копчето за включване не работи..явно от там идва проблема.. но все пак мерси за отговора :)

kinkygirl
05-03-2012, 20:02
утре ще я нося да я видят.. :)