PDA

View Full Version : Днес...........



ShtrudeL
05-03-2012, 23:19
..се оспах и чакам си аз тролейчето на спирката, качвам се, сядам на една седалка и до мен сяда някакво момче, привидно по-голямо от мен с думите: 'Извинявай... ти беше Михаела нали?' и аз съответно: О.о Да, познаваме ли се? :3
а той: 'Ами запознахме се преди време точно на тая седалка.
аз: о.О Ама аз помня хората, с които се запознавам. Сигурна съм, че не сме. :3
Той: Сме, сме, ти живееше *там* и учише *това*.
Аз: о.О Да ама... наистина не се познаваме. ^^
*тишина*
*не помня какво си казахме, че се стигна до:*
той: Аз учех *нещо си*, ама *прекалено лично* и спрях.
Аз: О.О *ебати невероятното* (си мисля...)
За пръв път ми се случва нещо такова.


А по принцип преди време се бях запознала с един, докато чаках пак на спирката, прибирах се от театър и седнахме на същата седалка и тоЗ също беше учил такова като този днешния, но МНООГО добре помня лица и не беше той. Адски странното е. :>

А веднъж пак в тролея ^^ Чета си книжка за зодиите и този до мен ме пита "Вярваш ли в тях?" и аз почнах да се обяснявам нали и той каза, че е везни, а аз му казах, че не ги харесвам особено и почна да ми говори други глупости и като цяло се запознавам само със странни хора. ^^

Оф. ТОпло ми е. Отивам за вода.
Чао. ^^

MaLyKoLiU
05-04-2012, 00:29
Ще му пуснеш ли ? :D

ShtrudeL
05-04-2012, 04:08
http://25.media.tumblr.com/tumblr_luoyyfTusS1r6aoq4o1_500.gif

machoka
05-04-2012, 09:53
беше ли як и епилиран, имаше ли мускулесто тяло? стана ли ти влажничко докато седеше до тебе и ти говореше)

D1esel
05-04-2012, 10:00
беше ли як и епилиран, имаше ли мускулесто тяло? стана ли ти влажничко докато седеше до тебе и ти говореше)

Бях аз :grin: И аз не се епилирам, нямам мускули, но за сметка на това съм страхотен ебец :grin:

yakuza_
05-04-2012, 10:49
ГЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ

ShtrudeL
05-04-2012, 11:19
беше ли як и епилиран, имаше ли мускулесто тяло? стана ли ти влажничко докато седеше до тебе и ти говореше)

нИ позна за нито едно от изброените (

И аз не харесвам прекалено мускулести и епилирани бля

авввв а веднъж се качи един... ама баш по описанието ти, сиг си беше изправил и косата, понеже отзад си беше пуснал малко, ама същински фИешън, омг такова създание никога не би ме ВЪЗбудило :3 Имаше две обеци с камъчета на едното ухо и герданче с черни топченца и кръст висящ от него ии някво впито потниче агххх


А Дизелчо, кой те излъга тебе какъв си? 8-)

torVPN
05-04-2012, 21:55
Ако беше казал, че сте се изчукали?
Тогава щеше да ти е много по-трудно да се сетиш за него.