PDA

View Full Version : Проблем с изтегляне на пари



maistorluk
05-03-2012, 18:16
Може тая тема да не е за тука ама не знам къде другаде да я публикувам така ще се спра на този раздел. Та от няколко месеца "работя" в няколко PTC сайтове и стана време да изтегля спечеленото но тука идва друг проблем. Регистрирах се се PayPal но не знам каква карта да си направя за да мога да използвам парите си. Предпочитам кредитна карта защото ми се налага да плащам с такава, та коя е най-сигурната банка в България за тази работа. Друг въпрос който ми е интересен мога ли да тегля директно долари от банкомата или какво?

Sh@d0w
05-03-2012, 18:48
Отвори си сметка в някоя банка, и си изкарай дебитна карта Visa Electron. След като си я добавиш в пейпал акаунта, можеш да си прехвърлиш парите на нея.

Банки няма да казвам, да не правя реклама.

MaGuSs
05-03-2012, 18:53
Visa и Mastercard няма разлика. Аз имам дебитна на Master и ми върши добра работа. Ако си под 18 отиваш с родител да ти отворят сметка.

maistorluk
05-03-2012, 18:59
Това ми стана ясно за Визата защото погледнах някои работи в гугъл но това с тегленето не долари малко не ми е ясно. Вярно ли е че курсовете били някакви бъгави в смисъл ако примерно долара върви 1,7 на валутния пазар в банката да речем ще е 1,2-3 и също май имало някакви комисионни поне аз така разбрах но като не съм навътре с нещата не мога да кажа със сигурност затова питам тук.

maistorluk
05-03-2012, 19:58
Разбрах долу горе каквото ми трябваше. Мерси за бързите отговори. Ще трябва да говоря с нашите защото все пак те взимат решението дали ще ми я направят. Само не разбрах малко е тъп въпроса но може ли с кредитна карта да се тегли от банкомат примерно ако потрябва някой лев в брои?

maistorluk
05-04-2012, 11:54
Шанса да те одобрят тебе за такава е минимален, но пък се пробвай ей така между другото докато си чакаш договора.
С дебитната можеш да правиш същото, само дето няма да можеш да взимаш "някой лев назаем"

За каква карта е минимален шанса? За кредитна от която мога да тегля от банкомат ли? И във какъв смисъл "някой лев назаем"?

TheBeliever
05-04-2012, 14:00
За да ти издадат кредитна карта трябва да имаш доказан месечен доход, за да можеш да си погасяваш вноските по кредитите. Без такъв няма да те одобрят и няма да ти издадат кредитна карта.