PDA

View Full Version : Редно ли е според вас?



just-girl
05-03-2012, 11:28
Редно ли е да правиш секс с брата на най-добрата си приятелка според вас? И, ако да бихте ли и казали или не? Обосновете се.

Благодаря предварително. :)

NomNomNom
05-03-2012, 11:46
Зашо да не е редно, и за какво да давам обосновка, никой не може да ми казва с кого да спя и с кого да не спя.
За какво да не е редно, да не би най-добрата приятелка да си го иска само за нея, да я чука по братски, и т.н.
Едното просто няма нищо общо с другото.
Едното е приятелката ти, другото е брат й, не са женени, а ако приятелката ти се сърди, то тя тайно иска той да я чука, ама не си признава.

toad
05-03-2012, 11:49
Редно е разбира се , а ако може и с всичките му приятели ще е още по-добре ;)

cyclops
05-03-2012, 12:32
Защо да не е редно? Не виждам нищо нередно.

marilyn
05-03-2012, 13:25
Що да не е редно?

anonymous708973
05-03-2012, 16:52
да я чука по братски, и т.н.


:D :D :D

Абе, има го момента с неудобството пред най-добрата приятелка и че не можеш да й разкажеш колко е перфектен в леглото приятелят ти, щото й е брат, ама... чак пък да не е редно. Не е баща й все пак.

SisiStrange
05-03-2012, 17:14
:D :D :D

Абе, има го момента с неудобството пред най-добрата приятелка и че не можеш да й разкажеш колко е перфектен в леглото приятелят ти, щото й е брат, ама... чак пък да не е редно. Не е баща й все пак.

Това си помислих и аз. :D Но иначе и аз не мисля, че е нередно.

AliceSw
05-03-2012, 18:22
Не намирам никаква причина за нещо...като не ти е удобно да говориш за секса с някого, не е и толкова...все тая дали ще е брат или близък приятел /при изключени опции за симпатии при приятели/

bloodyF
05-03-2012, 18:29
неудобно ще ти е да говориш после с приятелката ти, защото й е брат все пак, но нередно-не

fifinkathefreak
05-03-2012, 19:13
Ти само веднъж ли смяташ да спиш с него? Това ще нарани ли чувствата му?
Защото ако е така и са близки със сестра си,това може да навреди на приятелството ви...

msdattt
05-03-2012, 19:25
Според мен, ако не намерите за важно и ако не си личи, че има нещо между вас пред другите (или поне пред нея) можее да й спестите подробностите :D няма да й е приятно да знае, че сте се чукали на дивана във всекидневната им .. примерно :D
Но няма нищо нередно.. виж.. ако ти му беше сестра и излиза, че се чукаш с брат си щеше да е притеснително :D уверии се, че не си осиновена и по някаква случайност не ти е брат, ако ее така.. ее.. имам новина: децата ви ще са изродчета :D :D ;)

shmatarok
05-03-2012, 19:29
Едното е приятелката ти, другото е брат й, не са женени, а ако приятелката ти се сърди, то тя тайно иска той да я чука, ама не си признава.

8-) 8-)

Нищо нередно няма, вече друг е въпросът дали ти ще можеш да я гледаш в очите после. ;)

msdattt
05-03-2012, 19:34
Aбеее да.. няма да може да я гледа в очите, голяма пък работа.. да си се люшкат хората, то за здраве! :D

DragonLady
05-03-2012, 19:52
Зашо да не е редно, и за какво да давам обосновка, никой не може да ми казва с кого да спя и с кого да не спя.
За какво да не е редно, да не би най-добрата приятелка да си го иска само за нея, да я чука по братски, и т.н.
Едното просто няма нищо общо с другото.
Едното е приятелката ти, другото е брат й, не са женени, а ако приятелката ти се сърди, то тя тайно иска той да я чука, ама не си признава.

+1
После може да ти е малко спечено пред нея, но всичко си има последици.

IseeDEADbodies
05-03-2012, 19:59
Кое ти пречи ? Образованието или възпитанието :lol: ?

therichbitch
05-03-2012, 20:08
Била съм с брата на близка приятелка и дори след като се разделихме с него, с нея си останахме в добри отношения, така че не виждам причина да го криеш от нея. Няма да й стане адски приятно, това е ясно, има така наречена сестринска/съответно братска ревност (няма нищо общо с плътски желания да те чука брат ти/сестра ти), но това ще е съвсем за кратко.

DarkTemplar
05-04-2012, 05:33
Редно е разбира се, даже има цяла такава поредица - My sister's hot friend. ;)

Дано приятелката ти няма няколко братя, че трудно ще им смогваш. 8-)

xoxi
05-04-2012, 06:10
Няма нищо нередно да спиш с брата на най-добрата си приятелка. А това дали ще й кажеш или не, зависи от отношениято между теб и нея и между нея и брат й.
Моята приятелка непрекъснато ми разказва за приятелките на брат си. Той не крие почти нищо от нея, нито пък неговите приятелки й спестяват нещо. Имам предвид, че е запозната до някаква степен с уменията на брат си в и извън леглото и не бих се притеснявала да говоря за това с нея.

just-girl
05-04-2012, 20:33
Да, прави сте като се замисля. А иначе той много и разказва за интимния си живот, но мислите ли, че ще е удобно да говоря с нея на тази тема или той да говори с нея на тази тема, след като аз съм и много добра приятелка, а той и е брат.

Chacho
05-04-2012, 20:45
Ми както ти идва. Мини го веднъж и после като я видиш, пробвай с "А пък на брат ти хуя..." Ако се смръщи, обърни темата на детелинизация на поляните.

SmilezZz
05-04-2012, 20:50
Не виждам нищо нередно в това. Напълно нормално си е. Това, че е брат на най-добрата ми приятелка не означава нищо, щом и двамата с него го искаме.

iwwo_
05-04-2012, 21:14
Не отказвам !

Gerch
05-05-2012, 19:45
ООо МиЛиЧкА Не сИ ЕдИнСтВеНа аЗ СуЩо сУм гО ПрАвИЛа тВа нЕщО нЕ Е НеРеДнО ТаКа чЕ БиЧи сИ АиЛяКа И Да нЕ Ти пУка

georgi.anev3
05-09-2012, 13:11
Редно е разбира се , а ако може и с всичките му приятели ще е още по-добре

MaLkaTa_LaDy
05-09-2012, 13:15
Нищо нередно не виждам. А щом ми е най-добра приятелка всичко ще и споделя. Големи хора сме, няма от какво да се срамуваме...

Bulgarina681
05-09-2012, 22:16
Е*ете се бе ..