PDA

View Full Version : Каква съм?



confused_hell
05-03-2012, 20:30
Напоследък все повече се замилсям над сексуалната ми ориентация.. Като се върна назад във времето се сещам: харесвала съм момчета наистина са ме привличали, но съм харесвала и момичета или поне така си мисля... Последното лято бях привързана или влюбена (не съм наясно) в едно момиче... Бях тотално заслепена , тя ме въртеше на малкия си пръст.. После се осъзнах и сега почти не си общуваме.. Уж я харесвах ( или нещо такова просто ми харесваше и мислих за нея беше ми гадно когато не си пишехме) , но когато тя проявяваше близост аз се отдръпвах и ми беше странно, въпреки че преди това съм мислила за нея.. Преди 1 месец тръгнах с едно момче харесвах го, но бързо ми мина и скоро скъсахме.. Харесвала съм и други момчета, но се заглеждам и по момичета.. Под заглеждам имам впредвид: оглеждам ги отгоре до долу, но не бих казала че ме привличат цици или задници :Д Не мога и да си представя да се целувам с момиче дори мисълта за това ме погнусява , но се замислям че ако бях момче може би щях да мога да целуна дадено хубаво според моята оценка момиче .. Според вас дали това е моментно? Бисексуална ли съм или съм хомо, или съм си просто нормално и това е нормално ? Или пък може би просто липсата на момче, което наистина да харесам ме кара да се заглеждам и по другия пол?

julinceto97
05-03-2012, 20:40
ухх...ми трудна работа според мен Ти по скоро заглеждаш момичетата просто защото са ти интересни и може би ги сравняваш една с друга, а и с теб самата,, ддз... =] пък за онова момиче ,с което сега не си общувате, може би си се захласнала по нея защото е била "по- готина" от теб и ти си я вземала за пример или нещо такова..... нз нз не ми обръщай внимание!!! :D:D:D

DisappointedDreamer
05-03-2012, 20:41
Неориентирана си. Ще ти мине.

confused_hell
05-03-2012, 20:42
И аз така си викам, че не знам какво искам и с времето ще разбера... Но все пак ме мъчи малко или много

SmilezZz
05-04-2012, 10:43
Ще ти мине след време.

NomNomNom
05-04-2012, 11:10
Може да ти остане и за цял живот това към жените.
Ще имаш тръпка, може да ви просъществува връзката, обаче ако не си блъскана с тестостерон, все ще имаш нужда и от мъж.

marilyn
05-04-2012, 11:14
Неориентирана си. Ще ти мине.

Десет букви.

confused_hell
05-04-2012, 11:33
Плюс това има едно момиче от училище, което ме кефи като външност .. не се познаваме много , но аз искам поне да я опозная .. не знам как да го тълкувам харесвам ли или какво..просто НЕ искам да съм обратна и различна .. не знам дали звучи тъпо, но не искам да съм лесбийка ..

shiningxstar
05-14-2012, 20:46
значи аз съм подобно на тебе само, че в малко по - напреднал стадий :D ох незнам немога да ти помогна със същия проблем съм ;дд

Ilikeliljon
05-15-2012, 09:22
Честито!!! Не си лезбийка:)) Просто изпитваш разни колебания, може би нормални за възрастта ти. Това че не се получава с момчетата няма особено значение. Сега ти се е паднало да разбереш какво искаш и какво ти харесва. По начина по който си описала нещата няма за какво да се притесняваш, ако това изобщо те притеснява