PDA

View Full Version : помощ



anonimen123456789
05-03-2012, 17:57
Така скоро наближава рождения ми ден искам от наще ПСП но те не искат да ми купят , предлагат ми айфон, нов лаптоп и тем подобни за мен ненужни глезотии но не искат да ми купят това което искам (псп-300 лв , айфон 1200лв) . Как да ги убедя да ми купят ПСП и защо според вас не искат понеже като ги питам ми отговарят ами защото така

bloodyF
05-03-2012, 19:17
питай ги защо така и ги тормози докато не ти кажат.. 8-)

-meGusta-
05-03-2012, 19:27
Може би не искат да се зомбираш и да играеш цял ден на ПСП-то...макар,че малко няма логика да ги предлагат Iphone..абе като ти предлагат вземай,ще го преживееш ПСП-то.Пък ако ти е толкова важно искай вместо подарък пари и сам/а си купи :D

msdattt
05-03-2012, 19:32
Пък ако ти е толкова важно искай вместо подарък пари и сам/а си купи :D

Ето това е по-мъдрия вариант, остави ги да се чудят защо така спря да ги тормозиш и просто поискай в този случай пари, щом не искат да ти купят и ги остави да видиш колко време ще им трябва, че да се усетят :D

anonimen123456789
05-03-2012, 19:37
Няма да ми дадът аз айфон не искам игрите са откровено тъпи имам си добър телефон за песни а пък си нося нетбука (от тия дет ги даваха мтел) за нет но много ми се ще в час по музика или рисуване да си цъкам и май наистина не искат да се зомбирам идеи как да ги склоня имам само 6 и 5 ма.а му стара и пак не искат

msdattt
05-03-2012, 19:38
На колко си?? :?

anonimen123456789
05-03-2012, 19:40
14 и любимото ми занимание вкъщи поради липса на приятели е да режа глави , да стрелям да бия зомбита и т.н

msdattt
05-03-2012, 19:46
Не знам, ама те съветвам вместо да се затрупваш с толкова много ненужна техника да спретнеш един хубав купон, да те видят в добра светлина, да видиш кой ще го оцени, да си намериш приятели и единственото, което да ти трябва да е музика, танци и забава ;) Не виртуални, да уточня :? Стегни се, вземи се в ръце и порасни малко, знам, че за някои момчета е по-трудно, но по-добре сега, защото после може да бъде късно ;)

anonimen123456789
05-03-2012, 19:52
Благодаря за съвета , но в всеки клас и училище има разлчини типове хора аз от задръстените , срамежлив съм затворен , дебел 108 кила изкарвам само 6 и 5 поради което ме мислят за зубрач зле съм във спорта нормално е другите да не искат да общуват с мен едно здрасти е все едно са настъпили изпражнения

Anonys
05-03-2012, 20:04
Може би не искат да ти купят, защото си дебел (без извинение), искаш да отслабнеш, но си мързел ! КАЗАХ ти, че сам ако не искаш да си помогнеш, никой няма да ти помогне ! Дадох ти съвет, подкрепих те, опитах се да те нахъсам да започнеш да отслабваш, а ти по цял ден ми висиш тук ?
Какво да кажа повече..

msdattt
05-03-2012, 20:20
Предал си се .. :? Да не мислиш, че всичко се подарява? :( Дебел си - диети и яко блъскане във фитнеса, упоритост и ще успееш, ако сам го поискаш, след като отслабнеш не само, че ще се чувстваш по-добре, но и много неща ще си дойдат на мястото.. няма да стане ако по цял ден висиш сам вкъщи и играеш на разни игри, докато не се зомбираш напълно :( Ако искаш да си от самотните, комплексирани, с коремче, плешиви мазни мъже след 20-30 години.. ок, продължавай, изборът е твой ;) Не че няма да си намериш някой като тебе, но.. трябва ли да си такъв? :?

draid
05-03-2012, 20:33
Ти да не си мислиш, че дебелите не могат да имат приятели. На момчетата не им пука как изглежда приятеля им. Зарежи тия глупости с висенето в къщи и се стегни малко.

Clown
05-03-2012, 20:54
Съгласен съм с Anonys , аз ако съм на вашите никога няма да ти купя ПСП поне не на тази възраст . Не си пропилявай най-хубавите години в глупави игри намери си приятели и се наслаждавай на детството си . :)

Всичко беше по-хубаво когато ги нямаше компютрите .

SmilezZz
05-05-2012, 14:38
Казаха ти вече защо - не искат да се зомбираш и нон-стоп да си играеш на ПСП-то. Пък и ти предлагат много добри подаръци, ще преживееш ПСП'то.