PDA

View Full Version : Как се обезкосмявате на интимните зони?



kajahaga
05-03-2012, 21:17
Още в началото се извинявам: нямах време да прегледам дали няма същата тема, но в случая искам да питам нещо по-конкретно освен да си сведа някаква приблизителна статистика чрез анкетата.
Надявам се, че не е забранено да питам за някакви по-конкретни салони, където вие ходите или са ви препоръчвали за кола маска на интимните зони? Тъй като мисля да пробвам, а не знам как да избера и накъде да се ориентирам и тн.... С няколко думи: нуждая се от съвет! x))
Мерси предварително!:)

msdattt
05-03-2012, 21:22
Аз ходя при една козметичка за триъгълника на кола маска (и не само), много е добра, работи изключитеелно бързо и почти не усещаш нищо, а има места, на които тя ми е разказвала, че някои от клиентките й преди това са останали със синини преди да я открият нея :) Тя ни е семейна приятелка и в началото ме беше срам, но после свикнах ;) Ако искаш мога да ти кажа къде работи, наистина е добра в професията си :)

kajahaga
05-11-2012, 15:33
Много ще съм благодарна и на още отговори. :) Очаквах доста по-голям интерес - особено тук...
Можете да ми пишете на лични, ако не искате да разкривате нещо тук или да рекламирате и тн, но наистина се нуждая от съвет къде да ида.

edDinstVenNa
05-11-2012, 15:43
аз със кола маска ..само че не самичка ами ходя на козметик доста често ;)

Tikche
05-11-2012, 17:27
Минавам се с епилатор, понеже е много бързо, вече безболезнено и не се клепам като луда с кола маската, която после е омазана из цялата стая. :D

fogdog
05-11-2012, 18:31
Минавам се с епилатор, понеже е много бързо, вече безболезнено и не се клепам като луда с кола маската, която после е омазана из цялата стая. :D

За да се минеш с епилатор колко трябва да чакаш да ти пораснат косъмчетата? Аз не мога да чакам, минавам се със самобръсначка през ден-два.

BlackBaby
05-12-2012, 05:07
Още не се обезкосмявам :oops:

mimsSss96
05-12-2012, 10:56
Не мога да търпя болка и затова през ден-два минавам със самобръсначка.

lqlq89
05-12-2012, 12:36
Само кола маска

Starless
05-12-2012, 14:12
Аз също с кола маска при козметик.

Tikche
05-12-2012, 16:53
За да се минеш с епилатор колко трябва да чакаш да ти пораснат косъмчетата? Аз не мога да чакам, минавам се със самобръсначка през ден-два.

Първият път, когато исках да се мина с епилатор се минах със самобръсначка, за да са по-къси косъмчетата и да не боли. Изчаках 2 дена, за да станат перфектна дължина и се минах като първоначално от по-високо, за да се отпуснат порите и косъмчетата да излизат по-лесно, а после плътно до кожата без болка без нищо от раз. После към 1/2 седмици няма нищо, а като свикнеш след 2/3 пъти вече се минаваш от там за няма и 2 минути и не отнема нито време нито кой знае каква поддръжка. Кожата е идеално гладка за около 2 седмици. Времето много зависи от структурата на косъма ти. Ако си се бръснала дълго време ще отнеме време косъмчетата да ръстат по-бавно и да изтънеят, но си струва.

BrokenHearth
05-12-2012, 17:14
Как може да се "обезкосмявате" с самобръсначка :shock: Това се нарича бръснене а не обезкосмяване...

kajahaga
05-12-2012, 21:52
Ами думата е оБезКосмяване, което лично според мен включва и бръсненето. :) Значението на думата е, че премахваш космите, нали така? Независимо от начина.

Тези с кола маската ще ми пишат ли на лични къде го правят и дали са доволни? Ще бъда много благодарна. :)

abso0lut_
05-20-2012, 08:17
С кола маска при козметик!

cheburashka
05-20-2012, 08:26
кола при козметик :)