PDA

View Full Version : най-измъчващата тема за ненадарените момичета :(



libsanie
05-03-2012, 19:54
Знам, че такива теми са били публикувани безброй пъти, но исках да го обсъдя с някой.
Значи мисля, че сте се досетили, че за гърдите става въпрос...смятам, че ако някое момиче с такъв подобен проблем (бавно развитие на гърдите) , на което обаче вече са му пораснали, ще може да каже по някакъв начин какво е променила в начина си на хранене примерно или нещо такова, за да разберем как горе-долу да се храним, че най-накрая да почнат да ни растат и на нас женските части ;с (естествено някой ще кажат, че всичко е с времето, ама замислете се как така изведнъж да почнат да ти растат ;о) според много хора всичко това зависи от храната, а всеки човек различно се храни и предполагам от там идват тия различия при растежа...естествено е и наследствено, където нищо не може да се направи...и все пак, ако някой знае по някакъв начин как да си увелича нивото на естроген, моля да пише.
малко объркано стана, ама който може да го разбере, моля да пише ;дд
п.с. на 15 и половина, от 12 годишна ми растат и са горе-долу 3 пръста ... трагедия... ;((((((

PLEYGIRL
05-03-2012, 20:00
Размера на гърдите не е чак толкова важен ... не се притеснявай толкова... ще ти пораснат не бързай ти си още дете и то на 15 ... не се мисли за жена ти си дете.. момиче в пубертет....
Пий боза моме и си ги мачкай ... после ще си говорим.. а за естрогена освен с някакви медикаменти друго не знам..

Anonys
05-03-2012, 20:01
Ами не съм ти чел темата, но разбрах, че става въпрос за гърди.. Повечето момичета от моя клас нямат гърди, така че не се притеснявай :) Ще ти пораснат до година, година и нещо :D Преди време се шегувахме, че имам по-големи гърди от някои момичета, но знам как се чувствате :) Споко, ще ти пораснат :!:

draid
05-03-2012, 21:26
Когато е писано ще пораснат, не може да се месиш в природата. Да не мислиш, че това е някакво растение да го ториш и да расте 5 пъти по бързо.

reperw
05-04-2012, 07:53
ако майкати има цици и ти ще имаш цици споко.Пък и има силикон в краен случей.. една от моя клас е на 18 и аз имам го големи цици от нейните... :Х ( не не съм дебел :D тренирам )

DisappointedDreamer
05-04-2012, 08:19
ако майкати има цици и ти ще имаш цици споко.

Глупости на търкалета. Майка ми е с големи цици, аз не съм. Я ми обясни това тогава?
Тц.

Авторке, престани да се комплексираш. Нали имаш нещо, не си плоска като дъска. Пък и никой мъж няма да те върне заради гърдите ти. Тренирай, извай едни хубави дупе, крака и корем и няма да имаш проблеми. Пък циците ти ги остави да растат. Ако растат - супер, ако не растат повече - е к'во толкоз, да не би да трябва да си теглиш куршума тогава?

venito_1999
05-29-2012, 14:54
Аз съм на 13-14 години и имам гарди , а моята приятелка е на 15-16 и миналата година и бяха по малки от моите и тя все казваше че е неразвита и че не е нормална. Но тази година гърдите са и сравнително по голями от моите. Такаче ти все още си в побертета и ще настапят много промени в тялото ти и изван него. :)) несе отчаиваи

DisappointedDreamer
05-29-2012, 15:16
гЪрди
така че

Пишете правилно, бе.

amnessia
05-29-2012, 18:16
И защо ти е толкова голям комплекс , че имаш малки гърди? Ти си още на 15 има още много да ти растат.И аз нямам големи гърди , ама изобщо не ми пука дори да гледам и по - малки от мен с големи гърди..Който си има си го има.Който ме харесва ще ме хареса и с малки гърди :)

rusoto_baby_f
05-31-2012, 00:34
ако майкати има цици и ти ще имаш цици споко.
пълни глупости..И майка ми и баба ми имат големи гърди..а моите така и не пораснаха.Пробвала съм толкова много неща - бира, пиех с литри боза на ден, чай от хмел, който не стига, че не помага ами е ужасен, масажи и какво ли още не.
Всичко си е до ген.Имам приятелка която също нямаше гърди, когато забременя и пораснаха.
Всичко си е до структура и ген.Единствения начин да ги коригираш е със силикон..На 15 си, тялото ти е в процес на развитие, така, че има време да пораснат.

SurfSky
05-31-2012, 13:56
Абе бъдете себи си бе ... Ся се чудите как да ви пораснели гърдите .... Голямата работа като нямате,все едно няма и така да ви хареса някое момче ...

SweetySmallDevil
06-03-2012, 16:51
http://i2.listal.com/image/1824259/936full-miranda-kerr.jpg

И нейните гърди не са от най-големите, но не мисля, че има мъж, който не би я забелязал ... Всичко зависи от цялостната структура на тялото ти. Дори и да си с чашка Д, ако си 89 килограма, няма да ти е голяма ползата от гърдите.

muhtesemfan
06-10-2012, 15:49
Ще прозвучи тъпо,но да имаш малки гърди е по-хубави,в някои отношения.Не те зяпат на гърдите :D Споко,ще порастнат :)

yonia
06-16-2012, 21:08
Споко беее!Майка ми на 16 е нямала мензис и гърди...сега е на 37 и носи размeр сутиен 90B

TheBanzai369
06-18-2012, 09:07
Жена без гърди е като село бе начално училище. Няма от къде да започнеш.

georgi12
06-24-2012, 06:54
Когато обичаш някого ти го обичаш не заради очите му или тялото му а заради самия него. Всичко друго е задоволяване на нагона.

georgi12
06-24-2012, 06:55
Жена без гърди е като село бе начално училище. Няма от къде да започнеш.
В много села няма начални училища а са излезли от там умни хора . Ако мислиш ,че като ти е празна главата училището ще ти налее акъл - лъжеш се .А за гърдите - осмисли това , което ти казах или прочети по горе.

MagicSmiles23
06-24-2012, 07:18
Харесвай се такава каквото си. ^-^

rumqnkaa
06-26-2012, 10:40
Не се притеснявай чак толкова и аз нямам ама кво?Има време и не само едни гърди са важни. СПОКО ЩЕ ТИ ПОРАСНАТ :)

Verminaard
06-26-2012, 17:55
Задникът е по-важен от циците,мъж съм,знам.

horacio
06-27-2012, 09:58
Колкото, толко. + тва наистина след като забременеят жените и като родят им стават по-големи циците ;д се ще порастнат поне малко до няколко години, споко. То и моите са малки.

Chacho
06-27-2012, 10:06
Не те зяпат на гърдите :D

Каза ти и въздъхна тежко.

SmilezZz
06-27-2012, 14:41
За къде си се разбързала и изобщо за какво толкова си се комплексирала относно този размер на гърдите? Спокойно, всичко с времето си. И все пак това е генетично заложено. Не се притеснявай, все пак си само на 15, имаш още доста време да се развиваш.

hriseto_22
07-12-2012, 09:52
Какво ти пука дали ще са ти големи гърдите или малки?! Харесвай се такава каквато си и ще видиш, че и момчетата ще те харесват такава каквато си. Не бъди високомерна и не се оплаквай, че са ти малки гърдите така може само да отблъснеш някое момче с мърморенето си.. И аз имам малки гърди, но ме харесват момчетата такава каквато съм. :) Бъди себе си!

mMemories
07-12-2012, 10:42
ГЕН.
десетбукви

Zaharinka
07-12-2012, 12:04
Моите пораснаха тази година-на 19 съм :D

Hayashi
07-12-2012, 13:14
А моите така и не пораснаха. Наистина това е нещо, за което изобщо не трябва да се притесняваш.

пAteNцЕ
07-13-2012, 11:38
абе по-добре с малки, отколкото големи и да се чудиш кво да ги прайш ;)
и все пак ще кажа че на мен ще ми е кофнузно като сваля сутиена с подплънката пред момче :lol:

Chacho
07-13-2012, 13:30
Май, май е по-добре да се чудиш кво да ги правиш :D